Wyjazdy
Stacje
Sprzęt
Pogoda
Hotele
Forum
Sport
Galerie
Katalog
SPORT
Wiadomości
Narciarstwo alpejskie
Skoki
Live
Wyniki
Klasyfikacje
Kalendarz
Galerie
skionline.pl
sport
wyniki
Wyniki - Olimpiada 17/18
2018.02.13 PyeongChang, sprint stylem klasycznym (finał), mężczyźni
Poz.
Zawodnik
Kraj
Czas
1.
Johannes Hoesflot Klaebo
Norwegia
2.
Federico Pellegrino
Włochy
3.
Alexander Bolshunov
Rosja
4.
Paal Golberg
Norwegia
5.
Oskar Svensson
Szwecja
6.
Ristomatti Hakola
Finlandia
7.
Len Valjas
Kanada
8.
Emil Iversen
Norwegia
9.
Teodor Peterson
Szwecja
10.
Martti Jylhae
Finlandia
11.
Alexander Panzhinskiy
Rosja
12.
Baptiste Gros
Francja
13.
Calle Halfvarsson
Szwecja
14.
Iivo Niskanen
Finlandia
15.
Thomas Bing
Niemcy
16.
Richard Jouve
Francja
17.
Alexey Poltoranin
Kazachstan
18.
Marko Kilp
Estonia
19.
Jovian Hediger
Szwajcaria
20.
Simeon Hamilton
USA
21.
Alexey Vitsenko
Rosja
22.
Eirik Brandsdal
Norwegia
23.
Peter Mlynar
Słowacja
24.
Aliaksandr Voranau
Białoruś
25.
Erik Bjornsen
USA
26.
Maicol Rastelli
Włochy
27.
Viktor Thorn
Szwecja
28.
Sebastian Eisenlauer
Niemcy
29.
Lauri Vuorinen
Finlandia
30.
Kamil Bury
Polska
31.
Raido Rankel
Estonia
32.
Alex Harvey
Kanada
32.
Miha Simenc
Słowenia
34.
Lucas Chanavat
Francja
35.
Dominik Baldauf
Austria
35.
Jesse Cockney
Kanada
37.
Andrew Newell
USA
38.
Maciej Staręga
Polska
39.
Ueli Schnider
Szwajcaria
40.
Mirco Bertolina
Włochy
41.
Stefan Zelger
Włochy
42.
Logan Hanneman
USA
43.
Ales Razym
Czechy
44.
Modestas Vaiciulis
Litwa
45.
Andrew Young
Wielka Brytania
46.
Janez Lampic
Słowenia
47.
Alin Florin Cioanca
Rumunia
48.
Andrey Melnichenko
Rosja
49.
Magnus Kim
Korea Południowa
50.
Erwan Kaeser
Szwajcaria
51.
Denis Volotka
Kazachstan
52.
Karel Tammjarv
Estonia
53.
Luis Stadlober
Austria
54.
Russell Kennedy
Kanada
55.
Isak Stianson Pedersen
Islandia
56.
Andrej Segec
Słowacja
57.
Mark Chanloung
Tajlandia
58.
Miroslav Rypl
Czechy
59.
Veselin Tsinzov
Bułgaria
60.
Michal Novak
Czechy
61.
Miroslav Sulek
Słowacja
62.
Thomas Hjalmar Westgaard
Kanada
63.
Indulis Bikse
Łotwa
64.
Mantas Strolia
Litwa
65.
Phillip Bellingham
Australia
66.
Qiang Wang
Chiny
67.
Adam Konya
Węgry
68.
Yordan Chuchuganov
Bułgaria
69.
Edi Dadic
Chorwacja
70.
Oleksii Krasovskyi
Ukraina
71.
Hamza Dursun
Turcja
72.
Mikayel Mikayelyan
Armenia
73.
Andriy Orlyk
Ukraina
74.
Apostolos Angelis
Grecja
75.
Damir Rastic
Serbia
76.
Seyed Sattar Seyd
Iran
77.
Omer Aycicek
Turcja
78.
Tariel Zharkymbaev
Kirgistan
79.
Stavrus Jada
Macedonia
Powrót
Wyniki - wybierz kategorię
Sezon
23/24
22/23
21/22
20/21
19/20
18/19
17/18
16/17
15/16
14/15
13/14
12/13
11/12
10/11
09/10
08/09
07/08
06/07
05/06
04/05
03/04
02/03
Alpejski Puchar Świata
Letnie Grand Prix
Olimpiada
PŚ w biegach narciarskich
PŚ w skokach narciarskich
Kalendarz
poprzedni
maj 2024
następny
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
najbliższe zawody
dodaj wydarzenie
Szukaj
Wiadomości:
w:
całym serwisie
dziale sport
dziale sprzęt
dziale stacje
Bezpłatny newsletter skionline.pl
Dopisując się do bazy subskrybentów otrzymasz:
dostęp do najświeższych informacji na temat sprzętu, stacji
oraz wydarzeń na polskich i alpejskich stokach;
bieżące informacje o warunkach śniegowych i pogodowych w górach;
atrakcyjne oferty wyjazdów i szkoleń narciarskich w kraju i za granicą;
informacje o konkursach.