skionline.pl stacje wiadomości wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

Pierwszy Śnieg w Andorze!

2018.11.03
Pierwszy Śnieg w Andorze!
Kliknij, aby powiększyć.
Pierwszy Śnieg w Andorze!
W Andorze w Pirenejach Śnieg… wciąż pada i pada od kilku dni i to nie jest halloweenowy żart. Zaskakująco duży opad śniegu już pod koniec października to fantastyczna wiadomość dla narciarzy, którzy w najbliższym sezonie planują wypad w Pireneje.
Andora w Pirenejach jest coraz bardziej popularna wśród polskich narciarzy, doskonałe warunki śniegowe w ciągu ostatnich lat przyciągają do maleńkiego księstwa w Pirenejach amatorów białego szaleństwa z całej Europy.

Najbliższy sezon zapowiada się równie dobrze bo w ostatni weekend spadło już ponad pół metra śniegu. Polscy narciarze, którzy wybierają się w grudniu na Polskie Dni w Andorze chyba nie muszą się martwić o warunki narciarskie. W tym wyjeździe swój udział zapowiedzieli już Andrzej Bargiel, Zbigniew Zamachowski, Mariusz Kałamaga i Czesław Lang.

Pierwszy Śnieg w Andorze!
Pierwszy Śnieg w Andorze!

Organizatorem wyjazdów do Andory samolotem linii lotniczych Wizz Air z Warszawy i Katowic jest infoski.pl. Wyjazdy organizowane są przez całą zimę od 08.12.2018 do 30.03.2019. Pakiety dla narciarzy zawierają przelot, transfer, 7 dniowy pobyt ze skipasem i transport sprzętu sportowego. W nadchodzącym sezonie pasażerowie infoski.pl na lotnisku i przy wejściu do samolotu obsługiwani są poza kolejnością. To przysłowiowa narciarska klasa biznes - czyli priorty boarding. Teraz w promocji Halloweenowej taki wyjazd możemy kupić już za 2 990 PLN. Rezerwacja online na www.infoski.pl.

Pierwszy Śnieg w Andorze!
Pierwszy Śnieg w Andorze!

Andora będzie stolicą narciarstwa Alpejskiego w marcu 2019


Najważniejszym wydarzeniem w najbliższym sezonie będą finałowe zawody Pucharu Świata FIS w narciarstwie alpejskim, które odbędą się właśnie w Andorze w ośrodku narciarskim Grandvalira od 11 do 17.03. W ciągu tygodnia będzie można podziwiać najlepszych zawodników na świecie we wszystkich konkurencjach w narciarstwie alpejskim w kategoriach kobiet i mężczyzn. Zawody odbędą się w Soldeu i El Tarter w wstęp na areny zawodów jest GRATIS.

FIS Speed Skiing World Cup
FIS Speed Skiing World Cup

Na koniec sezonu w dniach 6 i 7 kwietnia w Andorze znowu zostaną rozegrane zawody Pucharu Świata czyli FIS Speed Skiing World Cup.

Wygląda na to że Andora jest prawdziwą królową śniegu i zima zagości w Pirenejach co najmniej do połowy kwietnia.

300 km tras, 300 słonecznych dni w roku i największa strefa wolnocłowa w Europie czekają na narciarzy z Polski. Raj dla narciarzy na pewno nie znajduje się w tropikach.

Rezerwacja wyjazdów online na www.infoski.pl

Tagi: #sprzęt narciarski #andora #grandvalira #infoski #wyjazdy na narty #pireneje

powrót

Zobacz
Andora - grudniowe narty w Grandvalira
Andora - grudniowe narty w Grandvalira
Andora - grudniowe narty w Grandvalira
Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2020