skionline.pl stacje Austria Tyrol wyślij link znajomemu dodaj opinię

lodowiec
Hintertux

5 tyrolskich lodowców - Hintertux
5 tyrolskich lodowców - Hintertux
2019.09.27
Jeśli butów narciarskich najchętniej nie zdejmował(a)byś przez cały rok, to lodowiec Hintertuxer jest właśnie dla Ciebie. Tutaj można jeździć na nartach 365 dni w roku, czyli zawsze. Niemniej jednak warto zafundować sobie krótką przerwę od jazdy na nartach, korzystając z uroków nowej oferty, jaką jest śniadanie w gondolce lodowca Hintertux.
Lodowiec Hintertux - wrześniowe otarcie sezonu w Tyrolu
Lodowiec Hintertux - wrześniowe otarcie sezonu w Tyrolu - akt. 16.09 godz. 18:31
2019.09.16
Ostatnie opady śniegu w alpach oraz bardzo dobra prognoza pogody na weekend skusiły mnie do wypadu do Tyrolu, gdzie otwarto sezon zimowy 19/20 na lodowcach Stubai i w Soelden. Będą na miejscu nie omieszkałem wpaść na jeden dzień na jedyny, czynny cały rok, teren narciarski w Austrii - lodowiec Hintertux. Poniżej moja relacja - filmy, zdjęcia oraz informacje z pierwszej ręki o warunkach na stokach.

Wiosenne atrakcje na pięciu tyrolskich lodowcach
2018.02.23
Sezon zimowy powoli wkracza w ostatnią fazę, ale to wcale nie oznacza końca wyjazdów narciarskich. Wręcz przeciwnie - już niedługo na austriackich lodowcach rozpocznie się czas wiosennego szusowania po nasłonecznionych stokach. Oczywiście nie zabraknie dobrej muzyki oraz imprez sportowo-kulturalnych.
Ile kosztują skipassy na austriackich lodowcach?
Ile kosztują skipassy na austriackich lodowcach?
2017.09.08
Tuż przed rozpoczęciem sezonu na austriackich lodowcach przyglądamy się bliżej cenom skipassów, interpretujemy zniżki w poszczególnych grupach wiekowych, a także obliczamy, ile zapłaci czteroosobowa rodzina w każdym z ośrodków. Jeśli planujecie wyjazd na narty, oprócz analizy dostępnych tras warto przejrzeć cenniki, by dokonać najlepszego wyboru.
Wiosenne narty na tyrolskich lodowcach
Wiosenne narty na tyrolskich lodowcach
2017.03.01
Chociaż w wielu polskich stacjach panują jeszcze całkiem dobre warunki jak na przełom lutego i marca, sezon powoli będzie dobiegał końca. Jeśli marzy Wam się wiosenna jazda na nartach, warto zapoznać się z możliwościami, jakie oferują wybrane ośrodki w Austrii. Niektóre tyrolskie lodowce przewidują zamknięcie tras dopiero w czerwcu, a Hintertux tradycyjnie działa przez cały rok.
Tyrolskie lodowce 16/17 - Hintertux
Tyrolskie lodowce 16/17 - Hintertux
2016.10.29
Perfekcyjnie przygotowane stoki o każdej porze roku, nowa trasa z przeszkodami, pałac lodowy oraz słynny Polish Pow(d)er Week. To wszystko i dużo więcej czeka na amatorów sportów zimowych, którzy zdecydują się odwiedzić całoroczny ośrodek narciarski na lodowcu Hintertux.
Hintertux - The Polish Winter Openning
Hintertux - The Polish Winter Opening
2016.10.20
Zima 2016/17 zapowiada się wyjątkowo mroźno i śnieżnie, chcemy to wykorzystać na 100%. Intensywne przygotowania trwają, przez co nasze rozpoczęcie sezonu odbędzie się tym razem w nieco innym wydaniu. Stawiamy na sport i to co w życiu prawdziwego narciarza najważniejsze, czyli narty! Przybywajcie:)
Jeśli majówka - to tylko na lodowcach fot. Hintertux
Jeśli majówka - to tylko na lodowcach
2016.04.08
Nic tak nie poprawia humoru narciarza jak myśl, że kiedy u nas wiosna w natarciu, w wyższych partiach Alp zima trwa na całego. Pod wieloma względami jest to najlepsza pora na wyjazd - długi dzień, sprzyjająca temperatura nawet na dużej wysokości, zazwyczaj bardzo dobre warunki, a przy tym nierzadko tańsze karnety. Dlatego nie dziwi fakt, że jak co roku, wielu narciarzy z Polski wybierze się na majówkę właśnie na lodowce, przeważnie do Austrii i Włoch. Przed zbliżającym się długim weekendem, przygotowaliśmy dla Was krótką "ściągawkę" na ten temat.
Jubileuszowe otwarcie polskiego sezonu na lodowcu Hintertux
Jubileuszowe otwarcie polskiego sezonu na lodowcu Hintertux
2015.10.28
Już po raz dwudziesty Polska Informacja Turystyczna działająca w Tyrolu ma przyjemność zaprosić wszystkich miłośników białego szaleństwa na The Polish Pow(d)er Week in Hintertux - wydarzenie w Dolinie Zillertal, które odbędzie się w dniach 07-14.11.2015 r. Okrągły jubileusz obliguje i w programie imprezy nie zabraknie mocnych punktów.
Zimowe atrakcje w regionie lodowca Hintertux
Zimowe atrakcje w regionie lodowca Hintertux
2015.09.28
Lodowiec Hintertux, otulony śnieżną bielą, dumnie góruje nad przepiękną alpejską doliną Tuxertal. Dzięki swemu optymalnemu położeniu na wysokości 850-3250m n.p.m. daje stuprocentową gwarancję śniegu od października do maja. Każdy może tu spędzić zimę według własnych wyobrażeń, a pobyt w Tux-Finkenberg sprawi, że po powrocie szybko zatęsknicie za śniegiem.
5 tyrolskich lodowców 15/16 fot. J.Ciszak
5 tyrolskich lodowców 15/16 - James Bond, nowe wyciągi i inne atrakcje
2015.09.15
Lodowce w Tyrolu to nie tylko perfekcyjnie przygotowane trasy narciarskie na wysokości 3000 metrów. Kaunertal, Pitztal, Sölden-Ötztal, Stubai i Hintertux jak co roku zapewniają mnóstwo atrakcji i niezapomnianych wrażeń. W tym sezonie będziecie mogli podążać śladami Jamesa Bonda, spróbować swoich sił w olimpijskiej dyscyplinie skicross oraz przejechać się nowym, sześcioosobowym wyciągiem krzesełkowym. Zobaczcie, co Was czeka na tyrolskich lodowcach!
Jesień na lodowcu Hintertux fot. J.Ciszak
Jesień na lodowcu Hintertux
2015.09.11
Kiedy liście drzew przybierają złote barwy, w dolinie Tuxertal rozpoczyna się przepiękna jesień. Ludzie wybierają się na górskie wędrówki, albo długie spacery wśród alpejskich pastwisk. To również wspaniały czas dla narciarzy, którzy korzystają z ponad 60 kilometrów świetnie przygotowanych tras narciarskich w całorocznym ośrodku narciarskim na lodowcu Hintertux
poprzednie1 - 12 z 61następne
Booking.com
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2020