skionline.pl stacje Polska Beskid Sądecki wyślij link znajomemu dodaj opinię

Jaworzyna Krynicka
Krynica-Zdrój

Polskie Koleje Linowe wstrzymują funkcjonowanie wszystkich ośrodków turystycznych Grupy
Polskie Koleje Linowe wstrzymują funkcjonowanie wszystkich ośrodków turystycznych Grupy
2020.03.12
Informujemy, że w związku z potencjalnym rozwojem epidemii koronawirusa w Polsce ośrodki Grupy PKL zostają zamknięte do odwołania.
Warunki narciarskie w Krynicy i okolicy
Warunki narciarskie w Krynicy i okolicy
2018.12.18
W przedostatni weekend przed nadchodzącym Bożym Narodzeniem odwiedziliśmy kilka stacji narciarskich w okolicach Krynicy w Beskidzie Sądeckim, by sprawdzić jakich warunków narciarskich mogą spodziewać się tam narciarze. Okazją było Ogólnopolskie Otwarcie Sezonu Zimowego, które miało miejsce na stacji Słotwiny Arena. Był to jednocześnie pierwszy dzień działania tej stacji w tym sezonie. Ruszyła także Jaworzyna, wcześniej działały już obie stacje w Tyliczu. Krótko mówiąc - jest już gdzie pojeździć!
Rodzinny weekend pełen atrakcji? Zabierz najbliższych do Krynicy-Zdroju
Rodzinny weekend pełen atrakcji? Zabierz najbliższych do Krynicy-Zdroju
2018.05.30
Marzy ci się wiosenny weekend z najbliższymi? Chciałbyś odpocząć na świeżym powietrzu, ale martwisz się, że twoje pociechy będą się zwyczajnie nudzić? Takich problemów nie będziesz mieć w Krynicy-Zdroju. Tutaj wspólnie z dziećmi możesz oddać się beztroskiej zabawie na szczycie góry, odkryć skarb i zobaczyć ogromną kolekcję zabawek. A przy okazji wszyscy wrócicie z pokaźną dawką wiedzy o regionie.
Słotwiny Arena w Krynicy
Jakie warunki w okolicach Krynicy
2018.01.08
Zima na razie w większej partii Beskidów dość mizerna, śnieg można znaleźć właściwie tylko na trasach. W poszukiwaniu dobrych warunków do jazdy udaliśmy się w okolice Krynicy, które znane są ze swojego korzystnego mikroklimatu, dzięki któremu zazwyczaj bywa tu chłodniej, a co za tym idzie - powinno być więcej śniegu. Odwiedziliśmy trzy stacje we wschodniej części Beskidu Sądeckiego - zapraszamy na krótką relacje z naszego wypadu.
Jaworzyna Krynicka fot. P. Klimek
W okolicach Krynicy - zima w pełni!
2017.01.05
Przed pierwszym długim weekendem w tym roku, który zaczyna się już w piątek, odwiedziliśmy dwie największe stacje narciarskie w Beskidzie Sądeckim, by sprawdzić jakich warunków narciarskich mogą spodziewać się tam narciarze. Wizyta na Jaworzynie i w Dwóch Dolinach wypadła bardzo pozytywnie - w końcu mamy normalną zimę, w której mróz i opady śniegu pozwalają funkcjonować stacjom narciarskim tak, jak tego byśmy pragnęli. A prognozy zapowiadają, że przez najbliższe dwa tygodnie można się spodziewać nawet zaostrzenia zimowych warunków!
Jaworzyna Krynicka fot. skionline.pl
10 grudnia otwarcie tras na Jaworzynie Krynickiej
2016.12.06
Tydzień wcześniej niż planowano - w sobotę 10 grudnia, otworzy swoje stoki dla narciarzy Jaworzyna Krynicka - jeden z największych i najlepszych ośrodków narciarskich w Polsce. Przygotowano specjalną promocję na karnety dla dzieci do 15 roku życia, a także niespodziankę - podobno stację odwiedzi wtedy św. Mikołaj, a Ci którzy dotrą w tym dniu na stok, mogą liczyć na słodkie co nieco…
Zima wraca w góry - dobre warunki w Beskidzie Sądeckim
Zima wraca w góry - dobre warunki w Beskidzie Sądeckim
2016.02.05
Wygląda na to, że zima jednak wróciła w nasze góry. Po kilku dniach odwilży, kiedy gospodarze ośrodków narciarski wręcz drżeli o stan tras, ochłodziło się znacznie, a gdzieniegdzie nawet dosypało kilkanaście centymetrów śniegu. Przed kolejnym feryjnym weekendem odwiedziliśmy kilka stacji w okolicach Krynicy i Muszyny - przedstawiamy krótką relację i nasze uwagi na temat warunków panujących w górach.
Jaworzyna Krynicka
Polskie Koleje Linowe otwierają na Jaworzynie Krynickiej największy snowpark w Polsce
2015.12.16
Narciarze i snowboardziści będą mogli próbować swoich sił na specjalnie przygotowanym terenie o długości 1000 m i około 25 m szerokości. Na miłośników sportów zimowych czekają także 8,3 km tras narciarskich ze zmodernizowanym systemem dośnieżania, najdłuższa w Polsce oświetlana trasa oraz darmowe parkingi. Start sezonu na Jaworzynie w najbliższy piątek.
Zimowe nowości na Jaworzynie Krynickiej
Zimowe nowości na Jaworzynie Krynickiej
2015.09.15
Pomimo, że lato w pełni i temperatury mało zimowe Stacja Narciarska Jaworzyna Krynicka przygotowuje się do nadchodzącego sezonu zimowego. Nowy, większy snow park, trasa slalomowa z pomiarem czasu, zakup skipassów online lub w automacie oraz przebudowany system naśnieżania, to nowości jakie w nowym sezonie będą czekać na gości Jaworzyny Krynickiej.
Jaworzyna Krynicka zakończyła sezon zimowy
Jaworzyna Krynicka zakończyła sezon zimowy2015.04.01
W niedzielę 29 marca 2015 r. zakończyliśmy sezon narciarski 2014/2015. Dziękujemy bardzo za Waszą obecność i oczywiście już dzisiaj liczymy na Was za kilka miesięcy. Mijający sezon należał do udanych. To właśnie Jaworzyna Krynicka w dniu 13 grudnia 2014 r. uroczyście otwierała sezon narciarski w Polsce i od tej chwili stacja była czynna nieprzerwanie.
Dobre warunki narciarskie na Jaworzynie
Dobre warunki narciarskie na Jaworzynie2015.03.17
Piękna słoneczna pogoda, temperatura na szczycie 1C, w dolinie -2C. Warunki narciarskie rano bardzo dobre, popołudniu mogą być trudne - śnieg staje się mokry. Pokrywa śnieżna od 30 do 60 cm. Czynne trasy 1, 2, 3, 6 oraz trasa szkoleniowa. Śnieg rano zmrożony, popołudniu w dolnych partiach Jaworzyny mokry. Od 9 marca obowiązują niższe promocyjne ceny. Stacja czynna jest w godzinach od 9:00 do 17:00.
Weekend 21-22 lutego pełen atrakcji na Jaworzynie
Weekend 21-22 lutego pełen atrakcji na Jaworzynie2015.02.10
Bardzo ciekawie zapowiada się przedostatni weekend zimowych ferii (21-22 lutego) na Jaworzynie Krynickiej. W sobotę będzie można zobaczyć i przetestować na stoku najnowszą kolekcję Völkla, Markera i Dalbello. Równolegle będzie można podnieść poziom swojej wiedzy o bezpieczeństwie na stoku w trwającej przez cały weekend akcji organizowanej przez GOPR oraz przetestować Mercedesa 4Matic. Do tego dochodzi jeszcze ponad 8 km otwartych tras i 11 wyciągów - od kilku dni Jaworzyna pracuje pełną parą!
poprzednie1 - 12 z 31następne
Booking.com
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2020