skionline.pl stacje Austria Tyrol wyślij link znajomemu dodaj opinię

Soelden

5 kultowych tras narciarskich w Tyrolu
5 kultowych tras narciarskich w Tyrolu
2023.11.20
3,400 kilometrów. Tyle liczą łącznie wszystkie trasy narciarskie Tyrolu. To więcej niż odległość z Londynu do Aten. Oczywiście wszystkie trasy w Tyrolu są doskonale przygotowane, oferują wspaniałe zjazdy i piękne widoki. Ale niektóre stoki są trochę bardziej strome, szybsze, bardziej legendarne.
Zima na piątkę: 5 tyrolskich lodowców rozpoczyna sezon
Zima na piątkę: 5 tyrolskich lodowców rozpoczyna sezon
2022.10.03
W ciągu ostatnich kilku dni na lodowcach w Austrii przybyło nawet kilkadziesiąt centymetrów śniegu. „Im wyżej, tym lepiej” to klucz do sukcesu ośrodków narciarskich położonych na wysokości powyżej 3000m n.p.m. takich jak te na lodowcach w Kaunertal, Pitztal, Sölden, Stubai czy Hintertux. Dzięki doskonałym warunkom śniegowym sezon narciarski możesz rozpocząć już od teraz! Jesień na lodowcach to okres korzystnych ofert w hotelach. Również karnety narciarskie w tym okresie są dużo tańsze niż w środku sezonu. Miłośników podniebnych akrobacji ucieszą idealnie przygotowane snowparki.
Lodowiec Hintertux
Tyrolskie lodowce - radość do potęgi piątej
2021.09.17
Rośnie radosne oczekiwanie na rozpoczęcie sezonu narciarskiego. Już niebawem będziemy mogli pozostawić ślady nart na śniegu, w najwyżej położonych ośrodków narciarskich na lodowcach Tyrolu, w Austrii. Pięć potężnych terenów narciarskich na lodowcach Kaunertal, Pitztal, Sölden, Stubai i Hintertux to połączenie największej radości z jazdy na nartach z wyjątkowo długim sezonem i absolutną gwarancją śniegu na wysokości ponad 3.000 metrów. Zabawa na nartach do potęgi 5.

Zarezerwuj wcześniej i płać mniej za jazdę na nartach na stokach Sölden i Gurgl
2020.09.09
Nowy Ótztal Super Skipass, na sezon zimowy 2020/2021, wprowadza kolejną wielką innowacją. Dzięki inteligentnemu systemowi kalkulacji cen, miłośnicy sportów zimowych mogą skorzystać z atrakcyjnych cen poprzez wczesną rezerwację online w okresie od 19.11.2020 do 25.04.2021. Możesz zaoszczędzić do 20% na karnecie narciarskim obejmującym całą dolinę,  zawierającą najlepsze tereny narciarskie w Sölden i Gurgl. Karnety narciarskie na 6 lub więcej dni, zawierają również dwie specjalne atrakcje: wstęp na 007 ELEMENTS i Muzeum Motocykli Top Mountain. Ótztal Super Skipass obejmuje również stoki narciarskie w Hochoetz, Vent, Gries i Niederthai.
Tyrol -wiosenne narty w słońcu
Tyrol - wiosenne narty w słońcu
2019.03.13
Kto zrezygnował w tym roku z wyjazdu na ferie zimowe, może jeszcze zmienić zdanie! Od marca do końca kwietnia w austriackim Tyrolu panują mianowicie doskonałe warunki do jazdy na nartach. Przyjemne, wiosenne temperatury, dużo słońca i mnóstwo śniegu, którego w tym sezonie w austriackich Alpach zdecydowanie nie brakuje to największe atuty wiosennych nart. Warto przy tym wspomnieć o dużo niższych cenach noclegów oraz posezonowych cenach skipassów które topnieją z każdym dniem.

Sölden - otwiera sezon zimowy18/19
2018.10.03
Naturalny śnieg, zapierające dech w piersiach widoki, wyjątkowo długi sezon narciarski i dużo więcej godzin słonecznych niż w dolinie - istnieje wiele powodów da których warto pojeździć na nartach na oetztalskich lodowcach. Zapomnij o codziennych troskach i ciesz się świetnie przygotowanymi stokami oraz wspaniałymi widokami. W Tyrolu, na wysokości 3000 metrów nad poziomem morza, masz gwarancję śniegu od października do czerwca. A do tego fantastyczne atrakcje - od instalacji filmowej Jamesa Bonda po spektakle na lodowcu.

Wiosenne atrakcje na pięciu tyrolskich lodowcach
2018.02.23
Sezon zimowy powoli wkracza w ostatnią fazę, ale to wcale nie oznacza końca wyjazdów narciarskich. Wręcz przeciwnie - już niedługo na austriackich lodowcach rozpocznie się czas wiosennego szusowania po nasłonecznionych stokach. Oczywiście nie zabraknie dobrej muzyki oraz imprez sportowo-kulturalnych.
Pierwsze zawody Alpejskiego Pucharu Świata już w ten weekend
Pierwsze zawody Alpejskiego Pucharu Świata już w ten weekend
2017.10.27
Jak co roku, inauguracja Alpejskiego Pucharu Świata odbędzie się w austriackim Sölden. W sobotę 28 października na trasie slalomu giganta staną panie, dzień później do rywalizacji o Kryształową Kulę w sezonie 2017/2018 przystąpią panowie. Zmagania alpejczyków na lodowcu Rettenbach zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem, tym razem organizatorzy spodziewają się przybycia nawet 27 tysięcy kibiców.
Pow(d)er Card wspólny skipass w Sölden i Obergurgl-Hochgurgl już w tym sezonie
Pow(d)er Card wspólny skipass w Sölden i Obergurgl-Hochgurgl już w tym sezonie
2017.10.05
Dwa ośrodki, 254 kilometry tras, 55 wyciągów i 46 lokali gastronomicznych - to wszystko będzie dostępne dla narciarzy po nabyciu wspólnego skipassu Pow(d)er Card. Karnet zakupiony na co najmniej 3 dni umożliwi amatorom sportów zimowych poruszanie się po stokach zarówno w Sölden, jak i Obergurgl-Hochgurgl.
HANNIBAL na górskich szczytach
HANNIBAL na górskich szczytach
2017.04.12
Już 21 kwietnia o godz. 19:30 na lodowcu Rettenbach podziwiać będzie można jedyne w swoim rodzaju wydarzenie: HANNIBAL przekroczy Alpy. Tylko tutaj. Na wysokości 3 000 m nad poziomem morza.

W 218 r. p.n.e. w ciągu zaledwie dziesięciu dni Hannibal z Kartaginy przeszedł przez Alpy, mając przy sobie 60 000 ludzi i 37 słoni. Pokonał strome zbocza górskie, nagłe zmiany pogody oraz lawiny, odnosząc ostatecznie zwycięstwo nad Italią. Pomimo przewagi militarnej Hannibal zrezygnował jednak z podbicia Rzymu, a konsekwencje jego decyzji zapisały się na kartach historii: w bitwie pod Zamą wojska Hannibala zostały pokonane przez dowodzonych przez Scypiona Rzymian. Rzym stał się wówczas dominującą potęgą światową, Kartagina utraciła zaś jakiekolwiek znaczenie.
Wiosenne narty na tyrolskich lodowcach
Wiosenne narty na tyrolskich lodowcach
2017.03.01
Chociaż w wielu polskich stacjach panują jeszcze całkiem dobre warunki jak na przełom lutego i marca, sezon powoli będzie dobiegał końca. Jeśli marzy Wam się wiosenna jazda na nartach, warto zapoznać się z możliwościami, jakie oferują wybrane ośrodki w Austrii. Niektóre tyrolskie lodowce przewidują zamknięcie tras dopiero w czerwcu, a Hintertux tradycyjnie działa przez cały rok.
Ötztal - najważniejsze wydarzenia tej zimy
Ötztal - najważniejsze wydarzenia tej zimy
2016.10.16
Rozpoczęcie alpejskiego Pucharu Świata FIS w Sölden, festiwal Electric Mountain, tydzień głębokiego śniegu i warsztaty jogi w Obergurgl-Hochgurgl: to tylko trzy przykłady, jak zróżnicowany jest program wydarzeń w Ötztal. Najdłuższa dolina w Tyrolu zapewnia rozrywkę na najwyższym poziomie dla pasjonatów sportu, muzyki i relaksu.
poprzednie1 - 12 z 87następne
Booking.com