Wyjazdy
Stacje
Sprzęt
Pogoda
Hotele
Forum
Sport
Galerie
Katalog
SPORT
Wiadomości
Narciarstwo alpejskie
Skoki
Live
Wyniki
Klasyfikacje
Kalendarz
Galerie
skionline.pl
sport
wyniki
Wyniki - Alpejski Puchar Świata 18/19
2018.11.25 Lake Louise, super gigant, mężczyźni
Poz.
Zawodnik
Kraj
Czas
Punkty FIS
1.
Kjetil Jansrud
Norwegia
1:33.52
0.00
2.
Vincent Kriechmayr
Austria
1:33.66
1.78
3.
Mauro Caviezel
Szwajcaria
1:33.73
2.67
4.
Hannes Reichelt
Austria
1:33.96
5.60
5.
Aksel Lund Svindal
Norwegia
1:34.09
7.25
6.
Matthias Mayer
Austria
1:34.17
8.27
7.
Adrien Theaux
Francja
1:34.40
11.20
8.
Adrian Smiseth Sejersted
Norwegia
1:34.41
11.32
9.
Thomas Dressen
Niemcy
1:34.46
11.96
10.
Beat Feuz
Szwajcaria
1:34.49
12.34
11.
Christian Walder
Austria
1:34.51
12.60
12.
Ryan Cochran-Siegle
USA
1:34.53
12.85
12.
Aleksander Aamodt Kilde
Norwegia
1:34.53
12.85
14.
Max Franz
Austria
1:34.54
12.98
15.
Carlo Janka
Szwajcaria
1:34.74
15.52
16.
Dustin Cook
Kanada
1:34.78
16.03
17.
Travis Ganong
USA
1:34.86
17.05
18.
Bostjan Kline
Słowenia
1:34.95
18.20
19.
Stefan Rogentin
Szwajcaria
1:34.96
18.32
20.
Martin Cater
Słowenia
1:34.98
18.58
21.
Dominik Paris
Włochy
1:35.02
19.09
22.
Emanuele Buzzi
Włochy
1:35.03
19.21
23.
Thomas Tumler
Szwajcaria
1:35.04
19.34
24.
Johan Clarey
Francja
1:35.06
19.60
25.
Marco Odermatt
Szwajcaria
1:35.08
19.85
26.
Matthieu Bailet
Francja
1:35.25
22.01
27.
James Crawford
Kanada
1:35.31
22.78
28.
Niels Hintermann
Szwajcaria
1:35.35
23.29
29.
Josef Ferstl
Niemcy
1:35.42
24.18
30.
Johannes Kroell
Austria
1:35.46
24.69
30.
Christof Innerhofer
Włochy
1:35.46
24.69
32.
Otmar Striedinger
Austria
1:35.47
24.81
33.
Gilles Roulin
Szwajcaria
1:35.49
25.07
34.
Andreas Sander
Niemcy
1:35.55
25.83
35.
Klemen Kosi
Słowenia
1:35.59
26.34
36.
Blaise Giezendanner
Francja
1:35.61
26.59
37.
Mattia Casse
Włochy
1:35.64
26.98
38.
Nils Allegre
Francja
1:35.70
27.74
39.
Miha Hrobat
Słowenia
1:36.11
32.96
40.
Alexander Koell
Szwecja
1:36.12
33.08
41.
Thomas Biesemeyer
USA
1:36.28
35.12
42.
Matteo Marsaglia
Włochy
1:36.43
37.03
43.
Steven Nyman
USA
1:36.63
39.57
44.
Wiley Maple
USA
1:36.64
39.70
44.
Romed Baumann
Austria
1:36.64
39.70
46.
Rasmus Windingstad
Norwegia
1:36.75
41.10
47.
Benjamin Thomsen
Kanada
1:36.91
43.14
48.
Jack Gower
Wielka Brytania
1:37.04
44.79
49.
Jeffrey Read
Kanada
1:37.06
45.04
50.
Brodie Seger
Kanada
1:37.11
45.68
51.
Andreas Romar
Finlandia
1:37.14
46.06
52.
Thomas Mermillod Blondin
Francja
1:37.15
46.19
53.
Henrik Von Appen
Chile
1:37.25
47.46
54.
Jared Goldberg
USA
1:37.37
48.99
55.
Arnaud Alessandria
Monako
1:37.96
56.50
56.
Sam Morse
USA
1:38.01
57.13
57.
Nicholas Krause
USA
1:39.05
70.37
Powrót
Wyniki - wybierz kategorię
Sezon
23/24
22/23
21/22
20/21
19/20
18/19
17/18
16/17
15/16
14/15
13/14
12/13
11/12
10/11
09/10
08/09
07/08
06/07
05/06
04/05
03/04
02/03
Alpejski Puchar Świata
Alpejskie Mistrzostwa Świata
Letnie Grand Prix
MŚ w narciarstwie klasycznym
PŚ w biegach narciarskich
PŚ w skokach narciarskich
Kalendarz
poprzedni
marzec 2024
następny
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
najbliższe zawody
dodaj wydarzenie
Szukaj
Wiadomości:
w:
całym serwisie
dziale sport
dziale sprzęt
dziale stacje
Bezpłatny newsletter skionline.pl
Dopisując się do bazy subskrybentów otrzymasz:
dostęp do najświeższych informacji na temat sprzętu, stacji
oraz wydarzeń na polskich i alpejskich stokach;
bieżące informacje o warunkach śniegowych i pogodowych w górach;
atrakcyjne oferty wyjazdów i szkoleń narciarskich w kraju i za granicą;
informacje o konkursach.