skionline.pl stacje Polska Gorce wyślij link znajomemu dodaj opinię

Długa Polana
Nowy Targ

Co nowego na Długiej Polanie fot. J.Ciszak
Co nowego na Długiej Polanie w tym sezonie?
2014.10.03
Dobre wiadomości dotarły do redakcji skionline.pl z Nowego Targu. Przejęta przez nowych właścicieli w zeszłym sezonie, stacja narciarska na Długiej Polanie w dolinie Kowańca, przygotowała kilka nowości na nadchodzący sezon. W ten sposób obietnice poprawienia jakości infrastruktury, jak i rozbudowy stacji, stają się pomału faktem. Na pewno ucieszy to nie tylko narciarzy z Nowego Targu, bowiem Długa Polana, mimo niewielkich rozmiarów, znana jest także wśród narciarzy spoza Podhala. Tutaj trenować sportowo na tyczkach można przez cały sezon - dlatego chętnie ściągają tu grupy sportowe i amatorskie oraz inni miłośnicy narciarstwa przygotowujący się do zawodów.
Rusza 8. edycja zawodów o Puchar Kubusia Puchatka
2007.02.10
W niedzielę 18. lutego w Nowym Targu na stoku Długa Polana odbędą się wielkie zawody dla małych narciarzy! Organizatorem imprezy, w której udział mogą brać dzieciaki poniżej 8. roku życia (dolnej granicy nie ma!) jest Szkoła Narciarska LIDER oraz Małopolski Okręgowy Związek Narciarski.
Zawody Kubusia Puchatka
Puchar Kubusia Puchatka 20042005.01.15
Szkoła Narciarska LIDER, oraz Małopolski Okręgowy Związek Narciarski zapraszają wszystkie dzieciaki w najbliższą niedziele 16.01.2005 na stok narciarski Długa Polana w Nowym Targu, gdzie odbędą się Zawody Kubusia Puchatka.
Kalle Palander nowym udziałowcem Halti
Kalle Palander fot. J.Ciszak/skionline.pl2004.09.30
Gwiazda alpejskich stoków, Kalle Palander został nowym udziałowcem firmy odzieżowej Halti. Od kilku lat Palander aktywnie współpracował w zakresie rozwoju produktu dla fińskiej firmy, czego wynikiem jest pierwsza kolekcja "Palander Limited Edition", która pojawi się na rynku na jesień.
poprzednie1 - 4 z 4następne
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
www.trentino.plskionline.tv
Google+ | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2019