skionline.pl sprzęt narty 03/04 Fischer wyślij link znajomemu dodaj komentarz
poprzedninarty Fischer 03/04 - lista modelinastępny

Fischer SCENEO S500 TITANIUM FTi

OcenaOcenaOcenaOcenaOcenaOcena Oceń
narty Fischer SCENEO S500 TITANIUM FTi
Ten ekskluzywny karwingowy model dla ekspertów i sportowców pozwala na jazdę freeridową tak jak big-stix! Wszystko to w nowoczesnym wyglądzie, z nowym taliowaniem i super niskiej wadze. Technologia FTi jest odpowiedzialna za płynną jazdę na tych topowych karwerach, AircarbonTi jest odpowiedzialny za sztywność narty ale pozbawioną drgań. Nowa płyta Booster podnosi narciarza o 15 mm wyżej i zapewnia optymalne ugięcie narty.
Początkujący
Ekspert
Na trasy
Poza trasy

Parametry techniczneTechnologie
Długość: 180, 170, 160, 150
Promień: 15.0 (170)
Taliowanie: 118-68-100
Air Carbon Titanium, Power Vacuum, Booster, Air Core
porównaj zzobacz wszystkie
poprzedninarty Fischer 03/04 - lista modelinastępny

Air Carbon Titanium


Materiał używany w inżynierii lotniczej stosowany w wysokiej klasy nartach FISCHER AirCarbonTi podwyższa twardość pozbawioną drgań, redukuje wagę i doskonale przekazuje energię. Wyłącznie Fischer używa AirCarbon materiał stworzony przez FACC (Fischer Advanced Composite Components) Titanium (Titanium / Aluminum) zapewnia stabilność przy dużych prędkościach.

Power Vacuum


Homogeniczna i całkowicie pozbawiona drgań produkcja wykorzystuje najnowsze materiały jak: Titanium, Aircarbon, Włókno szklane oraz rdzenie drewniane bardzo wysokiej jakości dla uzyskania doskonałych parametrów sprzętu.

Narty o konstrukcji Power Vacuum posiadają warstwę laminatu przenoszącego obciążenie tuż pod szatą graficzną, dzięki czemu przenoszą one energię dokładnie i wprost do właściwej krawędzi.

Booster


Podest podwyższający płaszczyznę montażu wiązań. Umożliwia on wykonywanie dużo ciaśniejszych skrętów przy mniejszym niż normalnie wychyleniu ciała. Innym powodem zastosowania płyty Booster w nartach marki Fischer jest fakt, iż dzięki niemu nawet przy pełnym obciążeniu linia ugięcia nart pozostaje harmonijna.

Air Core


Rdzeń, którego 80 proc. stanowi... powietrze. Technologia, dzięki której udało się stworzyć niezwykle lekkie narty. Wcześniej rozwiązanie to wykorzystywano w przemyśle lotniczym w elementach narażonych na działanie dużych sił i skręcanie.
Do kompletu
Fischer Soma F 8000 Fischer FX 12 RailFlex
Fischer Soma F 8000 Fischer FX 12 RailFlex

Szukaj sprzętu
Model:
Zobacz
Fischer na Jaworzynie Krynickiej - testy nart i zawody z nagrodami
Fischer zaprasza do jazdy… z tematem!
Premiera Fischera, czyli nowe RC4 CT w akcji
Luca Aerni dołącza do Fischer Race Family - wywiad

zobacz więcej

Narty Fischer 03/04
+
Race
+
Skier-X/Expert Carve
-
New Style Carve
+
Park & Pipe
+
Junior
+ rozwiń wszystkie - zwiń wszystkie
Wybierz sezon