skionline.pl WorldSkitest 2016 High Performance mężczyźni Fischer
poprzednia nartanastępna narta
RC4 The Curv DTX

Bardzo techniczny model wzorowany na modelach race’owych RC4 WC SC i RC. Curv DTX popisał się umiejętnością wycinania szerokich, stabilnych łuków, płynnością jazdy i perfekcyjnym przekazem siły. Ostatecznie narty uzyskały notę bardzo dobrą.

Parametry testowanej narty:
- długość: 178 cm
- promień: 16.0 m
- taliowanie: 121-72-106

Ocena:
Bardzo dobra
Punkty:
36.5
Długi skręt 7.5
Krótki skręt 7.2
Trzymanie krawędzi 7.3
Stabilność 7.3
Łatwość prowadzenia 7.3

porównaj z innymi nartami

poprzednia nartanastępna narta
Ekstremalnie dynamiczne zachowanie tych nart w skręcie osiągnięto dzięki zastosowaniu technologii DiagotexTM, potrójnemu promieniowi skrętu oraz żółtemu, odblaskowemu ślizgowi WC Base. Wzocnione titanalem o grubości 0.8 mm stworzone są, aby wyciskać z nich maksimum!

Dzięki charakterowi narty jaki nadaje jej technologia Triple Radius możliwa jest większa kontrola i lepsze przenoszenie sił w każdym skręcie - zaczynając od prawidłowej inicjacji skrętu, poprzez fazę precyzyjnego ślizgu na krawędzi, aż do ostatecznego przyspieszenia w końcowym etapie skrętu.

DIAGOTEX Tm jest innowacyjną karbonową warstwą zapewniającą najwyższą sztywność poprzeczną. DIAGOTEX TM pomaga przeciwdziałać siłom odśrodkowym podczas bardzo szybkich skrętów, abyś mógł perfekcyjnie je pokonać. Po prostu maksimum mocy i stabilności w skrętach!

Długość i wysokość rockera: 200/1-2
Dedykowane wiązanie: T20216
Płyta: RACETRACK
Konstrukcja / Technologie: SW-Sidewall, Titanium 0.8
Parametry techniczne:Technologie:
długość: 157/164/171/178
promień: 16m/171cm
taliowanie: 121-72-106
World Cup Tuning, Air Carbon TI, Sintered Bases, Beech Poplar Wood Core, Racetrack, Concave Sidewall, Triple Radius, Character Size, Free Milled Titanium, DIAGOTEX™,
porównaj z zobacz wszystkie
Technologie

World Cup Tuning


Krawędzie i ślizgi podlegają obróbce na doskonałych maszynach, na których przygotowuje się również sprzęt dla zawodników Pucharu Świata. Fischer dysponuje jedną z najnowocześniejszych linii produkcyjnych na świecie.

Air Carbon TI


Niezwykle lekki i wytrzymały materiał będący połączeniem węglanu (Air Carbon) i tytanu. Gwarantuje doskonałą jakość jazdy i lepszą kontrolę nart

Sintered Bases


Spiekany ślizg zapewnia lepszą chłonność smarów i żywotność konstrukcji.

Racetrack


Oparte na zasadzie Flowflex (specjalne połączenie wiązania z nartą, na odcinku pod butem pozwalające na swobodne wygięcie narty, dzięki czemu nie traci ona kontaktu ze śniegiem i zachowuje idealny tor jazdy) ale o 30% lżejsze. Rozwiązanie zintegrowane już na etapie projektowania poprzez wykorzystanie technologii inmould (technologii wtrysku).

zobacz całą kolekcję Fischer 16/17

Race GS mężczyźni
High Performance kobiety
High Performance mężczyźni
All Mountain mężczyźni
Allround kobiety
Allround mężczyźni
Freeride do 100
Freeride do 120
Złoto:Elan
Srebro:Atomic
Brąz:Voelkl
WorldSkitest 2016 - testy nart
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
www.trentino.plskionline.tv
Google+ | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | nota prawna | polityka cookies
Copyright © 1997-2018 Atmedia S.C.