skionline.plsport wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

Elan skionline.pl Team Vice Mistrzem Carvingowego Pucharu Polski

2005.03.14
Białka Tatrzańska (skionline.pl) Zakończyły się zmagania carvingowej czołówki Polski. W ostatni piątek na stoku Kotelnicy w Białce Tatrzańskiej odbyły się ostatnie, otwarte zawody CPP. W sobotę, 12 marca oglądaliśmy w finałach już tylko najlepszych: na starcie slalomu równoległego stanęło 16 zawodniczek i 32 zawodników.
W klasyfikacji generalnej teamów Elan skionline.pl zajął drugie miejsce potwierdzając w tym sezonie bardzo dobrą formę. Patrycja i Paweł Polak, oraz Grzegorz i Zbyszek Dendys wytrwale ścigali Fischer Demo Team - triumfatora zeszłorocznej edycji zawodów i aktualnego Mistrza CPP.

W tym sezonie wyjątkowo dobrą formę zaprezentowała Patrycja Polak (Elan skionline.pl). Choć początek startów w CPP był pechowy (kontuzja kręgosłupa w pierwszych zawodach na Długiej Polanie), każdy następny występ był już coraz lepszy. W piątek w Białce Patrycja była najlepsza wygrywając z siostrami Anią i Martą Berezik. W klasyfikacji generalnej zawodniczka Elan skionline.pl stanęła na podium, plasując się na trzecim miejscu. Panowie również w czołówce: Paweł zajął 6. miejsce, Grzegorz 7.,a Zbyszek ukończył zawody zajmując 12. lokatę. "Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Elanem, który wyposażył nas w tym roku w bardzo dobry sprzęt. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku znów wystartujemy w zielonych barwach i wywalczymy miejsce na podium", powiedział na koniec zawodów Grzegorz Dendys.