skionline.pl stacje Słowacja Tatry Wysokie wyślij link znajomemu dodaj opinię

Szczyrbskie Pleso

Weekendowe szusowanie na Chopoku w Jasnej oraz Wysokich Tatrach
Weekendowe szusowanie na Chopoku w Jasnej oraz Wysokich Tatrach
2023.04.27
Długi weekend w górach upłynie jeszcze pod znakiem wiosennego szusowania. Ośrodki w Tatrach Wysokich i w Jasnej na Chopoku będą otwarte podczas najbliższych dwóch majowych weekendów (29.4 - 1.5 i 6.5 - 8.5).
Słowackie ośrodki narciarskie otwarte dla polskich narciarzy także w czasie Sylwestra
Słowackie ośrodki narciarskie otwarte dla polskich narciarzy także w czasie Sylwestra
2020.12.28
Słowacja jest jednym z niewielu krajów Europy Środkowej, w którym podczas świąt można jeździć na nartach i bezpiecznie korzystać z noclegów w górskich hotelach, pensjonatach czy apartamentach. W hotelach są jeszcze wolne miejsca i oferują zakwaterowanie w niskich cenach także na Sylwestra, ośrodki i kolejki linowe są czynne, a stoki narciarskie oferują świetne warunki dla miłośników białego szaleństwa. Polakom wystarczy negatywny wynik testu PCR na koronawirusa, aby przejechać przez granicę i zakwaterować się w hotelu.
Hotele w Tatrach otwierają bramy, a do walki wkracza Corona Killer
Hotele w Tatrach otwierają bramy, a do walki wkracza Corona Killer
2020.05.07
Tak smutno, jak w ostatnich tygodniach jeszcze w górach nie było. Jednogłośnie potwierdzili to dyrektorzy trzynastu TOP hoteli w słowackich Tatrach Wysokich i Niskich - na Liptowie. Od czwartku (7.5) stopniowo otworzą się bramy hoteli, a w walce z wirusem pomoże Corona Killer. Jako pierwsze powitają gości hotele w Tatrach Wysokich - Grandhotel Praha**** oraz Hotel FIS***.
W Jasnej i Wysokich Tatrach - karnety jak bilety lotnicze!
W Jasnej i Wysokich Tatrach - karnety jak bilety lotnicze!
2018.10.31
Zakup karnetów przez Internet to już powoli standard w większości ośrodków narciarskich w całej Europie. Możliwość zaoszczędzenia pieniędzy, a także czasu - wszakże nie trzeba stać w kolejkach do kasy - powoduje, że taka forma zakupu skipassów staje się coraz popularniejsza. GoPass, który znamy od kilku lat z ośrodków zarządzanych przez TMR oferuje ponadto spore zniżki przy zakupie w sklepie online. W nadchodzącym sezonie narciarzy czeka jednak w tej materii prawdziwa rewolucja. Skipassy będzie można bowiem kupować jak… bilety lotnicze! O co chodzi? Wyjaśniamy poniżej.
Samolotem na narty w słowackie Tatry
Samolotem na narty w słowackie Tatry
2015.10.09
W nadchodzącym sezonie zimowym znacznie poprawi się dojazd narciarzy z Warszawy do Popradu w słowackich Tatrach. W terminie od 15 grudnia 2015 do 10 marca 2016 łotewskie linie lotnicze airBaltic będą wykonywać połączenia lotnicze z Warszawy na lotnisko Poprad-Tatry. Rejsy odbywać się będą samolotami Boeing 737-300 w każdy wtorek oraz czwartek. Czas przelotu ze stolicy Polski do Popradu wynosić będzie maksymalnie 65 minut.
Ferie na Słowacji super atrakcje na ferie dla narciarzy
Ferie na Słowacji super atrakcje na ferie dla narciarzy
2015.01.22
Wiele super atrakcji na ferie dla amatorów białego szaleństwa. Uniwersjada, wieczory wrażeń, adrenalinowa trasa saneczkarska, atrakcje dla dzieci i tropikalne imprezy w Tatralandii.
Jeszcze nie zdecydowałeś, gdzie będziesz szusował na nartach w okresie feryjnym? Czekasz na super last minute? Rozważ wyjazd na Słowację. Tam nie tylko czekają na Ciebie stoki, ale również dziesięć imprez oraz megarelaks dla całej rodziny w Tatralandii.
Raport śniegowy z Tatr Wysokich i Niskich
Raport śniegowy z Tatr Wysokich i Niskich2014.01.02
Dla wszystkich wybierających się w słowackie Tatry mamy kilka aktualnych informacji śniegowych. Na trasach leży od 30 do 40 centymetrów śniegu. Przygotowanych i otwartych jest 26 kilometrów tras, działa 26 kolejek w ośrodkach w Szczyrbskim Jeziorze, Tatrzańskiej Łomnicy i w Jasnej pod Chopokiem.
Otwarcie sezonu narciarskiego na Słowacji
Donovaly na Słowacji2013.11.29
Już jutro, w sobotę 30 listopada, otwarte zostaną pierwsze stacje narciarskie na Słowacji. Od rana będą czynne wyciągi w następujących ośrodkach: Park Snow Donovaly, Snowparadise Wielka Racza - Oszczadnica, Rohacze - Spalona Dolina, Szczyrbkie Pleso oraz największy Słowacji ośrodek Jasna Niskie Tatry.
Karta GoPass - e-rewolucja na stoku
Jasna fot. skionline.pl2013.11.14
U naszych południowych sąsiadów nowości gonią nowości, a każdy kolejny sezon przynosi kolejne inwestycje i rozwiązania, których możemy Słowakom tylko pozazdrościć. W tym sezonie, oprócz nowych kolejek i tras zjazdowych, pojawi się produkt, dzięki któremu nie tylko będzie można taniej szusować na stokach w Jasnej, Tatrzańskiej Łomnicy i Szczyrbskim Jeziorze, ale także ominąć kolejki do kas i prosto z samochodu udać się na stok.
Słowacja nowości w sezonie 13/14
Nowa gondola w Tatrzańskiej Łomnicy2013.10.22
W nadchodzącym sezonie zimowym na Słowacji do dyspozycji narciarzy będzie około 940 wyciągów oraz 70 kolejek linowych z całkowitą przepustowością ponad 500 tys. osób/godz. Co roku poprawia i poszerza się jakość oferowanych usług, co powoduje większe zadowolenie z zimowego wypoczynku. Ponad 100 słowackich ośrodków zimowych dysponuje sztucznym naśnieżaniem na powierzchni powyżej 600 ha i dzięki temu długość naśnieżanych tras wynosi około 220 km. Sezon narciarski na Słowacji trwa od 130 do 160 dni.
Dobre informacje ze Słowacji!
fot. parksnow.sk2008.11.20
Wreszcie mamy dla Państwa pierwszą, dobrą informację dotyczącą rozpoczęcia sezonu narciarskiego na Słowacji! Aura w górach przez ostatnie dni sprzyja narciarzom, dlatego w najbliższy weekend, 22. listopada ruszy najwyżej położony słowacki ośrodek narciarski - Park Snow Wysokie Tatry (1400 - 1950 m n.p.m.).
Słowacja: rusza Szczyrbskie Pleso
2007.11.09
W sobotę, 10. listopada ośrodek narciarski "PARK SNOW Wysokie Tatry", jako pierwszy na Słowacji, rozpoczyna sezon narciarski.
poprzednie1 - 12 z 19następne
Booking.com