skionline.plstacje wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

Od przyszłego sezonu GoPass obejmie Szczyrk

2017.03.15
Od przyszłego sezonu GoPass obejmie Szczyrk fot. www.gopass.sk
Kliknij, aby powiększyć.
Od przyszłego sezonu GoPass obejmie Szczyrk fot. www.gopass.sk
Sukces ubiegłorocznej promocyjnej sprzedaży karnetów "Šikovná sezónka" zachęcił słowacką firmę TMR do powtórzenia podobnej promocji także w tym roku. I to w rozszerzonej wersji! Oprócz słowackich stacji narciarskich - Jasnej, Tatrzańskiej Łomnicy i Szczyrbskiego Jeziora będzie można nabyć w bardzo korzystnej cenie GoPass obejmujący także Szpindlerowy Młyn w Czechach i Szczyrk.
Przypomnijmy pokrótce jak działa promocja "Šikovná sezónka". Na wiosnę - już teraz - można kupić karnet za 49 euro, który upoważni nas do wiosennej jazdy we wspomnianych słowackich ośrodkach od 20 marca 2017 roku do końca sezonu - w praktyce do końca kwietnia. Natomiast jesienią można dopłacić 150 euro i za sumę 199 euro cieszyć się jazdą w tych stacjach przez cały sezon. Jest to suma niższa niż większość tygodniowych karnetów w ośrodkach alpejskich, która tak naprawdę zwraca się po pięciu dniach jazdy.


W tym roku do tego dochodzi dodatkowa możliwość. Jeśli kupimy "Šikovną sezónkę" (czyli Sprytny Skipass) to automatycznie od 1 września dostaniemy możliwość dokupienia za 50 euro całosezonowego karnetu w Szpindlerowym Młynie, lub za tą samą cenę - karnetu na cały sezon do Szczyrku. Można więc podsumować to w ten sposób - za około 300 euro dostaniemy możliwość całosezonowej jazdy w najbardziej topowych ośrodkach w naszej części Europy, a do tego dodatkowo jeszcze jazdę do końca sezonu w słowackich stacjach TMR-u. Przedsprzedaż karnetów rusza 20 marca, a ofertę uważamy za bardzo atrakcyjną!

Od przyszłego sezonu GoPass obejmie Szczyrk fot. www.gopass.sk
Od przyszłego sezonu GoPass obejmie Szczyrk fot. www.gopass.sk

Oczywiście dla polskiego narciarza najważniejszym przekazem tej informacji wydaje się być to co nieco ukryte "pomiędzy wierszami". Po pierwsze - że karnet GoPass obejmie Szczyrk, co jest niewątpliwie bardzo korzystne, biorąc pod uwagę innowacyjność i bardzo dobre funkcjonowanie tego rozwiązania, które znamy już od kilku sezonów ze słowackich stoków. Druga wiadomość jest jeszcze lepsza - objęcie Szczyrku GoPassem, to chyba najlepszy dowód, że od przyszłego sezonu Szczyrkowski Ośrodek Narciarski zmieni swoje oblicze - czyli mówiąc dosadniej - doczekamy się w końcu nowych kanap i gondoli, zapowiadanych już od dwóch lat. Czekamy więc już niecierpliwie!


Aktualne informacje na temat karty GoPass, wraz z możliwością zakupu, można znaleźć tutaj www.gopass.sk/PL/faq.html

pk/skionline.pl

skionline.pl
Tagi: #ośrodki narciarskie #szczyrk #gopass #ceny skipassów #polska #słowacja #czechy #tmr

powrót

Zobacz
Szczyrk SON Juliany - Golgota 2017.02
Szczyrk SON Juliany - Golgota 2017.02
Szczyrk SON Juliany - Golgota 2017.02
Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com