Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

gdzie na sanki ??


majkel22

Rekomendowane odpowiedzi

gdzie na sanki ??

Widze, ze nikt sie nie kwapi z odpowiedzia.

Pewnie tu o sankach nikt nic nie wie.

To co zaobserwowalem.

W Polsce niestety saneczkarstwo jako sport amatorski jest czyms nieistniejacym.

Nie ma takiej mozliwosci, aby saneczkaz mogl korzystac z trasy dla narciazy.

To nie Austria, gdzie saneczkarze amatorzy na wzor narciazy maja mozliwosc jazdy pozatrasowej, jak i po przygotowanym.

Wydaje mi sie, ze najbardziej odpowiednia do tego celu byla by Szyndzielnia. Narciarstwo tam nie istnieje (umarlo smiercia naturalna) a jest kolejka linowa, wiec bez problemu mozna by adoptowac stara nartostrade jako tor saneczkowy. Poza tym nie wiem, czy nie poroslo krzaczorami, ale byla taka trasa z szyndzielni przez kolowrot. W karzdym razie trasy zjazdowe sa tam z cala pewnoscia nie "utrzymywane" wiec trzeba by je z pare razy przejechac aby sie jakos nadawaly do solidnego saneczkowania.

To taki luzny pomysl. Wydaje mi sie, ze majacy szanse na sukces.

Poz.pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie na sanki ??

Moge ci powiedziec ze jest jedno takie miejsce gdzie jezdzi sie ale na nartach . Te miejsce to tak zwany "park mistrzow" w DSD przeznaczony jest on dla dzieci ktore ucza sie jezdzic na nartach , jest wiele miejsca na zabawy i rozne atrakcje . Rowniez jest wiele atrakcji dal osob doroslych .Polecam jest naprawde super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...