skionline.pl WorldSkitest 16/17 High Performance mężczyźni Atomic
poprzednia nartanastępna narta
Redster Doubledeck XT

Atomic dosłownie ślizgnął się o najwyższy stopień podium przegrywając z Voelklem o kilka punktów. Redster DD XT zaprezentował się jako niezwykle harmonijny i wyważony model, który praktycznie nie zdradził żadnych wad. Doskonałe noty we wszystkich kategoriach i srebrny krążek w konkursie SnowStyle. Kupujcie w ciemno.

Parametry testowanej narty:
- długość: 175 cm
- promień: 15.5 m
- taliowanie: 110-65,5-98
Ocena:
doskonała
Punkty:
41.3
Długi skręt 8.7
Krótki skręt 7.8
Trzymanie krawędzi 8.5
Stabilność 8.5
Łatwość prowadzenia 7.9

porównaj z innymi nartami

Atomic Redster Doubledeck 3.0 XT to topowy model z linii XT – zaawansowanych nart na trasę, charakteryzujących się poziomem czucia i wyglądem produktów z grupy all-mountain. To narty stworzone dla tych, którzy poszukują wydajności na poziomie modeli Redster, ale preferują mniej sportowe wzornictwo. Skrót XT oznacza „Cross Turn” i bazuje na taliowaniu opartym na wielu łukach, dzięki czemu narty z linii XT oferują idealny kompromis między charakterystyką slalomową, a tą przeznaczoną do slalomu giganta. Konstrukcja nart korzysta z rozwiązań technologicznych znanych z modeli Redster – Doubledeck 3.0 oraz płyty Race Interface, używanej przez naszych zawodników starujących w Pucharze Świata – specjalna płyta umieszczona pod wiązaniami zwiększa wysokość usytuowania buta, a przez to zapewnia możliwość jeszcze łatwiejszego i bardziej precyzyjnego manewrowania oraz maksymalnie skuteczne trzymanie krawędzi na twardym śniegu.Narty posiadają zwiekszające dynamikę ścianki boczne o konstrukcji Tapered oraz rdzeń Power Woodcore, który zapewnia niezwykłą stabilność i doskonałe tłumienie drgań podczas jazdy z dużą prędkością.

Doubledeck 3.0, Race Interface, Tapered Sidewall, Power Woodcore, Titanium Powered
Parametry techniczne:Technologie:
Długość: 175/182/cm
Promień: 15.5 m / 175 cm
Taliowanie: 110-65.5-98
Tapered Sidewall, Titanium Powered, Power Woodcore
porównaj z zobacz wszystkie
Technologie

Tapered Sidewall


Atomic Redster wyposażony jest w zwężany Sidewall. Rozszerzający się Sidewall w kierunku taila zapewnia dużo wsparcia przy przyspieszeniach.

zobacz całą kolekcję Atomic 16/17

poprzednia nartanastępna narta
Race GS mężczyźni
High Performance kobiety
High Performance mężczyźni
All Mountain mężczyźni
Allround kobiety
Allround mężczyźni
Freeride do 100
Freeride do 120
Złoto:Elan
Srebro:Atomic
Brąz:Voelkl
WorldSkitest 2016 - testy nart