skionline.pl stacje wiadomości wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

Zimowy urlop zaczyna się na dolomitisuperski.com!

2019.02.22
Zimowy urlop zaczyna się na dolomitisuperski.com! fot. DSS / Christian Tschurtschenthaler
Kliknij, aby powiększyć.
Zimowy urlop zaczyna się na dolomitisuperski.com! fot. DSS / Christian Tschurtschenthaler
O tym, jakie znaczenie dla wygody narciarzy nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Począwszy od aktualności - warunków na stoku, pracy wyciągów czy podglądu tras z pomocą webcamer, a skończywszy na możliwości rezerwacji noclegów czy sprawdzeniu ilości przejechanych na nartach kilometrów tras - trudno dzisiaj sobie wyobrazić funkcjonowanie regionów narciarskich bez stron www. Od wielu lat Dolomiti Superski jest obecne online z własnym profilem na Facebooku i Twitterze, a także na Instagramie i YouTube. Dzięki swojej "Web 2.0", strona www.dolomitisuperski.com w lepszy sposób łączy różne media społecznościowe i nie tylko dostarcza informacji, ale jest także ulubionym miejscem spotkań dla tych, którzy chcą komunikować się ze znajomymi. Oto najciekawsze funcie i usługi strony DolomitiSuperski.com

Przyjemność zdrowego sportu - "Wellbeing Factor"


Narciarstwo czyni nas zdrowymi - ostatnie badania kliniczne z Uniwersytetu w Salzburgu (Austria) i Kolonii (Niemcy) wyraźnie to potwierdzają. Regularne uprawianie narciarstwa z umiarkowanym poziomem wysiłku stymuluje organizm ogólnie, pozytywnie wpływając na układ sercowo-naczyniowy i mięśniowy, a także ma pozytywny wpływ na profil psychologiczny. Podsumowując, jazda na nartach zwiększa oczekiwaną długość życia, wzmacnia nas i sprawia, że jesteśmy szczęśliwi.

Na stronie www.dolomitisuperski.com, w sekcji "Performance Check", narciarze znajdą funkcjonalność umożliwiającą monitorowanie wydajność jazdy na nartach w ciągu dnia, trasy przejechane w ciągu całodziennej aktywności, a także informacje dotyczące z których wyciągów korzystaliśmy, odległość pokonaną na nartach oraz czy tez różnice wysokości pokonane w ciągu zjazdów. Ciekawą usługą jest automatyczne wyliczanie przez stronę www "czynniku dobrego samopoczucia" (wellbeing factor).

W oparciu o algorytmy opracowane przez lekarzy sportowców i specjalistów fitness, system dostarcza informacje, które zostają wprowadzone w skali zalecanej przez WHO, informując użytkowników, czy ich "czynnik dobrego samopoczucia" jest niesatysfakcjonujący, standardowy czy optymalny. W ten sposób każdy może zaplanować wycieczki pięknymi trasami w Dolomitach Superskich, nie tylko tak aby się dobrze bawić, ale też by jak najwięcej skorzystać dla swojego zdrowia. Kontrola wydajności organizmu jest teraz dostępna tylko w osobistym obszarze "MY DOLOMITI" na stronie internetowej www.dolomitisuperski.com.


Dolomity w trójwymiarze


Aplikacja 3D DOLOMITI SUPERSKI pozwala na wizualizację zimowych Dolomitów w nowym wymiarze, symulując lot nad górami, dzięki wysokiej rozdzielczości zdjęć lotniczych, wyprodukowanych wyłącznie dla Dolomiti Superski. Kolejki linowe i wyciągi, szlaki, schroniska górskie i narciarskie, malownicze miejsca idealne do eksploracji są dzięki znakomitemu renderowaniu są widoczne w świetnej jakości.

Co więcej, ta potężna przeglądarka, która została pobrana ponad milion razy, od czasu, gdy jest dostępna online, zawiera także niektóre z najbardziej pożądanych usług Dolomiti Superski, w tym obrazy z kamer internetowych zlokalizowanych w 12 ośrodkach, oraz usługę "Check Performance" (dla zarejestrowanych użytkowników), tak że można zobaczyć cały swój narciarski urlop w Dolomitach, w trzech wymiarach! Aby uzyskać te dane, należy wpisać kod znajdujący się na przedniej stronie karnetu narciarskiego.

Ułatwianie życia


Usługa "Holiday Planner" jest prosta w obsłudze i pomaga w rezerwacji noclegu na Dolomiti Superski. System jest łatwy do odnalezienia na stronie głównej, wyróżnia się logiczną prostotą i pozwala na szybkie i wygodny wybór różnych usług: rezerwacja hotelu, zakup karnetu narciarskiego, znalezienie wypożyczalni nart czy odpowiedniej szkoły narciarskiej, dodatkowe opcje dla snowboardzistów i i miłośników freestyle, a nawet pomaga zakupić odpowiednią polisę ubezpieczeniową (Snowcare e Multisport można łatwo wykupić online na stronie www.dolomitisuperski.com).

Zadbaj o komfort


W tym kontekście możemy wymienić usługę "Hotel Skipass Sernice". W Dolomiti Superski, karnet narciarski można zakupić online z pomocą karty kredytowej, a następnie znaleźć go… w pokoju w dniu przyjazdu! Wszystko po to, by zimowe wakacje mogły rozpocząć się natychmiast. Obiekty zapewniające tę usługę są w systemie oznaczone specjalną ikoną.

Dobra zabawa ma na imię "Freestyle"!


Nowa sekcja poświęcona światowi freestyle została stworzona specjalnie dla młodych ludzi szukających emocji na desce czy nartach. Opisowe strony ze zdjęciami i filmami nakręconymi na kilku spektakularnych i dobrze wyposażonych snowparkach w różnych miejscach Dolomiti Superski poprowadzą fanów tego rodzaju aktywności do najlepszych miejsc, w których mogą doświadczyć tych bardzo modnych dyscyplin.

Miejsce idealnego wypoczynku


Idealne miejsce na wakacje można znaleźć w dziale poświęconym specjalnym ofertom wakacji rodzinnych. Goście mogą wybierać z szerokiej oferty zakwaterowania i skorzystać z licznych promocji specjalnie ułożonych tak, by zaspokoić potrzeby rodzin, par i grup przyjaciół. Nieskończony wybór hoteli odpowiednich na każdą kieszeń, z wszystkimi możliwymi udogodnieniami można zarezerwować bezpośrednio na stronie internetowej.

Kulinarny raj


Lokalna kuchnia to kolejna z mocnych stron tej okolicy. Można tu znaleźć wiele doskonałych potraw, łączących smaki i tradycje trzech regionów regionu: Tyrolu, Trentino i Wenecji Euganejskiej z ciekawym alpejsko-śródziemnomorskim akcentem. Mieszanka wysokiej jakości produktów sprawia, że wykwintne restauracje w okolicy są zachwycające dla wszystkich miłośników dobrego jedzenia. Informacje dotyczące zarówno samej kuchni i typowych potraw, ale także polecane lokale - tak w miasteczkach i wioskach, jak i na stoku - oczywiście można znaleźć na stronie www.dolomitisuperski.com!

Tagi: #ośrodki narciarskie #włochy #narty #dolomity #dolomiti superski #alpy

Powrót

Top Residence Kurz Top Residence Kurz

Val Senales, Maso Corto
Południowy Tyrol, Włochy

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
www.trentino.plskionline.tv
Google+ | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2019