Świętuj z nami 30 lat
Imbergbahn & Skiarena Steibis
fot. Hündle & Imberg Bergbahnen
Niemcy · Bawaria

Imbergbahn & Skiarena Steibis

⁠

Steibis · Bawaria · 859 m n.p.m.

  • 16km tras
  • 859–1 338m n.p.m.
  • 14wyciągów
  • 2kamery

Imbergbahn & Skiarena Steibis teraz: warunki i kamery

Stan ośrodka

Start sezonu
19.12
Granica zera
2 150 m
Wiatr na szczycie
12 km/h

Prognoza z dziś, 18:46Źródła danych

Kamery: Imbergbahn & Skiarena Steibis

Z okolicy: Allgäu

Wszystkie kamery tej stacji (2)

Wiadomości

Prognoza pogody na 10 dni: Imbergbahn & Skiarena Steibis

Temperatura na górze (1 338 m) i w dolinie (859 m) oraz opad świeżego śniegu.

Prognoza pogody na 10 dni: Imbergbahn & Skiarena Steibis
DzieńDziś22.10Pt23.10Sb24.10Nd25.10Pn26.10Wt27.10Śr28.10Cz29.10Pt30.10Sb31.10
Pogoda
Góra 1 338 m5°10°3°9°10°19°10°12°15°9°
Dolina 859 m9°11°7°12°12°20°14°13°15°11°
Granica śniegu1 300 mnad górą1 100 mnad górąnad górą
Śnieg (góra)0 cm0 cm3 cm0 cm0 cm0 cm0 cm0 cm0 cm0 cm
Wiatr (góra), km/h244751592582391218

Przesuń w bok, żeby zobaczyć kolejne dni

Góra 1 338 m, dolina 859 m. Śnieg w centymetrach, wiatr w km/h na górze.

Prognoza z dziś, 18:46Źródła danych

Raporty warunków od narciarzy

Jak jest na stoku: Imbergbahn & Skiarena Steibis

Wpisy narciarzy: ocena tras, śnieg, kolejki i zdjęcia ze stoku.

Nikt jeszcze nie dodał raportu: Imbergbahn & Skiarena Steibis.Pierwszy raport w sezonie najbardziej pomaga tym, którzy dopiero planują wyjazd.

Dodaj raportImbergbahn & Skiarena Steibis, Niemcy

Trasy i wyciągi

16 km tras między 859 a 1 338 m

Trasy wg trudności

  • Niebieskie łatwe5,6 km
  • Czerwone średnie4,6 km
  • Czarne trudne6,1 km

14 wyciągów

  • Orczyki12
  • Gondole1
  • Kanapy1

Sezon 2026/27

  • Cały ośrodek: od 19.12.2026 do 4.04.2027 (start możliwy wcześniej, zależnie od śniegu)

Wysokości i nachylenie

16% średnio (9°)48% najbardziej strome odcinki (ok. 26°)

Średnie nachylenie trasy według koloru

Niebieskie trasy
8°
Czerwone trasy
13°
Czarne trasy
20°

Na podstawie 23 km szczegółowo opisanych tras w ośrodku: średnie nachylenie trasy i najbardziej strome odcinki.

Operator: Imbergbahn & Skiarena Steibis GmbH & Co. KG. Długość tras i liczba wyciągów: OpenSkiData.

Ile kosztuje skipass w ośrodku Imbergbahn & Skiarena Steibis

W ośrodku Imbergbahn & Skiarena Steibis są ważne 3 karnety: skipass ośrodka i 2 karnety regionalne. Sezon 2026/27, 1 € = 4,3685 zł (NBP).

Co polecamy?

Ceny dla dorosłych.

Polecany karnet według długości wyjazdu
WyjazdPolecamyCena
3–6 dni3TälerPassJedyny karnet z ceną na 6 dni.6 dni354 € ok. 1 546 zł
Cały sezonSkipass Imbergbahn & Skiarena SteibisKarnet na cały sezon.sezon450 € ok. 1 966 zł

Karnety ważne w ośrodku Imbergbahn & Skiarena Steibis

Ceny z najdroższego okresu sezonu.

Karnety ważne w ośrodku Imbergbahn & Skiarena Steibis: obszar i ceny
KarnetGdzie jest ważny1 dzień3 dni6 dniSezon
Skipass Imbergbahn & Skiarena Steibiskarnet ośrodkaImbergbahn & Skiarena Steibis16 km trasbrak cenybrak cenybrak ceny450 € ok. 1 966 zł
3TälerPasskarnet regionalny21 ośrodkówok. 432 km trasbrak ceny214 € ok. 935 zł354 € ok. 1 546 zł59 € za dzień775 € ok. 3 386 zł
Meilenweisskarnet regionalny29 ośrodkówok. 738 km trasbrak cenybrak cenybrak ceny1 200 CHF ok. 5 691 zł

Mapa tras i okolica: Imbergbahn & Skiarena Steibis

Wyciągi, trasy i 36 miejsc przy ośrodku. Odległość w linii prostej.

Mapa tras i okolica: Imbergbahn & Skiarena Steibis36 miejsc

  1. Sport Hauber Steibis
    Wypożyczalnia nartOberstaufen
    ok. 0,5 km od ośrodka
  2. Imbi-Stüble
    RestauracjaOberstaufen
    ok. 0,5 km od ośrodka
  3. Ski- und Bikeschule Sport Hauber Steibis Oberstaufen
    Szkoła narciarskaOberstaufen
    ok. 0,5 km od ośrodka
    +49 8386 991082Strona: Ski- und Bikeschule Sport Hauber Steibis Oberstaufen (nowa karta)
  4. Schirmbar Schatzi Treff
    Après-skiOberstaufen
    ok. 0,5 km od ośrodka
  5. Berggasthof Auwinkel
    RestauracjaOberstaufen
    ok. 0,5 km od ośrodka
  6. Parkplatz Imbergbahn
    ParkingOberstaufen
    ok. 0,5 km od ośrodka
  7. Kulinarik - Restaurant am Golfplatz
    RestauracjaOberstaufen-Steibis
    ok. 0,5 km od ośrodka
  8. Wanderparkplatz
    ParkingOberstaufen
    ok. 1 km od ośrodka
  9. Berggasthof - Hotel - Restaurant St. Ull´r
    RestauracjaOberstaufen-Steibis
    ok. 1 km od ośrodka
    +49 8386 8401Strona: Berggasthof - Hotel - Restaurant St. Ull´r (nowa karta)
  10. Skistadl Matt Oberstaufen/Steibis
    Wypożyczalnia nartOberstaufen-Steibis
    ok. 1 km od ośrodka
  11. Pizza & Pasta Inh. Lugonja Goran
    RestauracjaOberstaufen-Steibis
    ok. 1 km od ośrodka
    +49 8386 991066
  12. Alpe Hohenegg
    RestauracjaOberstaufen-Steibis
    ok. 1 km od ośrodka
  13. Das Imberghaus
    RestauracjaOberstaufen
    ok. 1 km od ośrodka
  14. Allgäuer Bergwald Gasthof Hirsch
    RestauracjaOberstaufen
    ok. 1,5 km od ośrodka
  15. Bergwirtschaft Vordere Fluh
    RestauracjaOberstaufen-Steibis
    ok. 1,5 km od ośrodka
  16. Alpe Neugschwend
    RestauracjaOberstaufen-Steibis
    ok. 1,5 km od ośrodka
  17. Alpe Neugreuth
    RestauracjaOberstaufen-Steibis
    ok. 2 km od ośrodka
  18. Seppls Gartenwirtschaft
    RestauracjaOberstaufen
    ok. 2 km od ośrodka
  19. Königlich Bayrische Enzianhütte
    RestauracjaOberstaufen-Weißach
    ok. 3 km od ośrodka
  20. Zur Höll
    RestauracjaOberstaufen
    ok. 3 km od ośrodka
  21. Blockhütte Oberstaufen
    RestauracjaOberstaufen-Willis
    ok. 3 km od ośrodka
  22. Berggasthof Oberstiegalpe - Interessengemeinschaft Oberstiegalpe e.V.
    RestauracjaOberstaufen
    ok. 3 km od ośrodka
    +49 8386 8178Strona: Berggasthof Oberstiegalpe - Interessengemeinschaft Oberstiegalpe e.V. (nowa karta)
  23. Parkplatz Hochgratbahn
    ParkingOberstaufen
    ok. 3 km od ośrodka
    Strona: Parkplatz Hochgratbahn (nowa karta)
  24. MONDIs Staufenküche
    RestauracjaOberstaufen
    ok. 3 km od ośrodka
    +49 8386 700165
  25. Sennalpe Bärenschwand
    RestauracjaOberstaufen
    ok. 3 km od ośrodka
  26. s´Bergle
    RestauracjaOberstaufen
    ok. 3 km od ośrodka
  27. Alpe Hochwies
    Restauracja
    ok. 3 km od ośrodka
  28. Parkplatz Bahnhof P2
    ParkingOberstaufen
    ok. 3,5 km od ośrodka
    Strona: Parkplatz Bahnhof P2 (nowa karta)
  29. Gebührenpflichtiger Parkplatz
    ParkingOberstaufen
    ok. 4 km od ośrodka
  30. Skischule Steibis
    Szkoła narciarskaOberstaufen
    ok. 4 km od ośrodka
  31. Gebührenpflichtiger Parkplatz
    ParkingOberstaufen
    ok. 4 km od ośrodka
  32. Parkplatz am Kurpark
    ParkingOberstaufen
    ok. 4 km od ośrodka
  33. Langlauf und Skating Schule Oberstaufen
    Szkoła narciarskaOberstaufen-Kalzhofen
    ok. 4,5 km od ośrodka
  34. kerstins langlaufschule
    Szkoła narciarskaOberstaufen-Hinterreute
    ok. 5 km od ośrodka
  35. INTERSPORT Spettel
    Wypożyczalnia nartHittisau
    ok. 8,5 km od ośrodka
  36. Sport Gotthard
    Wypożyczalnia nartHittisau
    ok. 8,5 km od ośrodka
Kiedy jechać

Imbergbahn & Skiarena Steibis: kiedy jechać na narty

Najwięcej śniegu leży zwykle w lutym (średnio 52 cm). W 4 z ostatnich 10 sezonów w lutym było go co najmniej 40 cm. Dane dla okolicy stacji, nie pomiar na stoku.

Imbergbahn & Skiarena Steibis: śnieg w poszczególnych miesiącach

Sezony 2016–2026 · dane historyczne · w rejonie stacji

Najwięcej śniegu historycznie: styczeń–luty

Luty: średnio 52 cm, śnieg leży 28 dni, średnio co najmniej 40 cm w 4 z 10 sezonów

PaźLisGruStyLutMarKwiMaj
Imbergbahn & Skiarena Steibis: śnieg w rejonie stacji według miesięcy, 10 sezonów
MiesiącŚrednioMedianaDni ze śniegiem
Październik0 cm0 cm4 dni
Listopad6 cm6 cm19 dni
Grudzień27 cm21 cm31 dni
Styczeń46 cm45 cm31 dni
Luty52 cm33 cm28 dni
Marzec35 cm18 cm30 dni
Kwiecień14 cm7 cm18 dni
Maj0 cm0 cm4 dni
Wyjazdy z biurami podróży

Wyjazdy w okolicy: Imbergbahn & Skiarena Steibis

4 hotele z zimową ofertą w miejscowościach wokół ośrodka, od 1 158 zł za osobę. Rezerwujesz i płacisz online na skionline.pl.

Alpin & Wellness Resort, Oberstaufen
Oberstaufen · Alpy Bawarskie

Alpin & Wellness Resort

10–13.01.20273 noce
  • Basen kryty
  • Wellness
  • Dla rodzin z dziećmi
  • Parking
  • Wypożyczalnia sprzętu
  • Darmowe Wi-Fi
Śniadanie i kolacja
za osobęod 2 275 zł
SnowTrex
Mondi Resort Oberstaufen, Oberstaufen
Oberstaufen · Alpy Bawarskie

Mondi Resort Oberstaufen

04–07.03.20273 noce
  • Basen kryty
  • Wellness
  • Dla rodzin z dziećmi
  • Przedszkole hotelowe
  • Parking
  • Darmowe Wi-Fi
Bez wyżywienia
za osobęod 1 312 zł
SnowTrex
Zdjęcie wkrótce
Skipass w cenie
Oberstaufen · Alpy Bawarskie

Hotel Adler

06–09.12.20263 noce
  • Wellness
  • Dla rodzin z dziećmi
  • Parking
  • Darmowe Wi-Fi
  • Zwierzęta mile widziane
  • Siłownia
Śniadania
za osobęod 1 688 zł
SnowTrex
Hotel Haus Daheim, Oberstaufen
Skipass w cenie
Oberstaufen · Alpy Bawarskie

Hotel Haus Daheim

06–09.12.20263 noce
  • Wellness
  • Dla rodzin z dziećmi
  • Parking
  • Darmowe Wi-Fi
  • Zwierzęta mile widziane
  • Siłownia
Śniadania
za osobęod 1 158 zł
SnowTrex
Ubezpieczenie na narty w Niemczech od 34,51 zł/os. za 7 dni 
Pewne ubezpieczenie narciarskie: ratownictwo na stoku i leczenie za granicą, w wyższych wariantach także OC narciarza. Polisa przychodzi e-mailem kilka minut po płatności.
Oblicz cenę

Imbergbahn & Skiarena Steibis: najczęstsze pytania

Kiedy zaczyna się sezon 2026/27 w ośrodku Imbergbahn & Skiarena Steibis?

Ośrodek podaje start sezonu 2026/27 na 19.12.2026, a koniec na 04.04.2027. Daty mogą się zmienić.

Na jakiej wysokości leżą trasy ośrodka Imbergbahn & Skiarena Steibis?

Trasy ośrodka Imbergbahn & Skiarena Steibis leżą na wysokości 859–1 338 m n.p.m. Przewyższenie wynosi 479 m.

Ile km tras ma ośrodek Imbergbahn & Skiarena Steibis?

Ośrodek Imbergbahn & Skiarena Steibis ma 16 km tras (5,6 km niebieskich, 4,6 km czerwonych i 6,1 km czarnych) i 14 wyciągów.

Kiedy jest najwięcej śniegu w ośrodku Imbergbahn & Skiarena Steibis?

Najwięcej śniegu leży zwykle w lutym (średnio 52 cm). W 4 z ostatnich 10 sezonów w lutym było go co najmniej 40 cm. Dane dla okolicy stacji, nie pomiar na stoku.

W okolicy

Stacje w pobliżu

Przed sezonemBawaria · 1 170 m · 4 km stąd
Start sezonu23 gru
Cz6°
Pt9°
Sb4°
Nd10°
Pn10°
Brak otwartych wyciągówVorarlberg · 1 400 m · 12 km stąd
Wyciągi0 z 8
Cz5°
Pt8°
Sb2°
Nd9°
Pn8°
Aktualizacja: dziś

Prognoza z dziś, 18:46Źródła danych

Dodaj skionline.pl do ekranu

iPhone i iPad Safari

  1. Stuknij Udostępnij (w nowszym Safari najpierw „•••”).
  2. Przewiń listę i wybierz „Do ekranu początkowego”.
  3. Stuknij „Dodaj”.

W innych przeglądarkach na iPhonie ta sama opcja jest w menu Udostępnij.

Więcej o aplikacji