Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Ski-Expert Plejada Sosnowiec


Gość bobic

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem dziś w Maks Sporcie by obejrzec tych "wielkich" ski expertow.

Hmmmm, powiem wam szczerze, ze to jeden pic na wode.

Najpierw specjalnie z kumplem chodzilismy wokolo nart, bo byslelismy, ze podejdzie do nas ktorys z expertow.

No, ale sie nie doczekalismy.

W koncu zdenerwowany ta sytuacja zagadalem do ktoregos milego pana- nie byl to J.T. ;) o narty dla poczatkujacej kobiety - wzrost 176, waga 63 kg.

Takie zapytanie mial moj kumpel dla kolezanki swojej.

No to wiec mily "expert" mysli, mysli i mysli. I....

....doradzil mi Radarci Fischera.

Na to ja do niego, a moze jakies inne, co by laska miala wybor. No i gosciu mimo szczerego robienia madrej miny nie doradzil mi nic.

Pytam go: - a moze Blizzard Epic ktorys tam. Gosciu patrzy na nartke troche hmkai mowi- nie ta narta ma zbyt duzy promien skretu - wyczytal to patrzac na dol narty gdzie wszystko jest ladnie napisane.

No to ja nie daje za wygrana i mowie: - moze Atomic E-Tl?

Gosciu znow hmks sobie, mysli i mysli i mowi, ze w ostatecznosci moga byc.

Dobra, odpuscilem.

Ale nie bylbym Bobic, gdybym nie drazyl dalej.

Tym razem zapytalem o slalomki.

Ktore??

No to "expert" - Fischer RC 4 World Cup. Oki, ale czemu Fischer? Moze Atomic, Blizzard, ktorego juz nie bylo- bo chyba tak dobra narta ,ze sie wysprzedala. Facet mi mowi, ze moze Omeglass. Ja mowie, ze w Omeglassach odpadaja plyty od nart i ogolnei sa do dupy.

Ten mi na to, ze czy widzialem kogos komu odpadla plyta?

Ja pokazuje na mojego kolege, ktory jak i ja spedze "troszke" dni w roku na sniegu i mowie ze jemu juz trzeci raz plyta odpadla. Za kazdym razem w Ski-Teamie wymienili mu na nowa narte. Czyli cos w tym jest, ze narta ma wade.

Mowie wam, szkoda gadac i szkoda czasu na "expertow".

Mam nadzieje, ze mnie nie zjecie za tego posta, ale jest to tylko moja opinia ;)

Pozdrawiam i nikogo sie nie czepialem specjalnie !:D

Bobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ski-Expert Plejada Sosnowiec

No to trzeba bylo sie do mnie usmiechnac ;)

Moze mialbym fajan Mikase po fajnej cenie ;)

Pozdro i ciesze sie ze popierasz moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ski-Expert Plejada Sosnowiec

Ja wogóle jestem zdania że w takich sklepach są "inni" ludzie:)a w makro to przegiecie było serio:

wchodze do makro

bo oglądałem wiązania i patrze na salomonki niepamiętam jaki model a kolo do mnie że to są dla początkujących - skala 4-14:) ale looz później po długiej rozmowie koles poparł moje zdanie że to są dla lepszych ludzi:) sieke mają CI niektórzy ludzie we łbach:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ski-Expert Plejada Sosnowiec

slyszalam ostatnio od jednego z konserwatywnych EX PERTÓW że na carvingi szkoda kasy bo na nartach z takim małym promieniem nie da się jechac prosto:)))) zostawiam to bez komentarza. Podejrzewam ze spotkałeś się z Boazeriowym Ruchem Oporu, ludżmi którzy nadal twierdzą ze carvingi to chwilowa fanaberia ( "to się nie przyjmie!!!")

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ski-Expert Plejada Sosnowiec

Miałem dokładnie takie same przeżycia ale w Bytomiu - tylko Radarc !

A jak ktoś ma kasy tylko na pół "radarków" to najlepiej niech ciągnie losy z kapelusza które narty kupić . NIe mam nic przeciwko Radarc`om , ale wiedza "ski experta" powinna być troszke większa.

Na pytanie o Blizzard RC 7 pan "expert" myślał że to narta z grupy race !

Więcej pytań nie miałem

POZdrufka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...