skionline.pl sport relacje
Wiadomości
Zbój może być tylko jeden! Wywiad ze zwycięzcą Red Bull Bieg Zbójników 2016
Zbój może być tylko jeden! Wywiad ze zwycięzcą Red Bull Bieg Zbójników 2016
2016.03.08
Tegoroczna edycja Red Bull Bieg Zbójników dostarczyła wielu emocji nie tylko kibicom, ale również samym zawodnikom. "Takiej atmosfery, tak wspaniałych ludzi nie spotkasz nigdzie indziej w Polsce" - mówi Andrzej Pradziad - zwycięzca biegu, który na mecie zameldował się w niespełna 26 minut (00:25:49). Jaki jest jego przepis na sukces?
Red Bull Bieg Zbójników 2016
Red Bull Bieg Zbójników 2016: Kotelnica Białczańska pełna słońca, energii i zbójeckich charakterów
2016.02.29
Od samego rana w ośrodku narciarskim Kotelnica Białczańska świeciło piękne słońce i można było poczuć prawdziwie zbójecką atmosferę. Emocje sięgnęły zenitu w samo południe, gdy ponad stu biegaczy wystartowało na sygnał Staszka Karpiela-Bułecki. Zwycięzcą trzeciej edycji Red Bull Bieg Zbójników został Andrzej Pradziad z wynikiem 00: 25: 49, najlepsza wśród kobiet z czasem 00: 28: 34 była Martyna Galewicz.
Narty w śnieg, zbóje w bieg!
Narty w śnieg, zbóje w bieg!
2016.02.25
Trzecia edycja Red Bull Bieg Zbójników, jednego z najbardziej rozpoznawalnych biegów w Polsce, odbędzie się już w najbliższą sobotę! W Ośrodku Narciarskim Kotelnica Białczańska z pewnością nie zabraknie śniegu, słońca, góralskiego klimatu i prawdziwie zbójnickiego ducha walki. Wszyscy, którzy wciąż chcą się jeszcze zapisać się do udziału w biegu mogą zgłosić się do biura zawodów na Jankulakowskim Wierchu, 27 lutego w godzinach 8:00-10:00. Już za chwilę narciarskie starcie - zbóje przybywajcie!
Kotelnica Białczańska gotowa na Red Bull Bieg Zbójników 2016!
Kotelnica Białczańska gotowa na Red Bull Bieg Zbójników 2016!
2016.02.18
Red Bull Bieg Zbójników zbliża się wielkimi krokami. Na trasach biegowych w Białce Tatrzańskiej spotkać można trenujących zawodników, którzy przygotowują się do walki o tytuł Zbója Roku. Otoczona góralskim klimatem rywalizacja, z pewnością dostarczy niezapomnianych emocji nie tylko uczestnikom zawodów, ale również kibicom zgromadzonym na miejscu. Do 25 lutego można jeszcze skorzystać z najniższej opłaty startowej, a już w sobotę, 27 lutego Ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska gościć będzie biegaczy o prawdziwie zbójeckim charakterze.
Otwarte treningi Red Bull Bieg Zbójników
Otwarte treningi Red Bull Bieg Zbójników
2016.02.10
Do zawodów Red Bull Bieg Zbójników zostały niecałe trzy tygodnie. Nie jest jeszcze za późno, aby rozpocząć przygotowania, dlatego Red Bull zaprasza wszystkich miłośników nart biegowych na otwarte, darmowe treningi z Anią Guzik - dyrektor sportową wydarzenia.
Już za niespełna miesiąc Red Bull Bieg Zbójników!
Już za niespełna miesiąc Red Bull Bieg Zbójników!
2016.02.04
Za niecały miesiąc fani biegówek będą mieli okazję wystartować w biegu o prawdziwie zbójeckim charakterze. Red Bull Bieg Zbójników na stałe wpisał się już w cykl zawodów dla narciarzy biegowych. To doskonała okazja, by sprawdzić swoje umiejętności na specjalnie wytyczonej trasie, która prowadzi na sam szczyt Jankulakowskiego Wierchu. O tym, że atmosfera będzie gorąca, a walka zacięta wiemy już dziś. Na liście startowej znaleźć można nazwiska zwycięzców z poprzednich edycji, którzy z pewnością będą chcieli powtórzyć swój sukces
Jak przygotować się do Red Bull Bieg Zbójników?
Jak przygotować się do Red Bull Bieg Zbójników?
2016.01.16
Do zawodów Red Bull Bieg Zbójników w Białce Tatrzańskiej zostały niecałe dwa miesiące. To dobry czas na rozpoczęcie treningów, które pozwolą przygotować się do startu. O tym jak zabrać się do biegania i kto może wziąć udział w wyścigu opowiada Anna Guzik - dyrektor sportowy wydarzenia, trener narciarstwa biegowego PZN, instruktor narciarstwa biegowego SITN PZN i delegat techniczny PZN.
Red Bull Bieg Zbójników - po raz trzeci!
Red Bull Bieg Zbójników - po raz trzeci!
2015.12.11
Kolejne wyzwanie dla miłośników biegówek! Już po raz trzeci zawodnicy z całej Polski zmierzą się z trasą, która będzie sprawdzianem nie tylko kondycji, ale również walecznego charakteru. Red Bull Bieg Zbójników odbędzie się w Białce Tatrzańskiej 27 lutego 2016 roku.
poprzednie1 - 8 z 8następne
Relacja z Red Bull Bieg Zbójników 2016
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
Google+ | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2019