skionline.plstacje wiadomości wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

Rodzinne święta w Austrii: darmowe karnety i atrakcje dla najmłodszych

2008.03.11
Święta Wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami. Austriackie regiony narciarskie zachęcają do spędzenia ich aktywnie, oferując dodatkowe udogodnienia i atrakcje dla rodzin, które zechcą na Wielkanoc i parę wiosennych dni wybrać się na narty.
Święta to zawsze największa radość dla najmłodszych. Aby zapewnić dzieciom piękne święta, także z dala od domu, niektóre regiony przygotowały specjalne oferty opracowane z myślą o swoich najmłodszych gościach. Na dzieciaki czeka na miejscu wiele zabaw, gier i wspaniałych niespodzianek, a rodzice korzystają z udogodnienia w postaci darmowego karnetu narciarskiego dla swoich pociech.

W regionie Tirol West w okresie okołoświątecznym trwają Barwne tygodnie wielkanocne. W dniach od 15 marca do 6 kwietnia wszystkie dzieci w wieku do lat 14 otrzymują bezpłatny skipass. Do tego dochodzi jeszcze ciekawy program animacyjny: szalona jazda ratrakiem, zawody narciarskie, konkurs na najszybszego saneczkarza. W śniegowej pracowni powstaną kolorowe dzieła sztuki, a poszukiwania zaginionych skarbów z pewnością zakończą się odnalezieniem kamieni szczęścia.
W niedzielę wielkanocną na terenach narciarskich ukrytych zostanie tysiąc pisanek! Patrząc na rozradowane pociechy rodzice z pewnością zapragną skorzystać z ciepłych promieni wiosennego słońca, poszaleć na stoku i odpocząć wygodnie na słonecznym tarasie.
Więcej informacji

Specjalne atrakcje i wydarzenia na zakończenie sezonu szykuje również salzburski region Sportwelt Amadé. Niewątpliwym urozmaiceniem rodzinnego urlopu będą zawody narciarskie dla dzieci, Mini-Playback-Show i wieczory na torze saneczkowym. Do tego - karnet dla najmłodszych gratis!

Jeśli ktoś skłania się raczej ku atrakcjom kulturalnym, powinien koniecznie odwiedzić Tyrolski Festiwal Wielkanocny. W programie koncertów znajdują się wykonania dzieł znanych kompozytorów, a dodatkowej porcji wrażeń kulturalnych dostarczą spektakle taneczne i teatralne. Wiedeński festiwal Osterklang Festival w Teatrze nad Wiedenką uświetni okres Wielkanocy koncertami Filharmoników Wiedeńskich oraz Wiedeńskiej Orkiestry Symfonicznej, spełniając marzenia najbardziej wymagających melomanów.

Źródło: austria.info

powrót

Zobacz
Stacje: Ischgl
Stacje: Ski amadé
Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2021