Świętuj z nami 30 lat
Polska · Lubelszczyzna i Roztocze

Stacja Kazimierz

⁠

Kazimierz Dolny · Lubelszczyzna i Roztocze · 134 m n.p.m.

  • 1,7km tras
  • 134–191m n.p.m.
  • 5wyciągów
  • 1kamera

Stacja Kazimierz teraz: warunki i kamery

Stan ośrodka

Granica zera
2 350 m
Wiatr na szczycie
24 km/h, porywy do 40 km/h
Opad na górze
deszcz
Pogoda rok temu
w rejonie stacji
4° do 14°, opad 0,1 mm (22.10.2025)
Śnieg rok temu
w rejonie stacji
0 cm (22.10.2025)

Prognoza z dziś, 18:45Źródła danych

Kamery: Stacja Kazimierz

Z okolicy: Wyżyna Lubelska

Wszystkie kamery tej stacji (1)

Prognoza pogody na 10 dni: Stacja Kazimierz

Temperatura na górze (191 m) i w dolinie (134 m) oraz opad świeżego śniegu.

Prognoza pogody na 10 dni: Stacja Kazimierz
DzieńDziś22.10Pt23.10Sb24.10Nd25.10Pn26.10Wt27.10Śr28.10Cz29.10Pt30.10Sb31.10
Pogoda
Góra 191 m14°12°13°13°11°12°13°10°9°8°
Dolina 134 m14°13°13°14°12°12°13°11°10°8°
Granica śniegunad górąnad górąnad górą
Śnieg (góra)0 cm0 cm0 cm0 cm0 cm0 cm0 cm0 cm0 cm0 cm
Wiatr (góra), km/h24111026191212252119

Przesuń w bok, żeby zobaczyć kolejne dni

Góra 191 m, dolina 134 m. Śnieg w centymetrach, wiatr w km/h na górze.

Prognoza z dziś, 18:45Źródła danych

Raporty warunków od narciarzy

Jak jest na stoku: Stacja Kazimierz

Wpisy narciarzy: ocena tras, śnieg, kolejki i zdjęcia ze stoku.

Nikt jeszcze nie dodał raportu: Stacja Kazimierz.Pierwszy raport w sezonie najbardziej pomaga tym, którzy dopiero planują wyjazd.

Dodaj raportStacja Kazimierz, Polska

Trasy i wyciągi

1,7 km tras między 134 a 191 m

Trasy wg trudności

  • Niebieskie łatwe1,1 km
  • Czerwone średnie0,6 km
Liczba tras
4

5 wyciągów

  • Orczyki5

Sezon

  • Wyciągi: 9:00–21:00

Wysokości

Dla narciarzy i snowboardzistów

  • Jazda nocna
  • Wypożyczalnia
  • Schroniska
  • Szkoła narciarska
  • Trasy spacerowe
  • Bramki automatyczne

Długość tras i liczba wyciągów: strona ośrodka, OpenSkiData.

Mapa tras i okolica: Stacja Kazimierz

Wyciągi, trasy i 36 miejsc przy ośrodku. Odległość w linii prostej.

Mapa tras i okolica: Stacja Kazimierz36 miejsc

  1. Grota Bochotnicka
    RestauracjaBochotnica
    ok. 1 km od ośrodka
  2. Rajchertówka
    RestauracjaKazimierz Dolny
    ok. 1,5 km od ośrodka
    +48 530 891 256
  3. Ester
    RestauracjaKazimierz Dolny
    ok. 1,5 km od ośrodka
  4. Amfibarek
    RestauracjaKazimierz Dolny
    ok. 1,5 km od ośrodka
    +48 81 881 01 11
  5. APCOA Parking Strefa miejska Kazimierz Dolny - Wylągi
    ParkingKazimierz Dolny
    ok. 2 km od ośrodka
    +48 22 354 83 80Strona: APCOA Parking Strefa miejska Kazimierz Dolny - Wylągi (nowa karta)
  6. Parking miejski
    ParkingKazimierz Dolny
    ok. 2 km od ośrodka
  7. Restauracja Berberys
    RestauracjaKazimierz Dolny
    ok. 2 km od ośrodka
  8. Restauracja Kazimierzówka
    RestauracjaKazimierz Dolny
    ok. 2 km od ośrodka
  9. Darmowy Parking Autokary i Auta Osobowe
    ParkingKazimierz Dolny
    ok. 2,5 km od ośrodka
  10. Czerwony Kapturek
    RestauracjaKazimierz Dolny
    ok. 2,5 km od ośrodka
    +48 505 209 130
  11. Restauracja Rybka
    RestauracjaKazimierz Dolny
    ok. 2,5 km od ośrodka
    +48 601 913 183
  12. Hotel i restauracja - Willa Pod Basztą
    RestauracjaKazimierz Dolny
    ok. 2,5 km od ośrodka
  13. Jedzenie na dowóz - Pizza & Catering Kazimierz
    RestauracjaKazimierz Dolny
    ok. 2,5 km od ośrodka
    +48 81 865 16 10Strona: Jedzenie na dowóz - Pizza & Catering Kazimierz (nowa karta)
  14. Restauracja Filiks
    RestauracjaKazimierz Dolny
    ok. 2,5 km od ośrodka
    +48 519 432 777
  15. MICHA SZCZĘŚCIA
    RestauracjaKazimierz Dolny
    ok. 2,5 km od ośrodka
  16. artROOM Restauracja Kazimierz Dolny
    RestauracjaKazimierz Dolny
    ok. 2,5 km od ośrodka
  17. Zatoka postojowa
    ParkingBochotnica
    ok. 2,5 km od ośrodka
  18. U Jankesa
    RestauracjaKazimierz Dolny
    ok. 2,5 km od ośrodka
  19. Obiady Domowe Kazimierzanka
    RestauracjaKazimierz Dolny
    ok. 2,5 km od ośrodka
    +48 793 686 182
  20. Pod Zamkiem. Parking
    ParkingKazimierz Dolny
    ok. 2,5 km od ośrodka
    +48 695 615 484
  21. Hotel i Restauracja Dwa Księżyce
    RestauracjaKazimierz Dolny
    ok. 2,5 km od ośrodka
  22. APCOA Parking Strefa miejska Kazimierz Dolny ul. Szkolna
    ParkingKazimierz Dolny
    ok. 2,5 km od ośrodka
    +48 22 354 83 80Strona: APCOA Parking Strefa miejska Kazimierz Dolny ul. Szkolna (nowa karta)
  23. Pizza Shop
    RestauracjaKazimierz Dolny
    ok. 2,5 km od ośrodka
    +48 502 233 766
  24. Kwadrans. Restauracja
    RestauracjaKazimierz Dolny
    ok. 2,5 km od ośrodka
  25. Austeria Kazimierska
    RestauracjaKazimierz Dolny
    ok. 2,5 km od ośrodka
  26. Figa z makiem
    RestauracjaKazimierz Dolny
    ok. 2,5 km od ośrodka
  27. APCOA Parking Strefa miejska Kazimierz Dolny ul. Zamkowa
    ParkingKazimierz Dolny
    ok. 2,5 km od ośrodka
    +48 22 354 83 80Strona: APCOA Parking Strefa miejska Kazimierz Dolny ul. Zamkowa (nowa karta)
  28. Parking dozorowany "Miasto"
    ParkingKazimierz Dolny
    ok. 2,5 km od ośrodka
  29. PARKING ZA DOMEM
    ParkingKazimierz Dolny
    ok. 2,5 km od ośrodka
    +48 81 881 05 81
  30. Parking św. Anna
    ParkingKazimierz Dolny
    ok. 3 km od ośrodka
  31. Parking płatny
    ParkingKazimierz Dolny
    ok. 3 km od ośrodka
  32. APCOA Parking Strefa miejska Kazimierz Dolny ul. Senatorska
    ParkingKazimierz Dolny
    ok. 3 km od ośrodka
    +48 22 354 83 80
  33. Parking Klasztorny
    ParkingKazimierz Dolny
    ok. 3 km od ośrodka
  34. Parking przy cmentarzu
    ParkingKazimierz Dolny
    ok. 3 km od ośrodka
  35. Parking bezpłatny
    ParkingKazimierz Dolny
    ok. 4 km od ośrodka
  36. APCOA Parking MZK Kazimierz Dolny ul. Krakowska
    ParkingKazimierz Dolny
    ok. 4,5 km od ośrodka
    +48 22 354 83 80

Dojazd

  • Stacja Kazimierz, Lubelszczyzna i Roztocze, Polska · 134 m n.p.m.
Kiedy jechać

Stacja Kazimierz: kiedy jechać na narty

Najwięcej śniegu leży zwykle w styczniu (średnio 5 cm). Dane dla okolicy stacji, nie pomiar na stoku.

Stacja Kazimierz: śnieg w poszczególnych miesiącach

Sezony 2016–2026 · dane historyczne · w rejonie stacji

Najwięcej śniegu historycznie: styczeń–luty

Styczeń: średnio 5 cm, śnieg leży 22 dni

PaźLisGruStyLutMarKwiMaj
Stacja Kazimierz: śnieg w rejonie stacji według miesięcy, 10 sezonów
MiesiącŚrednioMedianaDni ze śniegiem
Październik0 cm0 cm0 dni
Listopad1 cm0 cm7 dni
Grudzień3 cm2 cm19 dni
Styczeń5 cm4 cm22 dni
Luty4 cm3 cm19 dni
Marzec1 cm0 cm7 dni
Kwiecień0 cm0 cm3 dni
Maj0 cm0 cm0 dni

Stacja Kazimierz: najczęstsze pytania

Na jakiej wysokości leżą trasy ośrodka Stacja Kazimierz?

Trasy ośrodka Stacja Kazimierz leżą na wysokości 134–191 m n.p.m. Przewyższenie wynosi 57 m.

Ile km tras ma ośrodek Stacja Kazimierz?

Ośrodek Stacja Kazimierz ma 1,7 km tras (1,1 km niebieskich i 0,6 km czerwonych) i 5 wyciągów.

Kiedy jest najwięcej śniegu w ośrodku Stacja Kazimierz?

Najwięcej śniegu leży zwykle w styczniu (średnio 5 cm). Dane dla okolicy stacji, nie pomiar na stoku.

W okolicy

Stacje w pobliżu

Przed sezonemLubelszczyzna i Roztocze · 185 m · 5 km stąd
Cz14°
Pt12°
Sb13°
Nd13°
Pn11°
Przed sezonemLubelszczyzna i Roztocze · 330 m · 77 km stąd
Cz13°
Pt11°
Sb12°
Nd13°
Pn11°

Prognoza z dziś, 18:45Źródła danych

Dodaj skionline.pl do ekranu

iPhone i iPad Safari

  1. Stuknij Udostępnij (w nowszym Safari najpierw „•••”).
  2. Przewiń listę i wybierz „Do ekranu początkowego”.
  3. Stuknij „Dodaj”.

W innych przeglądarkach na iPhonie ta sama opcja jest w menu Udostępnij.

Więcej o aplikacji