Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Bugajson ... ?


SHAR_PEI

Rekomendowane odpowiedzi

Bugajson ... ?

Ja ostatnio zagoscilem u Felka sprawdzic czy ma kije. No i powiem Ci tyle ze sa zmiany- jakies dodatkowe pomieszczenia- tyle ze jeszcze nie zagospodarowane, przynajmniej za czasow gdy ja tam bylem to nic nie bylo. Z drugiej storny ilosc sprzetu ktora on tam posiada chyba nie umebluje wolnych scian.

Do zobaczenia jak nie w naszym miescie to na stoku napewno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bugajson ... ?

Nie az tak dawno to pomieszczenie to widziałem jak dopiero robili remont jeszcze z Pawłem tym serwisantem. Jakos miesiąc mnie nie było.

A co do pomieszczenia to srednio mu to wyszło za mało nart jak dla mnie. Ale cóż świetność sklepu mineła dawno. Jak jeszcze Maksa nie było.

Teraz mało ludzi przychjodzi praktycznie sami stali klienci.

OJJJ były czasy jak na testy sie jezdziło z Hermanem Maierem oj było fajnie.

Pozd Adam

P.S A spotkac sie trzeba pewnie prędzej na stoku np: W Bytomiu na DSD

:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bugajson ... ?

Widac reklama nie potrzebna, bo czasy swietnosci byly tak swietne ze wystarczylo na obecne czasy- wystarczy zobaczyc co stoi przed serwisem- piekny srebrny wozek, ktory czesto tez widze w gorach przy jego chatce :)

Kiedys ja otworze serwis i wybije konkurencje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bugajson ... ?

No raz widziałem jego nos cały jakis rowalony niewiem czy od skutera ale chyba dzwona zaliczył.

A on ma chyba swira na ich punkcie z tego co mi opowiadał.

Ja byłem z nim na testach i poprostu nie wiedziałem co powiedziec jak zobaczyłem jak jezdzi po tych jego opowiadaniach to myslałem ze on jak Tomba smiga a on jeszcze uskutecznia OLD SCHOOL kurde ale był zły jak zobaczył co potrafie zrobic a on nie hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bugajson ... ?

Drugi to o nartach wie tyle co moja 10 letnia siostra ale to nic. On jest od robienia tam nart(Felek), A Rysiek to bajerant sprzedaje i wciska kity.

A tak jak mówie jezdzi skuterem bo na nartach wygląda przypałowo a jak by nie daj boże spotkał klienta sklepu któremu bajki naopowiadał to by sie pod ziemie zapadł.

Wiesz wszytko jestem w stanie zrozumieć przeciez nie każdy umie i ma mózliwości jezdzic dobrze na nartach ale taki ktos jak on który tyle opowiada (kogo to on nie nauczył i jak on to nie jezdzi) to nie moge zrozumieć kłamstwi nie popłaca w takim fachu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...