skionline.pl stacje Polska Jura wyślij link znajomemu dodaj opinię

Szwajcaria Bałtowska
Bałtów

W najbliższy weekend jedziemy do Szwajcarii... Bałtowskiej
W najbliższy weekend jedziemy do Szwajcarii... Bałtowskiej
2018.12.12
Stacja narciarska "Szwajcaria Bałtowska" otwiera się ponownie już w najbliższy piątek tj. 14 grudnia. Tym samym oficjalnie rozpoczyna sezon narciarski 2018/2019, ponieważ od tego weekendu będzie czynna codziennie w pełnym wymiarze usług
Świętokrzyskie tournee
Świętokrzyskie tournee
2018.03.05
Duże ośrodki narciarskie w polskich górach są na ogół znane. Stacje w Górach Świętokrzyskich - są zdecydowanie mniej rozpoznawalne. Jednak te małe i kameralne stoki mają jednak swój urok i klimat. W ciągu minionego tygodnia odwiedziliśmy trzy miejsca, które śmiało możemy polecić narciarzom poszukującym spokoju i tym, którzy lubią łączyć sport z turystyką i innymi atrakcjami. Z całą pewnością te niewielkie stoki są przyjazne początkującym narciarzom, a przede wszystkim są miejscami stworzonymi dla rodzin z dziećmi.
Szwajcaria Bałtowska rozpoczęła naśnieżanie
Szwajcaria Bałtowska rozpoczęła naśnieżanie2014.11.28
Szwajcaria Bałtowska - stacja narciarska w Bałtowie, w województwie świętokrzyskim rozpoczęła naśnieżanie stoku. Od rana pracuje siedem armatek śnieżnych pod stokiem z wyciągiem orczykowym.
- Liczymy na to, że uda nam się spotkać z fanami białego szaleństwa jeszcze przed świętami. Z prognoz pogody wynika, że temperatury będą utrzymywały się poniżej zera, co sprzyja naśnieżaniu. Czekamy też na prawdziwy śnieg - mówią właściciele stacji.
Rusza sezon w Szwajcarii Bałtowskiej
Rusza sezon w Szwajcarii Bałtowskiej2014.01.24
Zima tym roku kazała na siebie długo czekać. Temperatury spadły poniżej zera, spadł śnieg - dobra wiadomość, która ucieszy spragnionych zimowych szaleństw: dzieci, młodzież i fanów sportu. Szwajcaria Bałtowska - najlepszy ośrodek narciarski w województwie świętokrzyskim - zaprasza na narty i snowboard.
Startuje Letnia Grand Prix
fot. J.Ciszak/skionline.pl2005.08.02
Choć za oknem środek lata, już za kilka dni czekają nas narciarskie emocje. Konkursem w niemieckim Hnterzarten (06-07 08.05) rozpoczyna się Letnia Grand Prix w skokach narciarskich.
Columbia Polish Freeskiing Open 2005
2005.02.04
19 lutego tego roku, w miejscowości pewnego śniegu - Zieleńcu, odbędzie się druga edycja zawodów z serii Polish Freeskiing Open.
poprzednie1 - 6 z 6następne

KUP KARNET narciarski
Booking.com