Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Jakich nart używacie ;) 08/09


Homar

Jakich nart używacie ;) 08/09  

90 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakich nart używacie ;) 08/09

    • Atomic
      14
    • Fischer
      24
    • Dynastar
      8
    • Volkl
      7
    • Salomon
      5
    • Elan
      5
    • Head
      7
    • Rossignol
      11
    • Blizzard
      4
    • inne
      5


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Fischer i Puchar Świata

Moim zdaniem to ludzie sami wybierają Fischery bo na nich jest największy napis WORLD CUP :D:D:D A potem to łukiem płużnym, albo w najlepszym wypadku ześlizgiem NW.

A odnośnie ankiety to pomykam na "piankowo-metalowych" Atomicach Metron B5 i Fischerach RX Hot Fire.

Ludzie wybierają Fischera ponieważ to najlepsze narty w Alpejskim Pucharze Świata zeszłego sezonu a te z oznaczeniem Worldcup to juz górna pólka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie wybierają Fischera ponieważ to najlepsze narty w Alpejskim Pucharze Świata zeszłego sezonu a te z oznaczeniem Worldcup to juz górna pólka.

Po pierwsze to tnij posty :P .

Po drugie uzupełnij profil żebyśmy wiedzieli z kim rozmawiamy :mad:.

Po trzecie narty z Pucharu Świata do sklepówek mają tyle co bolidy F1 do cywilnych aut :D:D:D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie wybierają Fischera ponieważ to najlepsze narty w Alpejskim Pucharze Świata zeszłego sezonu a te z oznaczeniem Worldcup to juz górna pólka.

Na jakiej podstawie tak sadzisz, ze fischery to najlepsze narty zeszlego sezonu.

Wg rankingu FIS (a ten chyba jest odpowiednim zrodlem), najlepszymi nartami byly (zarowno kobiety, jak i mezczyzni) Atomicki. Drugie Rossignole, trzecie Heady.

http://www.fis-ski.com/uk/disciplines/alpineskiing/brandranking.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakiej podstawie tak sadzisz, ze fischery to najlepsze narty zeszlego sezonu.

Wg rankingu FIS (a ten chyba jest odpowiednim zrodlem), najlepszymi nartami byly (zarowno kobiety, jak i mezczyzni) Atomicki. Drugie Rossignole, trzecie Heady.

http://www.fis-ski.com/uk/disciplines/alpineskiing/brandranking.html

to glownie marketing oczywiscie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakiej podstawie tak sadzisz, ze fischery to najlepsze narty zeszlego sezonu.

Wg rankingu FIS (a ten chyba jest odpowiednim zrodlem), najlepszymi nartami byly (zarowno kobiety, jak i mezczyzni) Atomicki. Drugie Rossignole, trzecie Heady.

Ano na tej że wygrały najwiecej zawodów,są na to statystyki.Ludzie sie tym sugerują i tyle.

Ja jeżdże z sentymentu ponieważ pierwsze poważne narty na jakich jeżdziłem to były Fischery C4.Białe z czerwonym i niebieskim paskiem.

Kto pamięta takie nartyw PRLu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak Fischer

Na jakiej podstawie tak sadzisz, ze fischery to najlepsze narty zeszlego sezonu.

Wg rankingu FIS (a ten chyba jest odpowiednim zrodlem), najlepszymi nartami byly (zarowno kobiety, jak i mezczyzni) Atomicki. Drugie Rossignole, trzecie Heady.

http://www.fis-ski.com/uk/disciplines/alpineskiing/brandranking.html

Sprawdziłem ta strone i widze ze miałem rację.Sezon 2007/2008 wsród mezczyzn wygrał Fischer.Ta dyskusja przebiega przeciez pomiedzy facetami.Czy może sie mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, kota ogonem zawsze można odwrócić.

Lecz czytają to również kobiety, więc obiektywnie patrząc powinnismy brac pod uwage rowniez je.

Tak wiec albo to zaznacz w swoim poscie, ze mowimy tylko mezczyznach, albo podawaj prawdziwe dane.

Dlaczego sie czepiam?

Dlatego, ze wiele osob czyta forum i nie robmy im wody z mozgu, ze cos wygralo, jak nie wygralo.

To tyle.

Na szczescie w tym sezonie tak nie bedzie :D

Edytowane przez bobic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, kota ogonem zawsze można odwrócić.

Lecz czytają to również kobiety, więc obiektywnie patrząc powinnismy brac pod uwage rowniez je.

Tak wiec albo to zaznacz w swoim poscie, ze mowimy tylko mezczyznach, albo podawaj prawdziwe dane.

Dlaczego sie czepiam?

Dlatego, ze wiele osob czyta forum i nie robmy im wody z mozgu, ze cos wygralo, jak nie wygralo.

To tyle.

Na szczescie w tym sezonie tak nie bedzie :D

Głupia dyskusja.Nie sprzeczam sie o wyższość Atomica nad Head czy tez Fischera nad Polsportami.Wszystkie te rankingi o kant d rozbić.W Pucharze Świata wygrywa ta firma,która podpisze kontrakty z lepszymi zawodnikami.

W swoim pierwszym poscie wyjasniałem dlaczego wiecej ludzi kupuje Fischery i tyle.Sam córce kupiłem teraz Atomic Race SL12 więc nie twierdzę że najlepsze jest to na czym ja jezdzę.Czy mówimy o męzczyznach?Jakość nie widze tu ani jednego postu od kobiety więc ma sie rozumiec że to dyskusja i opinie facetów.Zresztą w 90 procentach faceci uwazaja sie za fachowców i dobierają sprzęt swoim kobietom.Może ktos zaprzeczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jestem pierwszą. ja jeżdże na Fisherach, które kupił mi mąż i jestem średnio zadowolona, jak na mnie za twarde i kolana mi na nich wysiadają więc zmienie je może na Elany:D?!a poza tym jednemu odpowiada taka narta a innemu inna od wszystkiego to zależy więc się chłopcy nie sprzeczajcie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jestem pierwszą. ja jeżdże na Fisherach, które kupił mi mąż i jestem średnio zadowolona, jak na mnie za twarde i kolana mi na nich wysiadają więc zmienie je może na Elany:D?!a poza tym jednemu odpowiada taka narta a innemu inna od wszystkiego to zależy więc się chłopcy nie sprzeczajcie:)

... obawiam sie ze to nie jest calkiem sluszny wniosek, znaczy ze Fischer za twardy a Elan bedzie miekki. Zarowno u Fischera jak i u Elana znajdziesz narty miekkie i twarde. Wszystko zalezy od modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem:) chciałam jakąś dobrą nartę o małym promieniu skrętu, nie jeżdże zbyt szybko, takim śmigiem hamującym:) no i mam chore kolana więc jakaś dobrze prowadząca się by być musiała, myślałam o Elanie Wave Magic ale nie wiem czy dobrze myśle.

w Intersporcie gościu proponował mi Atomica SL 10 z zeszłego roku.

i bądź tu mądry:)

Edytowane przez KDZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupia dyskusja.Nie sprzeczam sie o wyższość Atomica nad Head czy tez Fischera nad Polsportami.Wszystkie te rankingi o kant d rozbić.W Pucharze Świata wygrywa ta firma,która podpisze kontrakty z lepszymi zawodnikami.

W swoim pierwszym poscie wyjasniałem dlaczego wiecej ludzi kupuje Fischery i tyle.Sam córce kupiłem teraz Atomic Race SL12 więc nie twierdzę że najlepsze jest to na czym ja jezdzę.Czy mówimy o męzczyznach?Jakość nie widze tu ani jednego postu od kobiety więc ma sie rozumiec że to dyskusja i opinie facetów.Zresztą w 90 procentach faceci uwazaja sie za fachowców i dobierają sprzęt swoim kobietom.Może ktos zaprzeczy?

Zgadza się Bode Muller został mistrzem na rosołach , póżniej na atomach zdobył kulę teraz śmiga na Hedach i też wygrywa . Wsród kobiet też zmiany , każdy tłumaczy się że te nowe są lepsze . A prawda jest taka że jak ktoś z nas sobie coś upatrzy to się trzyma . Nawet mój idol Hermann Meier gdy śmigał na atomach i nie mógł dogonić Bodego wrócił do swoich kochanych butów Lange . Pozdrawiam i napewno każdy z nas ma swoje najlepsze deski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haa ;) Wracajac do sądy to zagłosowało wiecej osob niż przed rokiem a to nie koniec, co świadczy o tym że idziemy do przodu ;)

Atom i Fischer dalej na pierwszych miejscach ale przybyło nam użytkowników Dynastara i to sporo 50 % wiecej było nie było, i Rosoła :P

To może kolejnym wyznacznikiem co jest na topie jest... Bobic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...