do pawel_ts
Cześć.
jak będziesz miał jakieś wiązania na oku a nie będziesz pewny czy będą grały z płytą "vist" to najlepsze co możesz zrobić to zadzwonić do hurtowni Elana tam jest spoko gość który napewno Ci doradzi.Niestety nieznam nazwiska,ale jak odbierze kto inny a zapytasz o sprzęt to na pewno podejdzie ten gostek.
numer znajdziesz na www.folc.pl
powodzenia.
do Likaon
nie wiem jakie długie chcesz kupić,ale nie zwlekaj bo może zabraknąć i nart!
-wiązanie zawsze jakieś dopasujesz(to nie musi być Tyrolia) zresztą sam wiesz bo teraz masz SLX+Marker.
-LD12 Cyber?niestety nie pomogę,aż tak bardzo mnie nie interesowały.
-co do ELD12 XP;nie do mnie pretensje,jak kupowałem były jeszcze 2-ie sztuki.
do Likaon
według mojej informacji mają 21mm i napewno nie są to te same wiązania co LD12 Cyber ponieważ Elany nie mają systemu "free flex".wysokość tak na 100% podam jutro bo w sklepie nie mierzyłem,a jutro odbieram z serwisu.
jeżeli chodzi o montaż wiązań z płytą do narty z płytą to zwróć uwagę na różnicę między płytą "Vist" a wiązaniem które leży na kawałku tworzywa
wysokości 21mm,które nazywa się płytą.
myślę że ten zestaw jest przyzwoity, ale możliwości jest wiele.
pozdrawiam.
do Likaon
Cześć.dzięki za info.
dosłownie przed godziną wróciłem ze sklepu.
kupiłem z 15mm+Elan ELD12XP 21mm,mam nadzieję że nie przesadziłem.
a co do wyglądu (nothing importent) to im dłużej na nie patrzę tym bardziej mi się bodobają,szczegulnie cena:1.8tys. za taki komplet jak dla mnie to rewelka!
teraz to już tylko czekam z utęsknieniem aż będę je mógł wyprubować.
Pozdrawiam.
jeśli możesz to podaj nazwę tej płyty z vista+jakie masz te Tyrolie.
czy to są 14-ski?
a jak jeszcze napiszesz ile dałeś za ten komplet razem z SLX-mi to było by super.
pozdrawiam.
Co kupić za narty ????
niewiem jak twoja kobieta jeżdzi ale jeżeli lubi krutkie skręty to proponuję
coś z grupy sl. performens.ceny:1500-1800 atomic, elan, head.
jak kupisz allround może się szybko znudzić.no i nie trzymają na twardym tak jak sl-ki.
pewnie kilka wywrotek więcej ale postępy powinny być.
do dzeku
ja nie twierdzę że się narzucasz!
chodzi mi tylko o to że proponujesz je drożej niż w sklepie.
gdzie możesz je kupić bez strachu,zafoliowane i z gwarancją!
Buty Fisher Soma?
sprubuję bardziej konkretnie.
chodzi mi w tych butach o wychylenie stopy na zewnątrz od lini narty.
czy trudno się przestawić?
i czy daje to jakieś pozytywne efekty?
dzięki!