skionline.plstacje wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

Otwarcie sezonu narciarskiego na Słowacji

2013.11.29
Donovaly na Słowacji
Donovaly na Słowacji
Już jutro, w sobotę 30 listopada, otwarte zostaną pierwsze stacje narciarskie na Słowacji. Od rana będą czynne wyciągi w następujących ośrodkach: Park Snow Donovaly, Snowparadise Wielka Racza - Oszczadnica, Rohacze - Spalona Dolina, Szczyrbkie Pleso oraz największy Słowacji ośrodek Jasna Niskie Tatry.
Na słowackich trasach jest już od 15 cm w Donovalach do 40 cm śniegu w Tatrach.

W ośrodku PARK SNOW Donovaly do dyspozycji narciarzy będą trasy zjazdowe o łącznej długości 1,2 km. Czynna będzie 4-osobowa kanapa Buly Expres Zahradiste w godzinach 8:30 - 15:30. Jeżeli przyjedziecie samochodem, po nartach dostaniecie się na parking orczykiem P2.

Aktualne warunki narciarskie i prognoza pogody na Słowacji

Inauguracja sezonu zimowego w Jasnej rozpoczyna się już dzisiaj, w piątek 29 listopada zapaleniem choinki bożonarodzeniowej na Chopoku. Ponad dwumetrowy świerk będzie najwyżej położoną choinką na Słowacji (2004 m n.p.m.), a narciarzom towarzyszyć będzie aż do świąt Trzech Króli.
W sobotę 30.11. ośrodek Jasna z wielką pompą otworzy nowy sezon narciarski. WINTER MUSIC OPENING 2013 to jedna z największych imprez rozrywkowych dla miłośników białego szaleństwa na Słowacji. Dla narciarzy w sobotę przygotowane będą stoki w rejonie Biela Put, a przez cały dzień trwać będzie zabawa w apres-ski barach. Wieczorem podczas MEGA NIGHT PARTY w znanym klubie muzycznym Happy End wystąpią najbardziej znane słowackie gwiazdy muzyki popularnej: TINA, MAJK SPIRIT, CELESTE BUCKINGHAM, DJ BON FINIX, GRIMMY DANCE COMPANY SL oraz DJ EKG.

jc/skionline.pl
źródło: Donovaly, Slovakia Travel

skionline.pl
Tagi: #słowacja #donovaly #wielka racza #szczyrbkie pleso #jana chopok

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com