raffocus Napisano 11 Styczeń 2010 Zgłoszenie Share Napisano 11 Styczeń 2010 Witam, czy ktoś z szanownych forumowiczów wie jaka jest różnica pomiędzy Nordica Dobermann World Cup 150, a Nordica Dobermann Aggressor 150, tu jest link do buta http://www.epicski.com/products/nordica-dobermann-aggressor-wc-150? W opisie jest, że but Aggresorra jest obrócony na zewnątrz?LOL Dużo grzebałem w net, ale w zasadzie mało o tych butach jest napisane. Pozdrawiam serdecznie! Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach More sharing options...
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.