skionline.pl stacje Czechy Góry Orlickie wyślij link znajomemu dodaj opinię

Rícky v O.h.

Říčky v Orlických horach - dla każdego coś dobrego
Říčky v Orlických horach - dla każdego coś dobrego
2017.02.09
Są takie miejsca, które z pozoru nie wyróżniają się niczym szczególnym, ale przy bliższym poznaniu okazują się ciekawe i urokliwe. Należą do nich Říčky v Orlických horach - jeden z trzech największych ośrodków narciarskich w Górach Orlickich. Miejsce, które nie rzuca na kolana ani wielkością, ani też nowoczesnością, a jednak ciekawe, niezwykle malownicze, a przy tym - całkiem interesujące pod względem narciarskim. Wizytą w tym właśnie ośrodku rozpoczynamy naszą krótką wyprawę tuż za granicę z Czechami - w Góry Orlickie. Zapraszamy do krótkiej relacji z pierwszego dnia na nartach u naszych południowych sąsiadów.
Na narty w Góry Orlickie - Skicentrum Deštné
Na narty w Góry Orlickie
2016.12.12
Góry Orlickie w Czechach są chętnie odwiedzane zimą przez rodziny z dziećmi. Atutem tutejszych ośrodków narciarskich jest dobra infrastruktura i korzystne ceny. Ośrodki zainwestowały w systemy zaśnieżania, szkółki narciarskie, wypożyczalnie sprzętu i budowę narciarskich placów zabaw dla dzieci.
Dobre wieści z La Rosiere
2005.06.01
Na turystów, którzy w nadchodzącym sezonie zimowym wybiorą się do La Rosiere (Francja) będą czekać nowe miejsca noclegowe, nowe wyciągi i trasy. Przygotowano również ofertę specjalną na zakup karnetu dla rodzin spędzających zimowe wakacje z dziećmi.
poprzednie1 - 3 z 3następne
Booking.com