Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Fischer MX5 dla średniozaawansowanego...


_kRiS_

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Poszukiwan nowych butow na nadchodzacy sezon cd...

Po nieudanej eskapadzie do intersportu, gdzie nic dla siebie

nie dopasowalem, zastanawiam sie nad zakupem butuow jak w temacie:

http://www.allegro.pl/item470951231_buty_narciarskie_fischer_mx5_wielka_wyprzedaz.html

Wiem oczywiscie, ze najwazniejsze odpowiednie dopasowanie, ktore nalezy

traktowac indywidualnie.

Czy mial ktos jednak do czynienia z tymi butami?

Czy flex 70 to nie za malo na poziom 5-6?

Moje narty to Salomon X-Wing 5TX.

Sprzedajacy twierdzi tez, ze to but z zeszlego sezonu.

Mnie jednak wydaje sie, ze to but z sezobu 2005/2006, bo model MX5

z 2007 wyglada troche inaczej:

http://www.allegro.pl/item483595664_nowe_fischer_mx5_wyprzedaz_50_rozm_26_5_28_5.html

Z gory dziekuje za wszelkie opinie.

pzdr!

Edytowane przez _kRiS_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja, będąc na tym samym poziomie, wybrałem Fischer MX Pro 75, ale wczesniej jeszcze zastanawialem sie nad troche lepszymi 85 i powiem Ci że są o wiele wygodniejsze przynajmniej dla mnie niż MX5. Wyższy model od MX5, lepszy technologicznie i jak poszukasz tak jak ja na ebayu to kupisz w tej samej cenie juz z przesyłką co MX5, także zastanów się i idź mierzyć !!!

Podaj może jaki masz rozmiar buta i czy Twoja stopa jest szeroka czy wąska. Jeśli mierzyłeś te fischery to raczej wąska, także może jeszcze salomon niektóre podejdzie?

Np. Salomon Impact 7? Ostatnio na allegro po promocyjnej cenie widziałem za 403zł.

Albo coś z tecnici? Tecnica Vento? Dalbello?

A jeśli chodzi o flex. Podaj może wagę, wtedy łatwiej ocenić. Być może flex 70 wystarczy, ale jeśli dużo ważysz to raczej zalecany pod turystyczne narty i nie będzie za dobry. Idź i mierz ! Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wazne jaka stopa koślawa szeroka czy nie bo kazdy ma inną i przez neta buta mu niedobierzesz:) tylko niech wlasnie wage swoją przypomni, bo wiadomo umiejętności umiejętnosciami ale waga ciała jest ważna, jeżeli podchodzisz z ambicją do jazdy to oscyluj w flexie ok 90

Edytowane przez bugajson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te sportmachine bdb buty flex hmm no zależy 100 to juz jednak dość twardo:) ale jak podchodzisz ambitnie to czemu nie:) przymierz zobaczysz jak się będziesz czuł staraj sie operować w butach z flexem ok 100:) no chyba ze wolisz "delikatniejszą" jazde to ok 90:)

nordica speedmachine bdb wybór:), mowią że niby bdb wykonanie mają jest tu paru co mają bądz mieli nordici to Ci powiedzą:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...