skionline.pl WorldSkitest 2016 Race GS mężczyźni Atomic
poprzednia nartanastępna narta
Redster Doubledeck GS

Zwycięzca w kategorii GS. Gratulacje dla Atomica! Redster DD GS okazał się w tym roku bezkonkurencyjny. Zgarnął najwyższe oceny za jazdę długim skrętem, genialnie przyspieszał i praktycznie nie zdradził żadnych słabych stron. Absolutnie godne rekomendacji narty.

Parametry testowanej narty:
- długość: 178 cm
- promień: 17.0 m
- taliowanie: 116,5-71-102

Ocena:
Doskonała
Punkty:
42.6
Długi skręt 9.2
Krótki skręt 7.7
Trzymanie krawędzi 8.9
Stabilność 8.9
Łatwość prowadzenia 8.0

porównaj z innymi nartami

poprzednia nartanastępna narta
Najwyższej klasy wyczynowe narty gwarantujące najlepszą efektywność podczas wykonywania szybkich, długich skrętów i precyzyjnego manewrowania na twardych trasach.

Narty Atomic Redster Doubledeck 3.0 GS wyposażone są w technologie stworzone z myślą o zawodach Pucharu Świata, co sprawia, że gwarantują najlepszą efektywność podczas wykonywania szybkich, długich skrętów na przygotowanej trasie. Doskonały model nart zarówno na zawody, jak i do zaawansowanej jazdy po stokach. Nowością w tym sezonie jest zastosowanie płyty Race Interface, używanej przez naszych zawodników startujących w Pucharze Świata – specjalna płyta umieszczona pod wiązaniami zwiększa wysokość usytuowania buta, a przez to zapewnia możliwość jeszcze łatwiejszego i bardziej precyzyjnego manewrowania oraz maksymalnie skuteczne trzymanie krawędzi na twardym śniegu. Doubledeck 3.0 zapewnia z kolei efektywne tłumienie drgań, zabójcze przyspieszenie i łatwe inicjowanie skrętów. Narty posiadają też Tapered Sidewall, czyli pochyłą ściankę boczną, która wzmacnia przyspieszenie, oraz, zapewniający stabilność, rdzeń Power Woodcore z tytanowymi wkładkami.

Doubledeck 3.0, Race Interface, Tapered Sidewall, Power Woodcore, Titanium Powered
RACE ROCKER 5/95/0
Parametry techniczne:Technologie:
długość: 166/172/178/184/cm
promień: 16-17-18 m / 178 cm
Doubledeck 3.0, Tapered Sidewall,
porównaj z zobacz wszystkie
Technologie

Doubledeck 3.0


Doubledeck 3.0 to swobodna górna powłoka, która lepiej pochłania drgania i zwiększa stabilność. Zmieniliśmy łączenia z przodu na bardziej miękkie, żeby umożliwić jeszcze szybszą inicjacje skrętu, a z tyłu na twardsze żeby wyzwolić niezwykłe przyspieszenie.

Tapered Sidewall


Atomic Redster wyposażony jest w zwężany Sidewall. Rozszerzający się Sidewall w kierunku taila zapewnia dużo wsparcia przy przyspieszeniach.

zobacz całą kolekcję Atomic 16/17

Race GS mężczyźni
High Performance kobiety
High Performance mężczyźni
All Mountain mężczyźni
Allround kobiety
Allround mężczyźni
Freeride do 100
Freeride do 120
Złoto:Fischer
Srebro:Rossignol
Brąz:Salomon
WorldSkitest 2016 - testy nart
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
www.trentino.plskionline.tv
Google+ | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | nota prawna | polityka cookies
Copyright © 1997-2018 Atmedia S.C.