skionline.pl stacje Austria Kraj Salzburski wyślij link znajomemu dodaj opinię

Maiskogel
Kaprun

Z Kaprun prosto na lodowiec Kitzsteinhorn
Z Kaprun prosto na lodowiec Kitzsteinhorn
2019.11.20
Nowy ekspresowy system kolei linowych K-onnection połączy centrum miasteczka, szczyt Maiskogel i lodowiec. "Łączymy to, co powinno być całością" - pod takim hasłem realizowana jest z wielkim rozmachem inwestycja, która już wkrótce połączy znany kurort narciarski Kaprun poprzez szczyt Maiskogel z lodowcem Kitzsteinhorn i położonym na nim ośrodkiem narciarskim.
Niezapomniane chwile - pomiędzy lodowcem, górami i jeziorem
Niezapomniane chwile - pomiędzy lodowcem, górami i jeziorem
2019.05.30
Położony w sercu austriackich Alp region Zell am See-Kaprun to dla miłośników natury i urlopowiczów prawdziwy raj na ziemi. U stóp potężnego Kitzsteinhornu (3203 m n.p.m.), nad przejrzystymi wodami Zeller See, na skraju Parku Narodowego Wysokie Taury spełniają się wszelkie wakacyjne marzenia.
Nowa era na Maiskogel w Kaprun
Nowa era na Maiskogel w Kaprun
2018.11.14
W kwietniu rozpoczęła się budowa kolejki linowej łączącej tereny narciarskie Maiskogel i Kitzsteinhorn. Już w grudniu 2018 roku, wraz z otwarciem MK Maiskogelbahn i multifunkcyjnego Kaprun Center zostanie zrealizowany pierwszy etap pokoleniowego projektu Kaprun. Rok później zostanie ukończona pierwsza na Ziemi Salzburskiej kolejka trzylinowa - 3K Kaprun-Kitzsteinhorn-K-onnection. Od sezonu zimowego 2019/20 będzie można dojechać z centrum Kaprun (768 m n.p.m.) przez Maiskogel do górnej stacji na Kitzsteinhornie (TOP OF SALZBURG, 3029 m n.p.m.), korzystając z liczącej w sumie 12 km linii złożonej z sześciu kolejek linowych.
Europa Sportregion kusi atrakcjami
fot. volvo c30 ice camp2007.02.09
Już za tydzień, w sobotę 17 lutego, pod szczytem lodowca Kitzsteinhorn rozpocznie się niezwykła impreza - Volvo C30 ICE CAMP. Gratka to szczególnie dla amatorów freestyle’u i freeride’u. Zarówno w wydaniu narciarskim, jak i snowboardowym.
poprzednie1 - 4 z 4następne
Booking.com
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2021