skionline.plstacje wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

Karta GoPass - e-rewolucja na stoku

2013.11.14
Jasna fot. skionline.pl
Kliknij, aby powiększyć.
Jasna fot. skionline.pl
U naszych południowych sąsiadów nowości gonią nowości, a każdy kolejny sezon przynosi kolejne inwestycje i rozwiązania, których możemy Słowakom tylko pozazdrościć. W tym sezonie, oprócz nowych kolejek i tras zjazdowych, pojawi się produkt, dzięki któremu nie tylko będzie można taniej szusować na stokach w Jasnej, Tatrzańskiej Łomnicy i Szczyrbskim Jeziorze, ale także ominąć kolejki do kas i prosto z samochodu udać się na stok.
Ośrodki narciarskie należące do Tatry Mountain Resorts wprowadzają w tym roku rewolucyjny produkt - kartę GoPass. Jest to nowoczesna, osobista karta czipowa, służąca jednocześnie jako skipass - po dokonaniu zakupu przez Internet konto karty zostaje zasilone niczym klasyczny karnet w kasie. Można więc bezpośrednio z samochodu udać się na stok, nie zważając na kolejkę do okienka - oszczędność czasu jest tu oczywista. Każdy narciarz będzie mógł po zalogowaniu na stronie www.gopass.sk sprawdzić także dokładnie ilość przejechanych przez siebie kilometrów na stokach, a także zobaczyć wykres swojej aktywności na nartach w ciągu całego dnia spędzonego na stoku.

W ramach portalu będzie można zakupić Slovakia Super Skipas który obejmuje 8 słowackich ośrodków takich jak: Jasna Chopok , Tatrzańska Łomnica, Strbskie Pleso, Stary Smokoviec, Malino Brdo Rużemberok, Park Snow Donovaly, Snow Paradise Wielka Racza w Oszczadnicy, Vratna - Free Time Zone, w sumie to 122 km tras narciarskich i snowboardowych oraz 31 kolejek i 67 wyciągów, osiem centrów nauki dla rodzin z dziećmi.

Karta GoPass oszczędza także pieniądze. - Cena jednodniowego karnetu w kasie w Jasnej, w "wysokim sezonie" (okres od 22.12.2013 do 11.01.2014) wynosi 37 euro. Zakup za pomocą karty GoPass obniża tę cenę o 2 euro - wynosi ona wtedy 35 euro. Ale to nie wszystko, kupując bowiem wielokrotnie karnety jednodniowe uzyskujemy jeszcze niższe ceny: od czwartego do szóstego kolejnego dnia - 31 euro, siódmy i każdy następny dzień - tylko 26 euro! - tłumaczy Michal Beno, dyrektor sprzedaży stacji narciarskich, parku wodnego i programu GoPass. Na jeszcze większe zniżki, sięgające nawet 20%, mogą liczyć narciarze, którzy zakupią karnety wielodniowe.

Żeby otrzymać kartę GoPass, należy zarejestrować się i wypełnić formularz na stronie www.gopass.sk oraz dokonać płatności online za wybrany karnet. Jednak GoPass to nie tylko tańsze karnety, ale także cały program lojalnościowy, w którym można w dużo niższych cenach korzystać z wypożyczalni sprzętu narciarskiego, wybranych punktów gastronomicznych czy też z atrakcji aquaparku "Tatralandia". - Za każde wydane 1 euro w programie GoPass nasi klienci otrzymają jeden punkt. Sumarycznie zebrane punkty będzie można wymienić na konkretne produkty i usługi, jakie oferujemy w naszych ośrodkach - dodaje Vladimír Šarafín, manager odpowiadający w TMR za rozwój programu GoPass.

Karnety GoPass będzie można zakupić online już od 4 listopada 2013 roku. Więcej szczegółów, a także dokładne ceny karnetów obowiązujące w nadchodzącym sezonie w Jasnej, a także w ośrodkach Tatr Wysokich można sprawdzić na stronach www.jasna.sk oraz www.vt.sk.

Źródło: www.gopass.sk

skionline.pl
Tagi: #słowacja #tatry #jasna #chopok #tatrzańska łomnica #szczyrbskie pleso

powrót

Zobacz
Jasna Chopok otwarcie sezonu
Jasna Chopok otwarcie sezonu
Jasna Chopok otwarcie sezonu
Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com