skionline.pl sport wiadomo¶ci wy¶lij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

Najsłynniejszy zjazd sezonu powraca!

2012.01.12
Zjazd na krechę
Kliknij, aby powiększyć.
Zjazd na krechę
Już 12 lutego najbardziej wyczekiwane zawody sezonu zimowego - Red Bull Zjazd na Krechę - wracaj± w polskie góry! W tegorocznej odsłonie kilkuset amatorów uzbrojonych w narty i deski snowboardowe będzie rywalizować o wej¶cie do ¶cisłego finału na Tatrzańskiej Łomnicy. Każdy, kto chce pokonać ograniczenia prędko¶ci na tatrzańskim stoku, może spróbować swoich sił i wystartować w eliminacjach, które odbęd± się w: Krynicy (12 lutego), Szczyrku (19 lutego) i Zakopanem (25 lutego).

Zobacz także:

Zasada rywalizacji w Red Bull Zjazd na Krechę jest prosta - kto pierwszy, ten lepszy! Tu licz± się brawurowe zjazdy i czas pokonania trasy, bo ważne jest to, by jak najszybciej znaleĽć się na mecie
u stóp Tatrzańskiej Łomnicy.

Nim jednak 300 ¶miałków stanie na linii startu po słowackiej stronie Tatr, każdy powinien uprzednio zarejestrować się i wzi±ć udział w eliminacjach. W tym roku zapisy na stronie www.redbullzjazdnakreche.pl ruszaj± 1 lutego. Po raz pierwszy chętni będ± mogli również zapisać się na miejscu - bezpo¶rednio przed eliminacjami.

W 2011 roku lista rejestracji została zapełniona w ci±gu 5 dni, dlatego tegoroczna edycja została rozszerzona o dodatkowe przystanki kwalifikacyjne. Oprócz tradycyjnych eliminacji na Polanie Szymoszkowej w Zakopanem, odbęd± się również dwie dodatkowe sesje w Krynicy i Szczyrku.

Po pozytywnych do¶wiadczeniach z minionej edycji zawodów, finał Red Bull Zjazd na Krechę ponownie zostanie zorganizowany w Tatrzańskiej Łomnicy, w niedzielny poranek - 26 lutego.

W ubiegłym roku na ponad 4 km trasie zawodów triumfował Michał Kłusak (narty), który pokonał trasę w niecałe trzy minuty. Najlepszy snowboardzista - Józef G±siennica Gładczan - na mecie pojawił się 45 sekund za pierwszym narciarzem. Kto wygra w tym roku? Przekonamy się 26 lutego.


ELIMINACJE:
• 12 lutego - Krynica, Słotwiny
• 19 lutego - Szczyrk, Juliany
• 25 lutego - Zakopane, Polana Szymoszkowa
FINAŁ:
• 26 lutego - Tatrzańska Łomnica

Zapraszamy do dyskusji na naszym forum

Tagi: #zjazd na krechę #szczyrk #zakopane #

Powrót

Top Residence Kurz Top Residence Kurz

Val Senales, Maso Corto
Południowy Tyrol, Włochy

Aktualne wiadomo¶ci w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


poprzedni marzec 2019 następny
Pn Wt ¦r Cz Pt Sb Nd
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
najbliższe zawody
dodaj wydarzenie
Szukaj
Wiadomo¶ci: w:
Skijumping.pl
sportowebeskidy.pl
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
www.trentino.plskionline.tv
Google+ | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatno¶ci | polityka cookies
Copyright © 1997-2019