skionline.pl sprzęt kaski narciarskie 16/17 Cebe wyślij link znajomemu dodaj komentarz
poprzednikaski narciarskie Cebe 16/17 - lista modelinastępny

Cebe Fireball

OcenaOcenaOcenaOcenaOcenaOcena Oceń
kaski narciarskie Cebe Fireball
Kask narciarski Cebe Fireball niewątpliwie uznawany za jeden z praktyczniejszych kasków na rynku. Autorskie wzornictwo pozwala wyróżnić się na stoku, a zastosowane do produkcji technologie dają 100% bezpieczeństwa podczas aktywności!

CEBE Fireball Black jest niezmiernie solidnym kaskiem posiadającym dwie szyby dla zwiększonego komfortu jazdy i bezpieczeństwa na stoku narciarskim. To kask narciarski, który waży zaledwie 495g, a więc nie poczujemy, że mamy go na sobie. Skorupa wykonana w bezpiecznej i aktualnie najlepszej technologii IN-MOLD gwarantuje odpowiedni poziom bezpieczeństwa. Zastosowana dodatkowa – żółta szyba sprawia, że znacznie lepiej będziemy widzieli w gorszych warunkach atmosferycznych i co za tym idzie jazda na nartach będzie dla nas jeszcze przyjemniejsza w każdy dzień. Czarny, matowy kolor dodający wiele stylu i elegancji kaskowi będzie jego dodatkowym atutem.

Użyto tutaj technologię wtryskową In-Mold, która pozwala na trwałe połączenie skorupy poliwęglanowej z piankowym wypełnieniem. Przy zastosowaniu technologii IN-MOLD powstaje ultralekki, odporny na uderzenia kask. Wszystkie kaski CEBE posiadają system wentylacji, który jest kluczem do udanego dnia na stoku.

System wentylacji 3D reguluje przepływ powietrza i temperaturę zapewniając optymalna termikę głowy oraz komfort użytkowania. Przenia szpara wentylacyjna nad czołem oraz tylne otwory wentylacyjne zapewniają optymalną cyrkulację powietrza.

System FTF zapewnia doskonałe dopasowanie. Precyzyjna regulacja pokrętłem w tylnej części kasku pozwala na idealne dopasowanie i stabilizację nawet podczas ekstremalnej jazdy. Kiedy nie jeździsz możesz poluzować regulację i zoptymalizować dopasowanie. Kask posiada dwa systemy regulacji rozmiarów: regulacja pokrętłem w części potylicznej i regulacja długości pasków w części podbródka. Dodatkowo kask został wyposażony w magnetyczne zapięcie, które w łatwy i szybki sposób pozwala na zapięcie kasku nawet jedna ręką. Eliminuje możliwość nieprzyjemnego przycięcia skóry.

Skorupa kasku od wewnątrz wyłożona jest antyalergicznym, oddychającym materiałem który po sezonie można z łatwością wyjąć i odświeżyć w pralce. Zdejmowana podszewka została zaprojektowana tak, aby zwiększyć komfort i higienę. Podszewka 3D dzięki unikalnej trójwymiarowej siateczkowej teksturze zapewnia wentylację i odprowadzenie nadmiaru ciepła.

Zdejmowane nauszniki zaprojektowane zostały z myślą o komforcie użytkowania nie zapominając o bezpieczeństwie, czyli nie ograniczają słyszenia. Nauszniki są odczepiane dzięki czemu możemy je wyprać w temp do 40˚C.

Rozmiary: 53-58; 58-61
Parametry techniczne
Rozmiary: 53-58; 58-61
poprzednikaski narciarskie Cebe 16/17 - lista modelinastępny

Szukaj sprzętu
Model:
Kaski narciarskie Cebe 16/17
-
ADULTS
+
JUNIOR
+ rozwiń wszystkie - zwiń wszystkie
Wybierz sezon