skionline.plstacje wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

Nowy karnet na Kasprowy

2012.01.13
Kasprowy Wierch fot. skionline.pl
Kasprowy Wierch fot. skionline.pl
Od 14. stycznia na Kasprowym Wierchu będzie obowiązywał jeden karnet. Nowy skipass kupimy na stronie internetowej pkl.pl. Jednodniowy karnet będzie upoważniał do wyjazdu koleją linową Kasprowy oraz do całodziennego korzystania z krzeseł w Dolinie Goryczkowej i Gąsienicowej.
Aby zakupić karnet przez Internet, należy zarejestrować się na stronie pkl.pl, a następnie wypełnić formularz zaznaczając datę przyjazdu oraz godzinę wyjazdu koleją linową Kasprowy. W formularzu należy również zaznaczyć ilość zamawianych skipassów - jedna osoba może zakupić maksymalnie 4 karnety. Po wysłaniu zamówienia, zostaniemy automatyczne przekierowani na stronę www.przelewy24.pl, za pośrednictwem której sfinalizujemy transakcję. Bilet internetowy otrzymamy na wskazany przez nas adres e-mail. W dniu przyjazdu karnet wraz z dowodem tożsamości należy okazać w kasie, najpóźniej na 15 min przed zarezerwowaną godziną wyjazdu. Jeżeli spóźnimy się, karnet na krzesła pozostanie aktualny, będziemy natomiast musieli zapłacić za wyjazd koleją.

W przypadku, gdy w dniu obowiązywania karnetu, wyciągi zostaną zamknięte otrzymamy zwrot gotówki proporcjonalny do ilości "wyjeżdżonych" godzin. Jeżeli nieczynna będzie kolej linowa, odzyskamy całość kwoty (należność zwracana jest gotówką lub przelewem).
Z racji na ograniczoną ilość karnetów, rezerwacji należy dokonywać co najmniej 7 dni przed planowaną datą przyjazdu.

- Jest to najprostsza forma zakupu biletu, z której może skorzystać narciarz. Przyjeżdżając z ważnym karnetem zaoszczędzimy czas i sprawnie, bez stania w kolejce do kasy, dostaniemy się na szczyt. Choć cena karnetu Internetowego nie jest niższa od ceny biletu, który nabyć można na miejscu, wcześniejsza rezerwacja znacznie usprawnia korzystanie z kolei - podkreśla pani Teresa Kęsek, szefowa marketingu w PKL.

am / skionline.pl

skionline.pl
Tagi: #zakopane #kasprowy wierch #skipass

powrót

Zobacz
Zasypany Kasprowy
Zasypany Kasprowy
Zasypany Kasprowy
Zima na Kasprowym
Zima na Kasprowym
Zima na Kasprowym
Zakopane Kasprowy Wierch cz.1
Zakopane Kasprowy Wierch cz.1
Zakopane Kasprowy Wierch cz.1
Zakopane Kasprowy Wierch cz.2
Zakopane Kasprowy Wierch cz.2
Zakopane Kasprowy Wierch cz.2
Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com