Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

rx 6 - rx fire 8 RÓŻNICE


VASCO

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś mi podac różnice pomiędzy tymi modelami? jeżdże na RX 6 ,chciałem zmienić na cos bardziej wymagajacego -w sklepie usłyszałem że zmiana na rx FIRE 8 ,to prawie żadna różnica -PRAWDA? I jeszcze jedno pytanie jak do RX 6 i FIRE RX 8 mają się PROGRESORY 8 ???? Z góry dziekuje za podpowiedż ,pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie do końca-"nie ma różnic".Owszem obie narty z zacięciem sportowym;),do szybkich,krótkich skrętów.Ale-RX8 jest wyższym modelem,sadwwichowa deska ,która może być śmiało wykorzystana do fun,wcześniej koledzy o tym pisali.Taliowanie troszkę inne-RX6 114-68-98 160cm radius 13m,a RX8 116-65-98 165 cm 13m/prawie jak typowa slalomka/.

A progressor 8+ to nartka z zacięciem race,lubi dłuższy skręt-jak gigantka,ale również poradzi sobie z krótkim,ale już nie tak rewlacyjnie jak nowa RX8.Jeśli byłeś zadowolony z RX6,to śmiało możesz celować w RX8,a jeśli szukasz coś innego i nowszych doznań to Progressor;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytałem wczesniej twoja recenzje na temat head xenon 10 (dużo pozytywów) ,co teraz wybrać progresor 8 ,rx fire 8 czy moze te heady ? które z nich beda najbardziej uni? chodzi mi też o narty rozwojowe na których podciagne carving ,ale pojade też po kiepskim stoku ? jak te modele wypadaja poza trasa? pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz trochę trudno doradzać,każdy ma jakieś swoje preferencje i oczekiwania.Ja przedstwawiam Ci moje odczucia z jazdy na nowych Headach 10,dla mnie one spełniają warunki narty uniwersalnej,tym bardziej narty carwingowej na różne warunki terenowe,owszem czasmi jest lepiej,a czasmi trochę gorzej,ale to nie zawsze narty są winne-tylko braki kondycyjne i błędy techniczne.Jest to narta wymagająca,owszem toleruje błędy,ale zaraz o nich nam przypomina;)Z tego sezonu jest ona stosunkowo droga,ale równie uniwersalną nartą są heady 8lub 9.Z fischerami to mam slalomkę i gigantkę,ale z opinii wiem ,że RX8 jest dynamiczną ,fajną nartką,daje dużo zabawy na stoku,ale nie wiem czy w różnych warunkach śniegowych i terenowych-tutaj poczekaj na relację użytkowników.Progressor to długi skręt,one poradzą sobie wszędzie-ale nie miałem ich na nogach:)Oczywiście wszystkie te modele stworzone są do zabawy skrętem ciętym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pax53

z heada kupiłbym tą nartę http://www.allegro.pl/item558830441_super_head_i_supershape_magnum_head_ff11_08_09.html i również mogę polecić tą nartę na różne warunki....crossowa narta volkla http://www.skionline.pl/sprzet/?co=kolekcje_narty&id_grupy=2081&id_modelu=2625

w czwartek jak nic sie nie zmieni ta właśnie będzie stała w moim pokoju:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...