skionline.pl stacje Włochy Trentino wyślij link znajomemu dodaj opinię

Paganella
Andalo

Górskie ścieżki rowerowe, czyli 8000 kilometrów czystego szaleństwa fot. Ronny Kiaulehn
Górskie ścieżki rowerowe, czyli 8000 kilometrów czystego szaleństwa
2020.05.20
Informacje na temat głównych tras rowerowych oraz nowości przygotowanych dla miłośników dwóch kółek w Trentino. W regionie istnieje wiele atrakcyjnych ścieżek rowerowych, odpowiednich dla wszystkich poziomów zaawansowania, m.in. trasy zjazdowe downhill i tory typu pumptrack.
Alpine Rockfest - narty i muzyka na stokach Paganelli
Alpine Rockfest 20122012.11.06
W czwartek, 20 grudnia w stacji Paganella Ski odbędzie się wielka narciarsko - muzyczna impreza, podczas której na stoku rywalizować będą najlepsi alpejczycy, a na wtopionej w zimową scenerię estradzie zagra włoska kapela - The Bastard Sons of Dioniso.
SKIRAMA DOLOMITI adamello brenta - narty na trzech tysiącach
Madonna di Campiglio fot. skionline.pl2012.11.02
SKIRAMA DOLOMITI adamello brenta od zawsze uważany był za jeden z najważniejszych regionów narciarskich w Alpach. Niemal 400 km tras i 150 wyciągów łączy słynne, położone w zachodniej części Trentino stacje: Madonna di Campiglio i Pinzolo, Folgarida-Marilleva, Peio, Passo del Tonale, Andalo-Fai della Paganella, Monte Bondone i Folgaria-Lavarone.
Paganella - narty z widokiem na Gardę
2009.11.21
Paganella w północnych Włoszech kusi pięknem zróżnicowanego krajobrazu i świetnymi warunkami śniegowymi. W sezonie narciarskim, który trwa od początku grudnia do końca marca, okolica poddana jest specjalnemu programowi sztucznego naśnieżania i dbałości o trasy, który sprawia, że niezależnie od humorów kapryśnej aury śniegu w ilościach pozwalających na białe szaleństwo można być tu pewnym (sztuczne naśnieżanie obejmuje 98% tras). Warto zaznaczyć, że naturalne warunki klimatyczne są dla tego alpejskiego regionu również łaskawe.
World Alpine Rockfest - Paganella Ski
2009.11.20
We wtorek 22 grudnia oczy całego świata zwrócą się w stronę regionu Paganella. Tego dnia odbędzie się WORLD ALPINE ROCKFEST - PAGANELLA SKI - wspaniała impreza, podczas której zabłysną gwiazdy sportu i gwiazdy muzyki: czołowi narciarze alpejscy i muzycy z zespołu Placebo w koncercie na żywo.
Narciarski MIX czyli wielka zabawa we włoskich Dolomitach
2009.11.01
W pierwszych dniach grudnia (5-12.12.2009) odbędzie się we włoskim Andalo jedyna w swoim rodzaju impreza narciarska - Snow Music Show będąca połączeniem wielkich emocji narciarskich lub snowboardowych z tymi, które przeżywa się w czasie koncertów i muzycznych jam session.
White Week - darmowe skipassy we włoskich Alpach
2008.02.26
Przełom marca i kwietnia to we włoskich Dolomitach Brenta okres, kiedy na nartach pojeździć można za darmo. 29 marca rozpoczyna się tutaj tzw. White Week, czyli czas bezpłatnych karnetów.
Polskie Dni Maso Corto 2004
fot. J.Ciszak/skionline.pl2004.06.07
Już po raz drugi we włoskim Tyrolu Południowym odbędzie się wielka tygodniowa Impreza - "Polskie Dni w Maso Corto". Do małej tyrolskiej wioski przyjedzie kilkaset osób z Polski: dziennikarze, gwiazdy kina, telewizji, estrady i sportu oraz turyści.
Val d`Isere organizatorem mistrzostw w 2009!
2004.06.07
Miami, USA - W ostatni piątek 4 czerwca, na konferencji prasowe FIS w Miami oficjalnie ogłoszono, kto będzie gościł najlepszych alpejczyków podczas Mistrzostw Świata w Narciarstwie Alpejskim w 2009. Ku ogromnej radości Francuzów zwyciężyło Val d’Isere, wyprzedzając takie ośrodki jak Garmisch-Partenkirchen (GER), Schladming (AUT) i Vail (USA).
Witalny Świat Tatra-Therm-Vital
2004.06.04
Wielki przypływ energii życiowej. Witalny Świat zamyka drzwi przed stresem. Pozwólcie się oczarować doskonałemu relaksowi! W wypoczynkowo-relaksacyjnym centrum na Liptowie przybył od maja Witalny Świat Tatra-Therm-Vital. Znajduje się w areale Aquaparku Tatralandia, największego tego rodzaju centrum wodnych rozrywek na Słowacji, a od tego lata w Czechach i w Polsce.
Ruszyła kolejka
fot. J.Ciszak/skionline.pl2004.05.24
Od soboty ponownie kursuje kolejka linowa na Kasprowy Wierch, która przez ostatnie tygodnie była poddawana przeglądowi technicznemu. Tymczasem w Tatrach zamiast zbliżającego się kalendarzowego lata wciąż panuje zima czytamy w Dzienniku Polskim.
SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental zimowa przyjemność - rezerwacja online
TVB SkiWelt2003.10.29
Wilder Kaiser-Brixental, Austria (skionline.pl) 250 km tras narciarskich, z czego 160 km naśnieżanych, 91 kolejek i wyciągów, 10 km odcinków turystycznych, 4 km tras oświetlanych i 6 km oznakowanych tras off-piste, Zimowy Świat Wilder Kaiser-Brixental jest nie tylko największym austriackim połączonym obszarem narciarskim, ale zalicza się również do największych regionów narciarskich w Austrii.
poprzednie1 - 12 z 13następne
Booking.com