skionline.plstacje wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

Rodzinne lato w górach w Kappl i See

2018.05.30
Rodzinne lato w górach w Kappl i See
Kliknij, aby powiększyć.
Rodzinne lato w górach w Kappl i See
Najchętniej odwiedzane przez rodziny punkty w Paznaun to Kappl, See i Galtür. Tutaj dzieci spędzają czas na zabawie i innych aktywnościach na świeżym powietrzu, a zestresowani codziennością rodzice mogą rozkoszować się odpoczynkiem, przebywaniem na łonie przyrody i kulinarnymi przysmakami.
W położonej na tle potężnych gór Grupy Verwall miejscowości Kappl znajduje się park rozrywki Sunny Mountain, który jest rajem dla dzieci w każdym wieku. Grając w dyskgolfa, bawiąc się w domkach na drzewach, na zjeżdżalni linowej, w małym zoo i na ściance wspinaczkowej dzieci nie mają czasu na nudę. W programie są również ekscytujące wędrówki tematyczne dla całej rodziny. A gdy rodzice w końcu mają czas tylko dla siebie, wyszkolony zespół wychowawców opiekuje się dziećmi w Kids Club Paznaun. Klub Youth Club Paznaun dla wszystkich nastolatków w wieku 11-16 lat spędzających wakacje w dolinie Paznaun oferuje urozmaicony program tygodniowy. Do wyboru jest rafting, jazda na rowerach, bouldering i wiele więcej. Od dmuchanego zamku po stacje malowania twarzy i pokazy magii - na letnim festiwalu Sunny Mountain 22 lipca 2018 rodziny z dziećmi mogą wspólnie cieszyć się dniem pełnym atrakcji. Punktem kulminacyjnym dnia będą ćwiczenia strażackie na jeziorze. Wskazówka dotycząca noclegów: Podmioty zrzeszone w Sunny Mountain, sieci przyjaznych dzieciom miejsc noclegowych, oferują idealne zakwaterowanie z wieloma wliczonymi w cenę usługami dodatkowymi dla rodzin.

Gmina See jest również cudownym miejscem do wypoczynku, uprawiania sportu, na zabawę i wiele przyjemnych aktywności na łonie natury. Tutaj na turystów pieszych i rowerzystów górskich czekają krystalicznie czyste górskie jeziora, rustykalne pastwiska i spektakularne trzytysięczniki, a bogate, rodzinne programy pełne przygód obejmują takie atrakcje jak wędrówki z latarniami lub rafting. Niekwestionowaną atrakcją dla dzieci jest park zabaw z jeziorami, placami zabaw i boiskami w See. Tutaj rodzice mogą spędzić relaksujący dzień nad wodą, a dzieci wyszaleć się w strefie zabaw dla dzieci ze zjeżdżalniami i na boisku do siatkówki plażowej. Wstęp dla posiadaczy karty Silvretta Card all inclusive jest bezpłatny. Bez wątpienia warto zapisać sobie w kalendarzu tydzień SpongeBob od 29 lipca do 3 sierpnia 2018 roku w See. Tygodniowy program obejmuje wspólne spacery, duże kino nad jeziorem, imprezę w górach, wyścigi na materacach powietrznych i zabawę nad jeziorem. SpongeBob i jego przyjaciel Patrick wspólnie z dziećmi i rodzinami będą odkrywać tajemnice regionu.
Najważniejszym wydarzeniem tygodnia SpongeBob jest Dzień SpongeBoba 29 sierpnia 2018 roku. Wtedy to telewizyjni bohaterowie animowanej bajki pojawiają się na dużej scenie i wspólnie ze wszystkimi dziećmi będą bawić się w najlepsze podczas pełnej humoru, interaktywnej imprezy. 15 sierpnia wielki festiwal przeniesie się na górę Medrigalm na wysokość 1800 metrów. Tutaj na małych gości czekać będą pyszne przekąski, dmuchany zamek, kredki do malowania i wszystko do majsterkowania oraz pełen akcji program przez cały dzień gwarantując moc zabawy, gier i emocji. Szczegółowe informacje na stronie: www.kappl-see.com i www.see.at

skionline.pl
Tagi: #ośrodki narciarskie #austria #alpy #tyrol #aktywne lato #kappl #see #rodzinne wakacje

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com