Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

No i stało się.


SHAR_PEI

Rekomendowane odpowiedzi

Po długich rozważaniach i namysłach oraz i przede wszytkim waszej pomocy poszedłem do zaprzyjaźnionego sklepu i zamówiłem Fischera WordCup SC dł 150 i w poniedziałek ide je odebrac. Bo jak to mówia w Piątek to zły początek.

Wielkie dzieki wszytkim którzy byli w tym trudnym dla mnie okresie wyboru nowej nart ze mną .

Pozd Adam

P.S A i jeszcze kask taki ładny czarny Uvexa sobie kupiłem pod kolor narty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się.

No coz - widze ze moje miasto sie wozi na Fischerach i tylko ja tu odstaje- choc klasa sprzetu ta sama. Czarny kask i Fischery- przynajmnej wiem jak Cie rozpoznac na stoku.;) Gratuluje zakupu, sam kiedys ja planowalem, ale wybor jednak padl na zolta nartke.;)

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się.

Kask kupiłem i narte u Ryska w sklepie na stawowej tam w dół co sie zchodzi wiesz napewno gdzi pisalismy o tym sklepie wczesniej na Forum. A co do kasku to wczesniej tez miałem Uvexa Word Team taki srebrny, i poniewaz bardzo dobrze mi sie w nim jezdziło to kupiłem znowu Uvexa tylko teraz taki cały czarny jest i do tego jest rzuchwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...