Świętuj z nami 30 lat
Zaśnieżona dolina Núria z sanktuarium i zamarzniętym jeziorem, nad nią ośnieżone szczyty Pirenejów
fot. Vall de Núria (FGC)
Hiszpania · Katalonia

Vall de Núria

⁠

Núria · Katalonia · 1 964 m n.p.m.

  • 7,7km tras
  • 1 964–2 252m n.p.m.
  • 5wyciągów
  • 1kamera

Vall de Núria teraz: warunki i kamery

Stan ośrodka

Granica zera
3 450 m
Wiatr na szczycie
23 km/h, porywy do 46 km/h
Pogoda rok temu
w rejonie stacji
3° do 9°, opad 4,1 mm (23.10.2025)
Śnieg rok temu
w rejonie stacji
0 cm (23.10.2025)

Prognoza z 22.10.2026, 21:58Źródła danych

Kamery: Vall de Núria

Z regionu Katalonia

Wszystkie kamery tej stacji (1)

Wiadomości i filmy

Z regionu Katalonia

Prognoza pogody na 9 dni: Vall de Núria

Temperatura na górze (2 252 m) i w dolinie (1 964 m) oraz opad świeżego śniegu.

Prognoza pogody na 9 dni: Vall de Núria
DzieńDziś23.10Sb24.10Nd25.10Pn26.10Wt27.10Śr28.10Cz29.10Pt30.10Sb31.10
Pogoda
Góra 2 252 m6°7°10°13°15°12°10°10°10°
Dolina 1 964 m8°9°13°15°17°14°12°12°12°
Śnieg (góra)0 cm0 cm0 cm0 cm0 cm0 cm0 cm0 cm0 cm
Wiatr (góra), km/h1724161420101485

Przesuń w bok, żeby zobaczyć kolejne dni

Góra 2 252 m, dolina 1 964 m. Śnieg w centymetrach, wiatr w km/h na górze.

Prognoza z 22.10.2026, 21:58Źródła danych

Raporty warunków od narciarzy

Jak jest na stoku: Vall de Núria

Wpisy narciarzy: ocena tras, śnieg, kolejki i zdjęcia ze stoku.

Nikt jeszcze nie dodał raportu: Vall de Núria.Pierwszy raport w sezonie najbardziej pomaga tym, którzy dopiero planują wyjazd.

Dodaj raportVall de Núria, Hiszpania

Trasy i wyciągi

7,7 km tras między 1 964 a 2 252 m

Trasy wg trudności

  • Niebieskie łatwe4,2 km
  • Czerwone średnie2,5 km
  • Czarne trudne1 km
Liczba tras
11

5 wyciągów

  • Orczyki2
  • Gondole1
  • Kanapy1
  • Taśmy1

Sezon 2025/26

  • Wyciągi: 9:00h - 17:00h; Dia 25/12: de 9 h a 13 h; Del 15/03 al 05/04: de 9 h a 15 h

Wysokości i nachylenie

28% średnio (16°)61% najbardziej strome odcinki (ok. 31°)

Średnie nachylenie trasy według koloru

Niebieskie trasy
10°
Czerwone trasy
17°
Czarne trasy
25°

Na podstawie 9 km szczegółowo opisanych tras w ośrodku: średnie nachylenie trasy i najbardziej strome odcinki.

Dla narciarzy i snowboardzistów

  • Snowpark

Operator: FGC Turisme (Ferrocarrils de la Generalitat de Catalunya).

Ile kosztuje skipass w ośrodku Vall de Núria

W ośrodku Vall de Núria są ważne 2 karnety: skipass ośrodka i 1 karnet regionalny. Sezon 2026/27, 1 € = 4,3685 zł (NBP).

Skipass Vall de Núria: ceny według okresów

Ceny z cennika ośrodka, z przeliczeniem na złote po kursie NBP.

1 € = 4,3685 zł

Ceny skipassów Vall de Núria 2026/27
Grupa1 dzień
Dorośliur. 1962–201223,50 €ok. 103 zł
Dzieci 4-13 latur. 2013–202217,50 €ok. 76 zł
Małe dzieci do 3 latur. 2023–20267 €ok. 31 zł
Seniorzy (Veterà II) od 70 latur. 1956 i starsi7 €ok. 31 zł
Seniorzy (Veterà I) 65-69 latur. 1957–196117,50 €ok. 76 zł

Ceny z 22.10.2026

Policz skipassy dla grupy

Dorośliur. 1962–2012
2
Dzieci 4-13 latur. 2013–2022
1
Seniorzy (Veterà II) od 70 latur. 1956 i starsi
0

1 € = 4,3685 zł

1 dzień · 3 osoby64,50 €
282 złśr. 94 zł / os.
  • Dorośli × 2: 47 €
  • Dzieci 4-13 lat × 1: 17,50 €

Ostateczną cenę podaje ośrodek.

Strona ośrodka

Co polecamy?

Ceny dla dorosłych.

Polecany karnet według długości wyjazdu
WyjazdPolecamyCena
1–2 dniSkipass Vall de NúriaKarnet z ceną na 1 dzień.1 dzień23,50 € ok. 103 zł
Cały sezonForfet Temporada RipollèsOpłaca się od 13 dni jazdy w sezonie (przy cenie 1 dnia 23,50 €).sezon297 € ok. 1 297 zł

Karnety ważne w ośrodku Vall de Núria

Ceny z najdroższego okresu sezonu.

Karnety ważne w ośrodku Vall de Núria: obszar i ceny
KarnetGdzie jest ważny1 dzień3 dni6 dniSezon
Skipass Vall de Núriakarnet ośrodkaVall de Núria7,7 km tras23,50 € ok. 103 złbrak cenybrak cenybrak ceny
Forfet Temporada Ripollèskarnet regionalny2 ośrodkiok. 22 km trasbrak cenybrak cenybrak ceny297 € ok. 1 297 zł

Mapa tras i okolica: Vall de Núria

Wyciągi, trasy i 25 miejsc przy ośrodku. Odległość w linii prostej.

Mapa tras i okolica: Vall de Núria25 miejsc

  1. Lloguer Esquís Vall de Núria
    Wypożyczalnia nartNúria
    ok. 0,5 km od ośrodka
    Strona: Lloguer Esquís Vall de Núria (nowa karta)
  2. Bar Restaurant Finestrelles
    RestauracjaNúria
    ok. 0,5 km od ośrodka
  3. Escola d'esquí Núria
    Szkoła narciarskaNúria
    ok. 0,5 km od ośrodka
  4. El Racó de la Vall
    RestauracjaNúria
    ok. 0,5 km od ośrodka
  5. La Caseta del Llac
    BarNúria
    ok. 0,5 km od ośrodka
  6. Restaurant la Cabana dels Pastors
    RestauracjaQueralbs
    ok. 0,5 km od ośrodka
  7. Aparcament Daió
    ParkingLa Farga
    ok. 4 km od ośrodka
  8. Restaurant Can Constans
    RestauracjaQueralbs
    ok. 5 km od ośrodka
    +34 609 71 97 67
  9. Aparcament Cremallera
    ParkingQueralbs
    ok. 5 km od ośrodka
  10. Escola d'esquí Núria
    Szkoła narciarskaQueralbs
    ok. 5 km od ośrodka
  11. Bar Cal Litus
    BarQueralbs
    ok. 5 km od ośrodka
    +34 872 02 91 28
  12. Corral Blanc Refuge
    RestauracjaPlanoles
    ok. 7,5 km od ośrodka
    Strona: Corral Blanc Refuge (nowa karta)
  13. Anna Restaurant
    RestauracjaVentola
    ok. 9 km od ośrodka
    +34 972 72 72 60
  14. Restaurant Can Cesc
    RestauracjaRibes de Freser
    ok. 9,5 km od ośrodka
  15. Restaurant el Trill
    RestauracjaPlanoles
    ok. 10 km od ośrodka
    +34 608 34 37 68
  16. L'snack els Caçadors
    BarRibes de Freser
    ok. 10 km od ośrodka
  17. Restaurante la Carretera
    RestauracjaPlanoles
    ok. 10 km od ośrodka
  18. Restaurant Bar Pirineu "Can Pous"
    RestauracjaRibes de Freser
    ok. 10 km od ośrodka
    +34 664 46 93 32
  19. La Cuineta de Ribes
    RestauracjaRibes de Freser
    ok. 10 km od ośrodka
    +34 972 72 71 37
  20. Bar Sol
    BarRibes de Freser
    ok. 10 km od ośrodka
  21. Bar El Local
    BarRibes de Freser
    ok. 10 km od ośrodka
  22. Bar Casino de Planoles
    BarPlanoles
    ok. 10 km od ośrodka
  23. Catalunya Doner Kebab Pizzeria
    RestauracjaRibes de Freser
    ok. 10 km od ośrodka
    +34 972 72 74 75
  24. Trastorium
    BarRibes de Freser
    ok. 10 km od ośrodka
    +34 679 16 84 68
  25. Cal Ponset
    BarPlanoles
    ok. 10 km od ośrodka
    +34 689 44 77 25
Kiedy jechać

Vall de Núria: kiedy jechać na narty

Najwięcej śniegu leży zwykle w lutym (średnio 15 cm). W 1 z ostatnich 10 sezonów w lutym było go co najmniej 40 cm. Dane dla okolicy stacji, nie pomiar na stoku.

Vall de Núria: śnieg w poszczególnych miesiącach

Sezony 2016–2026 · dane historyczne · w rejonie stacji

Najwięcej śniegu historycznie: styczeń–luty

Luty: średnio 15 cm, śnieg leży 22 dni, średnio co najmniej 40 cm w 1 z 10 sezonów

PaźLisGruStyLutMarKwiMaj
Vall de Núria: śnieg w rejonie stacji według miesięcy, 10 sezonów
MiesiącŚrednioMedianaDni ze śniegiem
Październik0 cm0 cm2 dni
Listopad1 cm1 cm14 dni
Grudzień5 cm4 cm21 dni
Styczeń14 cm10 cm24 dni
Luty15 cm8 cm22 dni
Marzec5 cm3 cm19 dni
Kwiecień1 cm1 cm8 dni
Maj0 cm0 cm2 dni
Ubezpieczenie na narty w Hiszpanii od 34,51 zł/os. za 7 dni 
Pewne ubezpieczenie narciarskie: ratownictwo na stoku i leczenie za granicą, w wyższych wariantach także OC narciarza. Polisa przychodzi e-mailem kilka minut po płatności.
Oblicz cenę

Vall de Núria: najczęstsze pytania

Ile kosztuje skipass w ośrodku Vall de Núria?

Skipass dla dorosłego w szczycie sezonu 2026/27 kosztuje na 1 dzień 23,50 € (ok. 103 zł).

Na jakiej wysokości leżą trasy ośrodka Vall de Núria?

Trasy ośrodka Vall de Núria leżą na wysokości 1 964–2 252 m n.p.m. Przewyższenie wynosi 288 m.

Ile km tras ma ośrodek Vall de Núria?

Ośrodek Vall de Núria ma 7,7 km tras (4,2 km niebieskich, 2,5 km czerwonych i 1 km czarnych) i 5 wyciągów.

Kiedy jest najwięcej śniegu w ośrodku Vall de Núria?

Najwięcej śniegu leży zwykle w lutym (średnio 15 cm). W 1 z ostatnich 10 sezonów w lutym było go co najmniej 40 cm. Dane dla okolicy stacji, nie pomiar na stoku.

W okolicy

Stacje w pobliżu

Przed sezonemKatalonia · 2 535 m · 9 km stąd
Start sezonu4 gru
Pt5°
Sb5°
Nd8°
Pn12°
Wt14°
Przed sezonemPireneje · 2 424 m · 9 km stąd
Start sezonu4 gru
Pt5°
Sb6°
Nd9°
Pn12°
Wt14°
Przed sezonemKatalonia · 2 537 m · 20 km stąd
Start sezonu4 gru
Pt3°
Sb5°
Nd9°
Pn11°
Wt14°

Prognoza z 22.10.2026, 21:58Źródła danych

Dodaj skionline.pl do ekranu

iPhone i iPad Safari

  1. Stuknij Udostępnij (w nowszym Safari najpierw „•••”).
  2. Przewiń listę i wybierz „Do ekranu początkowego”.
  3. Stuknij „Dodaj”.

W innych przeglądarkach na iPhonie ta sama opcja jest w menu Udostępnij.

Więcej o aplikacji