skionline.pl sport wyniki
Data Dyscyplina Płeć Miejscowość
2019.03.24 15 km techniką dowolną (na dochodzenie) mężczyźni Québec więcej »
2019.03.24 10 km techniką dowolną (na dochodzenie) kobiety Québec więcej »
2019.03.24 klasyfikacja łączna kobiety Québec więcej »
2019.03.24 klasyfikacja łączna mężczyźni Québec więcej »
2019.03.23 15 km stylem klasycznym (ze startu wspólnego) mężczyźni Québec więcej »
2019.03.23 10 km stylem klasycznym (ze startu wspólnego) kobiety Québec więcej »
2019.03.22 sprint techniką dowolną (finał) mężczyźni Québec więcej »
2019.03.22 sprint techniką dowolną (finał) kobiety Québec więcej »
2019.03.22 sprint techniką dowolną (kwalifikacje) mężczyźni Québec więcej »
2019.03.22 sprint techniką dowolną (kwalifikacje) kobiety Québec więcej »
2019.03.17 15 km techniką dowolną mężczyźni Falun więcej »
2019.03.17 10 km techniką dowolną kobiety Falun więcej »
2019.03.16 sprint techniką dowolną (finał) mężczyźni Falun więcej »
2019.03.16 sprint techniką dowolną (finał) kobiety Falun więcej »
2019.03.16 sprint techniką dowolną (kwalifikacje) mężczyźni Falun więcej »
2019.03.16 sprint techniką dowolną (kwalifikacje) kobiety Falun więcej »
2019.03.12 sprint stylem klasycznym (finał) kobiety Drammen więcej »
2019.03.12 sprint stylem klasycznym (finał) mężczyźni Drammen więcej »
2019.03.12 sprint stylem klasycznym (kwalifikacje) mężczyźni Drammen więcej »
2019.03.12 sprint stylem klasycznym (kwalifikacje) kobiety Drammen więcej »
2019.03.10 30 km stylem klasycznym (ze startu wspólnego) kobiety Oslo więcej »
2019.03.09 50 km stylem klasycznym (ze startu wspólnego) mężczyźni Oslo więcej »
2019.02.17 15 km stylem klasycznym mężczyźni Cogne więcej »
2019.02.17 10 km stylem klasycznym kobiety Cogne więcej »
2019.02.16 sprint techniką dowolną (finał) mężczyźni Cogne więcej »
2019.02.16 sprint techniką dowolną (finał) kobiety Cogne więcej »
2019.02.16 sprint techniką dowolną (kwalifikacje) mężczyźni Cogne więcej »
2019.02.16 sprint techniką dowolną (kwalifikacje) kobiety Cogne więcej »
2019.02.10 sprint stylem klasycznym (zawody drużynowe) mężczyźni Lahti więcej »
2019.02.10 sprint stylem klasycznym (zawody drużynowe) kobiety Lahti więcej »
2019.02.10 sprint stylem klasycznym (zawody drużynowe) mężczyźni Lahti więcej »
2019.02.10 sprint stylem klasycznym (zawody drużynowe) kobiety Lahti więcej »
2019.02.10 sprint stylem klasycznym (zawody drużynowe) kobiety Lahti więcej »
2019.02.10 sprint stylem klasycznym (zawody drużynowe) mężczyźni Lahti więcej »
2019.02.09 sprint techniką dowolną (finał) mężczyźni Lahti więcej »
2019.02.09 sprint techniką dowolną (finał) kobiety Lahti więcej »
2019.02.09 sprint techniką dowolną (kwalifikacje) mężczyźni Lahti więcej »
2019.02.09 sprint techniką dowolną (kwalifikacje) kobiety Lahti więcej »
2019.01.27 sztafeta 4x7.5 km (zawody drużynowe) mężczyźni Ulricehamn więcej »
2019.01.27 sztafeta 4x5 km (zawody drużynowe) kobiety Ulricehamn więcej »
2019.01.26 10 km techniką dowolną kobiety Ulricehamn więcej »
2019.01.26 15 km techniką dowolną mężczyźni Ulricehamn więcej »
2019.01.20 15 km stylem klasycznym mężczyźni Otepää więcej »
2019.01.20 10 km stylem klasycznym kobiety Otepää więcej »
2019.01.19 sprint stylem klasycznym (finał) mężczyźni Otepää więcej »
2019.01.19 sprint stylem klasycznym (finał) kobiety Otepää więcej »
2019.01.19 sprint stylem klasycznym (kwalifikacje) mężczyźni Otepää więcej »
2019.01.19 sprint stylem klasycznym (kwalifikacje) kobiety Otepää więcej »
2019.01.13 sprint techniką dowolną (zawody drużynowe) kobiety Dresden więcej »
2019.01.13 sprint techniką dowolną (zawody drużynowe) mężczyźni Dresden więcej »
2019.01.13 sprint techniką dowolną (zawody drużynowe) mężczyźni Dresden więcej »
2019.01.13 sprint techniką dowolną (zawody drużynowe) kobiety Dresden więcej »
2019.01.13 sprint techniką dowolną (zawody drużynowe) kobiety Dresden więcej »
2019.01.13 sprint techniką dowolną (zawody drużynowe) mężczyźni Dresden więcej »
2019.01.12 sprint techniką dowolną (finał) mężczyźni Dresden więcej »
2019.01.12 sprint techniką dowolną (finał) kobiety Dresden więcej »
2019.01.12 sprint techniką dowolną (kwalifikacje) mężczyźni Dresden więcej »
2019.01.12 sprint techniką dowolną (kwalifikacje) kobiety Dresden więcej »
2019.01.06 9 km techniką dowolną (na dochodzenie) mężczyźni Val di Fiemme więcej »
2019.01.06 9 km techniką dowolną (na dochodzenie) kobiety Val di Fiemme więcej »
2019.01.06 klasyfikacja łączna kobiety FIS Tour de Ski więcej »
2019.01.06 klasyfikacja łączna mężczyźni FIS Tour de Ski więcej »
2019.01.05 15 km stylem klasycznym (ze startu wspólnego) mężczyźni Val di Fiemme więcej »
2019.01.05 10 km stylem klasycznym (ze startu wspólnego) kobiety Val di Fiemme więcej »
2019.01.03 10 km techniką dowolną (na dochodzenie) kobiety Oberstdorf więcej »
2019.01.03 15 km techniką dowolną (na dochodzenie) mężczyźni Oberstdorf więcej »
2019.01.02 15 km stylem klasycznym (ze startu wspólnego) mężczyźni Oberstdorf więcej »
2019.01.02 10 km stylem klasycznym (ze startu wspólnego) kobiety Oberstdorf więcej »
2019.01.01 sprint techniką dowolną (finał) mężczyźni Val Müstair więcej »
2019.01.01 sprint techniką dowolną (finał) kobiety Val Müstair więcej »
2019.01.01 sprint techniką dowolną (kwalifikacje) mężczyźni Val Müstair więcej »
2019.01.01 sprint techniką dowolną (kwalifikacje) kobiety Val Müstair więcej »
2018.12.30 15 km techniką dowolną mężczyźni Toblach więcej »
2018.12.30 10 km techniką dowolną kobiety Toblach więcej »
2018.12.29 sprint techniką dowolną (finał) mężczyźni Toblach więcej »
2018.12.29 sprint techniką dowolną (finał) kobiety Toblach więcej »
2018.12.29 sprint techniką dowolną (kwalifikacje) mężczyźni Toblach więcej »
2018.12.29 sprint techniką dowolną (kwalifikacje) kobiety Toblach więcej »
2018.12.16 15 km techniką dowolną mężczyźni Davos więcej »
2018.12.16 10 km techniką dowolną kobiety Davos więcej »
2018.12.15 sprint techniką dowolną (finał) mężczyźni Davos więcej »
2018.12.15 sprint techniką dowolną (finał) kobiety Davos więcej »
2018.12.15 sprint techniką dowolną (kwalifikacje) mężczyźni Davos więcej »
2018.12.15 sprint techniką dowolną (kwalifikacje) kobiety Davos więcej »
2018.12.09 sztafeta 4x7.5 km (zawody drużynowe) mężczyźni Beitostolen więcej »
2018.12.09 sztafeta 4x5 km (zawody drużynowe) kobiety Beitostolen więcej »
2018.12.08 30 km techniką dowolną mężczyźni Beitostolen więcej »
2018.12.08 15 km techniką dowolną kobiety Beitostolen więcej »
2018.12.02 15 km stylem klasycznym (na dochodzenie) mężczyźni Lillehammer więcej »
2018.12.02 10 km stylem klasycznym (na dochodzenie) kobiety Lillehammer więcej »
2018.12.02 klasyfikacja łączna kobiety Lillehammer więcej »
2018.12.02 klasyfikacja łączna mężczyźni Lillehammer więcej »
2018.12.01 15 km techniką dowolną mężczyźni Lillehammer więcej »
2018.12.01 10 km techniką dowolną kobiety Lillehammer więcej »
2018.11.30 sprint techniką dowolną (finał) mężczyźni Lillehammer więcej »
2018.11.30 sprint techniką dowolną (finał) kobiety Lillehammer więcej »
2018.11.30 sprint techniką dowolną (kwalifikacje) mężczyźni Lillehammer więcej »
2018.11.30 sprint techniką dowolną (kwalifikacje) kobiety Lillehammer więcej »
2018.11.25 15 km stylem klasycznym mężczyźni Ruka więcej »
2018.11.25 10 km stylem klasycznym kobiety Ruka więcej »
2018.11.24 sprint stylem klasycznym (finał) mężczyźni Ruka więcej »
2018.11.24 sprint stylem klasycznym (finał) kobiety Ruka więcej »
2018.11.24 sprint stylem klasycznym (kwalifikacje) mężczyźni Ruka więcej »
2018.11.24 sprint stylem klasycznym (kwalifikacje) kobiety Ruka więcej »

Powrót

Wyniki - wybierz kategorię
Sezon
poprzedni wrzesień 2020 następny
Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
najbliższe zawody
dodaj wydarzenie
Szukaj
Wiadomości: w:
Skijumping.pl
sportowebeskidy.pl
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2020