skionline.plstacje wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

Szusuj więcej - płać mniej. Narciarski marzec w Czarna Góra Resort

2019.02.20
Szusuj więcej - płać mniej. Narciarski marzec w Czarna Góra Resort
Kliknij, aby powiększyć.
Szusuj więcej - płać mniej. Narciarski marzec w Czarna Góra Resort
Tu wszystko się zgadza. Są piękne długie i ciekawe trasy narciarskie - najwięcej w Polsce homologacji FIS (aż 9) i trenująca tu olimpijka - Karolina Riemen-Żerebecka - mówią same za siebie. Szerokie polany narciarskie z profesjonalnymi instruktorami i infrastrukturą dla początkujących. Piękny górski krajobraz, nieskazitelnie czyste powietrze i nowoczesne hotele, zbudowane w technologii nieemisyjnej, aby szanować i chronić otaczającą je przyrodę i umiejscowione jak najbliżej stoków, abyś mógł korzystać z atrakcji tego miejsca już od przestąpienia przez ich próg. Wyliczać dalej?... można jeszcze długo, ale chyba już najwyższy czas zdradzić, że mowa o Resorcie Czarna Góra w Sudetach.

Marcowe FREE SKI, czyli szusowanie w gratisie


Dłuższy dzień, więcej słońca, świetne warunki narciarskie i karnet za FREE. Brzmi, jak oferta, której nie można przegapić. Wystarczy zabookować nocleg w jednym z hoteli Czarna Góra Resort. Do każdego noclegu - całodniowy skipass gratis. Loftowe, designerskie wnętrza i bezpośrednie wyjście na stok to oferta nowo otwartego Aparthotelu Czarna Perła. Aparthotel Czarna Góra przyciąga restauracją ze zjawiskowym tarasem, basenem, saunarium i nagradzanym Spa z Natury. Ci, dla których istotna jest niezależność, docenią namiastkę własnego mieszkania w górach, w świetnie wyposażonych Apartamentach Czarna Góra. Miłośników góralskiego stylu zauroczy położona przy dolnej stacji wyciągu Luxtorpeda Villa Czarna Góra, a zwolennicy ciszy, spokoju i atrakcyjnej oferty - Hotel Morawa. Sprawdź wszystkie pakiety SKI FREE i wybierz ten, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

Marcowe FREE SKI, czyli szusowanie w gratisie
Marcowe FREE SKI, czyli szusowanie w gratisie

Odetchnij! Znajdujesz się w Strefie Czystego Powietrza


Na urlop jeździmy, żeby odpocząć. Zrelaksować głowę i ciało. Często mówimy, że potrzebujemy oddechu od codzienności. Ale czy tylko w przenośni? Jakość powietrza w Polsce jest tragiczna. I to nie tylko w miastach. Raport Najwyższej Izby Kontroli sprzed dwóch lat wykazał, że spośród 45 rodzimych uzdrowisk prawie co piąte nie spełnia polskich norm jakości powietrza. To problem, który wpływa na naszą codzienność. A zatem - może warto wybrać się na urlop do miejsca, gdzie zawsze można odetchnąć pełną piersią? Strefa Czystego Powietrza, w której położony jest Resort Czarna Góra, gwarantuje czyste powietrze przez 365 dni w roku.

- Regularnie badamy jakość powietrza i jest ono tak dobre, że aparatura nie odnotowuje praktycznie żadnych zanieczyszczeń - podkreśla dr Jakub Krzeszowiak, kierownik Działu Badań i Rozwoju w spółce Czarna Góra. - Cały resort położony jest powyżej punktu inwersji powietrza, a to oznacza, że zanieczyszczenia po prostu zostają niżej. Obiekty hotelowe zostały wybudowane w technologii nieemisyjnej. Opieramy się na energii elektrycznej i pompach ciepła. To sprawia, że powietrze jest tu czystsze nie tylko od tego w miastach, ale też od tego w większości kurortów uzdrowiskowych. Co więcej, wspólnie z wrocławskim Uniwersytetem Medycznym rozpoczęliśmy badania, które mają na celu sprawdzenie, w jakim stopniu takie warunki wpływają na zdrowie. Chcemy się przekonać, jak długi musi być pobyt, by w obrębie dróg oddechowych zaszły korzystne zmian. - do Jakub Krzeszowiak.

Jedno jest pewne, jeżeli chcesz odpocząć od smogu, warto tu przyjechać, choćby po to, aby poleżeć na leżaku w bioklimatycznym punkcie widokowym.

Szusuj więcej - płać mniej. Narciarski marzec w Czarna Góra Resort
Szusuj więcej - płać mniej. Narciarski marzec w Czarna Góra Resort

Apres-Ski


Kiedyś trzeba dać odpocząć nogom. Nawet miłośnicy nocnych jazd w końcu składają kije i dają się namówić na odpoczynek i zabawę na stoku lub poza nim. Dzień jest coraz dłuższy i nie warto tak szybko uciekać ze stoku. Przed nocnymi jazdami warto skorzystać z oferty Karczmy i SkiBaru przy kolei Efka. Zarówno w środku, a przy sprzyjającej pogodzie również na zewnątrz będzie czekała na Was specjalna oferta Happy Hour i dużo dobrej muzyki. Śledźcie nasze strony i profile społecznościowe, aby dowiedzieć się więcej na temat wydarzeń specjalnych i eventów.
Warto skorzystać z dobroczynnych dłoni masażystów, którzy pomogą w regeneracji. A masaże to tylko początek listy zabiegów, które oferuje Spa tym, którzy w góry przyjechali skorzystać ze wszystkich sił, jakie oferuje matka natura w walce o młody i zrelaksowany stan ciała i ducha. Pomocny jest tu też basen oraz - oczywiście - saunarium. Miłośników oryginalnej wersji saunowania zainteresuje fiński domek saunowy przy Hotelu Morawa, który daje możliwość przekonania się, jakich emocji dostarcza snow morsing.

Niespodzianka


A co Wy na to, żeby sezon niski zaczął się tydzień wcześniej. Tydzień białego szaleństwa z karnetem gratis znajdziecie w ofercie hoteli Czarna Góra Resort. Ferie się kończą, ale zima trwa! Do zobaczenia na Czarnej Górze.

Więcej informacji na stronie: www.czarnagora.pl

skionline.pl
Tagi: #ośrodki narciarskie #polska #czarna góra #resort #free ski #wiosna na nartach #

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com