Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Jaka długość fischer rc 4 sc


mirdon

Rekomendowane odpowiedzi

Konstrukcje są takie same dla wszystkich długości tej dechy.

Wszystkie zawierają technologie Titanium Power Vacuum,Frequency Tuning (FT),Direct Energy System (DES)

Konstrukcja ok.

Technologie ok - w rozumieniu "nowinek" technologicznych / sposobu wytwarzania.

Tylko teraz za Lokciem i Jarkiem, jaka jest :confused: "zawartosc drutu w drucie" w takiej narcie, taka sama w wartosciach bezwzglednych (dluzsza ugina sie mocniej przy tym samym ramieniu), taka sama proporcjonalnie do dlugosci narty (ugiecie takie same), wieksza zawartosc drutu dla dluzszej narty (ponadproporcjonalnie do dlugosci) - ugiecie zalezy od ilosci drutu na +

Ot taka dywagacja w uproszeczeniu :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konstrukcja ok.

Technologie ok - w rozumieniu "nowinek" technologicznych / sposobu wytwarzania.

Tylko teraz za Lokciem i Jarkiem, jaka jest :confused: "zawartosc drutu w drucie" w takiej narcie, taka sama w wartosciach bezwzglednych (dluzsza ugina sie mocniej przy tym samym ramieniu), taka sama proporcjonalnie do dlugosci narty (ugiecie takie same), wieksza zawartosc drutu dla dluzszej narty (ponadproporcjonalnie do dlugosci) - ugiecie zalezy od ilosci drutu na +

Ot taka dywagacja w uproszeczeniu :rolleyes:

To do mnie Juice ? :)

Przecież ja nie dyskutuję o zawartości " drutu w drucie" i w pełni zgadzam się z fizyko - mechanicznym wywodem Łokcia.

Potwierdziłem tylko, że technologie zastosowane w danym modelu fischera nie są zależne od długości omawianych desek. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja takie jakiś miesiąć temu na giełdzie w katowiach puściłem handlarzowi za 150zł :)

A czym się różnią tamte narty od tych? Taliowanie takie same 123/66/102 chyba jest dobre. Możecie mi coś więcej powiedzieć? Z góry bardzo dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czym się różnią tamte narty od tych? Taliowanie takie same 123/66/102 chyba jest dobre. Możecie mi coś więcej powiedzieć? Z góry bardzo dziękuje

tzn od ktorych:) bo nie bardzo chyba rozumiem:) te ktore podałeś z linku alledrogo od tych co sprzedalem niczym bo to ten sam model:D jak dla nas normalnych zjadaczy chleba to niczym sie nie rożnią:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcinie :)

Kolega prosił o porównanie tych desek ;)

I do tego się odniosłem.

165 cm mają radius 11 mb

155 cm mają radius 9 mb

tylko że 155 sam mu odradzałeś :)

Zdecydowanie za krótkie !!!

Jeździłem dokładnie na takim sprzęcie (mam 182 cm) i uwierz mi to nie była zbyt przyjemna zabawa. Chwila nieuwagi i startujesz do lotu z bardzo zdziwioną miną :D

Ekstremalne taliowanie i super radius - ale nie dla Ciebie...

Szukaj czegoś minimum 165 cm.

więc porównanie dwóch różnych nie miało sensu :)

Jaką długość nart fischer rc 4 sc. Mam 184cm, waga 70kg, chciałbym się nauczyć jazdy carvingowej, dobre narty wybrałem?

min 165 będzie dobry :) a który to już nie ma znaczenia bo to te same narty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym spróbować fun carvingu ogólnie to dośc szybka jazda ok. 70-80km/h z duża ilością zakretów

na bank te 70-80??:D czlowieku:D hehe nic nie umują twoim umiejętnością ale ogarnij temat:p jak masz zamiar tak smigać to sobie gigantki kup a nie slalomki :) i od razu wynajmij pusty stok :D hehe jak robisz 50-60 to jest gora:D do funu to mozesz te 155 wziąc i dokup od razu gigantke:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...