skionline.pl sport relacje
Wiadomości
Lundmark i Stromkova triumfują w Białce Tatrzańskiej
Lundmark i Stromkova triumfują w Białce Tatrzańskiej
2015.02.14
Zakończyły się zawody Thule Polish Freeskiing Open 2015 driven by MINI. Szwed i Słowaczka byli najlepsi w klasyfikacji generalnej konkurencji Rexona Big Air. Tytuły Mistrza i Mistrzyni Polski we Freeskiingu PZN zdobyli Szczepan Karpiel - Bułecka i Zuzanna Witych.
Wielkie latanie w Białce Tatrzańskiej!
Wielkie latanie w Białce Tatrzańskiej! fot. T.Gola2015.02.11
Już pojutrze rozpoczną się Mistrzostwa Polski we Freeskiingu PZN rozgrywane w ramach imprezy Thule Polish Freeskiing Open 2015 driven by MINI. Do startu zarejestrowało się ponad 40 zawodników i zawodniczek z 12 państw!
Ostatnie przygotowania do Mistrzostw Polski we Freeskiingu
Tydzień do Mistrzostw Polski we Freeskiingu2015.02.10
W Białce Tatrzańskiej trwają przygotowania do imprezy Thule Polish Freeskiing Open 2015 driven by MINI. Tymczasem pretendentów do tegorocznego tytułu mistrzowskiego czeka ostatni sprawdzian przed zawodami w czasie Zimowej Uniwersjady w Hiszpanii
Dwa dni w Białce Tatrzańskiej
Dwa dni w Białce Tatrzańskiej2015.02.04
Jeden z najpopularniejszych ośrodków narciarskich w Polsce to doskonałe miejsce na krótki wypad z całą rodziną. Szczególnie w dniach 13 - 14 lutego, kiedy odbędą się tam Mistrzostwa Polski we Freeskiingu.Rozbudowana sieć wyciągów i tras o różnym stopniu trudności oraz największy i najnowocześniejszy w Polsce system naśnieżania stoków sprawiają, że Kotelnica Białczańska to jedno z najlepszych miejsc, w którym można spędzić z rodziną dwa dni pełne narciarskich emocji. Ośrodek warto odwiedzić szczególnie w dniach 13 - 14 lutego, kiedy to na miłośników białego szaleństwa czeka wiele dodatkowych atrakcji związanych z imprezą Thule Polish FreeskiingOpen 2015 driven by MINI.
Freeskiing. Odkryj narty na nowo!
Freeskiing. Odkryj narty na nowo!2015.01.14
Uwielbiasz jazdę na nartach, ale szukasz urozmaicenia, które sprawi że znów będziesz z niecierpliwością czekać na kolejny wyjazd w góry? Specjaliści od narciarskiego freestyle'u mają dla Ciebie kilka propozycji.
poprzednie1 - 5 z 5następne
Relacja z Thule Polish Freeskiing Open 2015
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
Google+ | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2019