Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Francja Trzy Doliny - 2 wolne miejsca


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Prawdopodobnie bedę miał 2 wolne miejsca na wyjazd do francji w Trzy Doliny/Les Manuries w terminie 15-21.03.2009 ( wyjazd w piątek 13.03.2009na wieczór z dolnego śląska ).Jest nas 3 osoby ( ja + znajome małżeństwo ) i brakuje nam 2 os do kpl.

Apartament jest 6 os.http://www.ski-france.com/accomodation-Chalet-Adonis-Les-Menuires-Trois-Vallees_584_1__14.html?weId=229

Cena za apartament za cały tydzień 940 eur.Karnet 225eur/os.

Jeżeli, ktoś byłby zainteresowany , proszę o kontakt na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jeśli wpłaciliście tylko zaliczkę to może warto zrezygnować i pojechać z nami do Risoul :) mamy jeszcze 3 miejsca wolne

http://allegro.pl/item574211095_narty_francja_last_minute_700zl_os_ze_skipassem.html

cena dla forumowiczów jeszcze bardziej promocyjna :)

i to nie jest żart!

miejsce i biuro podroży przetestowane rok temu - pełna satysfakcja

Pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marczello jeśli bym doradzał to tylko Trzy Doliny. Pojedziesz do Risoul i sparzysz się do Francji jak Mysiauek. Risoul to nie ta liga, a w porównaniu do Trzech Dolin - to jakaś okręgówka:D:D.

Wiem wiem , nie ma mowy o jakimś Risoul.

Pojedziemy w 3 osoby, wszystko i tak juz opłacone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem , nie ma mowy o jakimś Risoul.

Pojedziemy w 3 osoby, wszystko i tak juz opłacone.

Pojeździsz w 3V zobaczysz te przestrzenie, których nie ma w Austrii, czy we Włoszech to będziesz zdemoralizowany do końca narciarskiego życia. Ważne, abyś trafił na słoneczną pogodę. A wygląda na to, że przynajmniej początek będzie dość pogodny i co najważniejsze bez opadów:

http://www.j2ski.com/snow_forecast/France/Les_Menuires_snow.html

Edytowane przez fanatyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

no to pozytywnie zamieszaliscie :)

teraz mam dylemat

czy wybrac:

7dni pobyt + 6dni skipass Les Menuires / St Martin de Belleville za 800 zl

czy doplacic 400 zl i miec skipass na 7 dni na cale 3 doliny ??

poradzcie

Nie zastanawiaj się!! Tylko bierz na wszystko. Być w 3V i nie jeździć w Val Thorens, czy Meribel - GRZECH!! Będziesz się za to w piekle smażył:D:D

I jeszcze w tej cenie, przecież to łącznie około 325E, a sam skipass kosztuje 225 E na cały obszar.

Edytowane przez fanatyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zastanawiaj się!! Tylko bierz na wszystko. Być w 3V i nie jeździć w Val Thorens, czy Meribel - GRZECH!! Będziesz się się za to w piekle smażył:D:D

I jeszcze w tej cenie, przecież to łącznie około 325E, a sam skipass kosztuje 225 E na cały obszar.

No przekonam się za dwa tygodnie:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...