skionline.plstacje wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

Fischer Baby Station - z myślą o najmłodszych narciarzach

2009.01.16
fot. skionline.pl
fot. skionline.pl
Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich rodziców, którym zależy, by ich pociechy właściwie rozpoczęły narciarską edukację. Od tego sezonu w Szczyrku działa Fischer Baby Stadion - pierwsza w Polsce dziecięca "wioska", w której milusińscy mogą stawiać pierwsze kroki na nartach.
Tam, gdzie nie ma sporów o grunty, czy podział zysków, dobra inicjatywa rodzi się szybciej. Przy wsparciu marki Fischer, na stoku Krasnal należącym do Państwa Porębskich w Szczyrku Czyrnej powstało godne polecenia zaplecze, z którego - bez wątpienia - największą frajdę mają dzieci. W nowej, prowadzonej przez Pana Romana Rajbę wypożyczalni, na początkujących narciarzy czeka profesjonalny, dobrze przygotowany sprzęt marki Fischer. Dla najmniejszych amatorów szusowania przygotowano narty o długości 70 cm i buty w rozmiarze 16. Wypożyczalnia dysponuje również "większym sprzętem", tak więc z serwisu i łagodnego, idealnego do nauki stoku korzystać mogą również młodzież i dorośli.

fot. skionline.pl
fot. skionline.pl


Dzięki łaskawości aury i działającemu wzdłuż stoku systemowi sztucznego naśnieżania na Krasnalu od kilku tygodni panują wyśmienite warunki - nie ma tu kamieni, wystających korzeni, czy lodu. Na górę stoku wywozi początkujących narciarzy wyciąg talerzykowy. Na miejscu, prócz wypożyczalni sprzętu jest przytulna, drewniana chatka, w której najmłodsi mogą odpocząć, ogrzać się, lub posilić. Można też skorzystać z pomocy jednego z tutejszych instruktorów, którzy udzielają lekcji zarówno dzieciom, jak i tym, którzy na nartach po raz pierwszy stają w starszym wieku. Wieczorem stok jest doskonale oświetlony, więc szusowanie odbywa się "do ostatniego klienta".

fot. skionline.pl
fot. skionline.pl


Szczegółowe informacje dot. wypożyczenia sprzętu, szkolenia i cen w szczyrkowskiej stacji otrzymają Państwo dzwoniąc pod numer stacjonarny 033 817 87 37, lub komórkowy 0502 311 301. Informacje na temat aktualnych warunków panujących na stoku udzielane są pod numerem 0608 330 087.

skionline.pl

skionline.pl

powrót

Zobacz
Stacje: Szczyrk
Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com