Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Buty Fisher czy Nordica


misiu007

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pewien kłopot w doborze dla mnie butów nie wiem co będzie dla mnie lepszym wyborem czy but Fisher X-thunderhttp://www.skionline.pl/sprzet/?co=kolekcje_buty&id_grupy=1664&id_modelu=1413 czy Nordica Speedmachine 8 (ewentualnie 10 ale narazie cena mnie boli) http://www.skionline.pl/sprzet/?co=kolekcje_buty&id_grupy=2496&id_modelu=2242 W obu butach czuję sie wygodnie z małą korzyścia na Nordice, Posiadam Narty Rossignol Z5 162http://www.skionline.pl/sprzet/?co=kolekcje_narty&id_grupy=1754&id_modelu=2271 Moj styl jazdy to miedzy średnio zaawansowanym/zaawansowany (przynajminej tak mi się wydaje) Jednak jedynym moim bulem jest to ze boje sie rozpędzić na polskich stokach z powodu słabego ich przygotowania i na moja dośc małą wage przy mudach przy dużej predkości czasem mnie wybija i konczy sie to czasem upadkiem (wzrost 187 waga 60kg) Dlatego chce mieć spasowane buty do moich umiejętności ale koleś ze sklepu powiedział ze flex 100 przy mojej wadze jest za duży i zebym wzią mniejszy jednak moj kolega który waży mniej jakieś 10 kg ma Flexy 120 :/ Wiec proszę was o radę które buty były by lepszym rozwiązaniem. Dodam że dalej chce sie rozwijać w stylu mojej jazdy bo perfekcyjny napewno nie jest :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...koleś ze sklepu powiedział ze flex 100 przy mojej wadze jest za duży i zebym wzią mniejszy ...

g.. prawda, ja ważę 70 przy 180, używam spreed..8 od i wcale nie sa za twarde (chyba tak naprawdę nie mają 100). jeżdżę rekreacyjnie, czasami lubię trochę mocniej, na ile moje skromne umiejętności pozwolą.

a jak się chcesz rozpędzać to te nartki masz chyba trochę za krótkie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do nart mi takie odpowiadaja tzn może mogły być ciutke dłuższe ale i tak sa ok :) wcześniej miałem 172 i mi przeszkadzały czasem albo nawt czesto bo w sket sie tragedia wchodziło a jeszce na polskich warunkach i czestych kontrach to tragizm :) Co do rozpedzenia nie mam z tym wiekszych kłopotów bo waga jest mała to szybko mi to idzie :) jedyny plus małej wagi xD xD

Co do Bucików Fishery maja Flexy 120, Nordica 100/110 (speed 8/10) tyle że nie wiem czego cos zaczeło mnie ciągnąć do Fisherów brat je kupił własnie tyle że jest cięższy ode mnie a wzrost ten sam.

Wojtuś możesz sprecyzować zeby nie przesadzać?? co może sie stać jak powiedzmy przegne i czym to sie będzie objawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...