skionline.plstacje wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

Ischgl - eldorado dla fanów MTB

2018.05.30
Ischgl - eldorado dla fanów MTB
Kliknij, aby powiększyć.
Ischgl - eldorado dla fanów MTB
Lato w Ischgl to udane połączenie najlepszych wydarzeń, rozrywki, przyjemności i górskich tras rowerowych, aż po horyzont. Z ponad 1000 kilometrów tras, Ischgl i Paznaun należą do największych i najbardziej zróżnicowanych regionów rowerowych w Alpach. Oferta obejmuje łatwe trasy dla początkujących i na rodzinne wypady po dolinie, a także wymagające wyprawy jednodniowe, maratony górskie i trasy freeride. Trasy są połączone z siecią kolei linowych (za darmo z kartą Silvretta Card all inclusive).
Nowością w tym roku jest Rozbudowany szlak Flimjoch. Warto wiedzieć: W Ischgl znajduje się wiele noclegów przystosowanych do potrzeb fanów MTB. Można tam znaleźć materiały informacyjne i uzyskać cenne wskazówki, które sprawią, że urlop MTB w regionie będzie bez wątpienia udany. Bezpłatny przewodnik rowerowy Ischgl z mapą renomowanej firmy Kompass i niezliczonymi, szczegółowo opisanymi trasami jest dostępny na miejscu lub do pobrania online wraz z danymi GPS. Także rowerzyści jeżdżący na elektrycznych rowerach górskich mogą liczyć na ciekawe wycieczki, urocze chaty w sielankowym otoczeniu wysoko w górach i spektakularne szlaki, bez przeszkód realizując swoją pasję: Region, który jest jednym z najwyżej położonych terenów rowerowych w Europie, zachwyca przede wszystkim dobrze oznakowanymi, okrężnymi przygotowanymi dla użytkowników rowerów elektrycznych trasami, o różnych długościach i poziomach trudności, rozbudowaną siecią wypożyczalni rowerów elektrycznych oraz licznymi stacjami do ładowania akumulatorów po drodze.
Więcej informacji o trasach rowerowych w Ischgl

Ischgl Skyfly
Ischgl Skyfly

Ischgl Skyfly


Ischgl Skyfly to mnóstwo radości dla całej rodziny: Odważni mogą pognać do doliny na zjeżdżalni linowej, zawieszonej na wysokości 50 metrów, z prędkością do 84 kilometrów na godzinę na odległości dwóch kilometrów. Wyjątkowym aspektem tej zjeżdżalni jest fakt, że nikt nie musi już samotnie cieszyć się przygodą, ponieważ dzięki równolegle rozmieszczonym "linowym zjeżdżalniom" teraz mogą zjeżdżać obok siebie dwie osoby jednocześnie. Wszystkie informacje i ceny

Najciekawsze wydarzenia 2018 w Ischgl


Dzięki wydarzeniom, takim jak Ischgl Ironbike Festival, który będzie miał miejsce od 2 do 4 sierpnia 2018 r., słynny ośrodek sportów zimowych zajął także stałe miejsce wśród fanów rowerów górskich.

Motocykliści mogą także ponownie w 2018 roku wziąć udział w wyjątkowym wydarzeniu. W kalendarzu imprez pojawi się, bowiem znów 4. Top of the Mountain Biker Summit. W dniach 19-22 lipca 2018 r. motocykliści będą mogli w Ischgl wziąć udział w najwyżej położonym w Austrii zlocie motocyklistów. Ekscytująca strefa wystawowa Expo-Area z wieloma ofertami, kręta droga wysokogórska Silvretta bez ruchu w przeciwnym kierunku i podjazd do położonego na wysokości 2320 metrów Idalp.

Druga edycja festiwalu Women´s Summer Festival będzie miała miejsce od 27 do 29 lipca 2018 r. Jest to wyjątkowe, weekendowe wydarzenie sportowe z wieloma dyscyplinami sportowymi dla aktywnych wielbicielek sportu. Wydarzenie poświęcone jest głównie ruchowi, zabawie, radości, wellness i "wspólnemu zdobywaniu doświadczeń". W programie przygotowanym przez kobiety dla kobiet znajdują się warsztaty i zajęcia sportowe z przewodnikiem w terenie, takie jak wędrówki, bieganie terenowe, jazda na rowerze, wspinaczka, bouldering, jazda motocyklem lub pilates.

Festiwal śmiechu to mistrzostwa opowiadania żartów, kabaretowa ruletka i gra w golfa downhill w kąpielówkach - przepona gości festiwalu dostanie solidny wycisk podczas wydarzeń w dniach 13, 15, 17 i 18 sierpnia 2018 roku. Najlepszy jednak jest fakt, że kiedy artyści kabaretowi wkraczają do alpejskiej metropolii lifestyle'u, to goście śmieją się do rozpuku w słusznej sprawie, ponieważ opłata za wstęp i dochody z loterii i turnieju golfowego trafiają do organizacji charytatywnej "Global Family", która pomaga rodzinom w trudnej sytuacji. Szczegółowe informacje

skionline.pl
Tagi: #ośrodki narciarskie #austria #alpy #paznaun #ischgl #tyrol #aktywne lato #mtb #rowery

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com