kiedy?!
Warszawka nie ma w I terminie ferii.
15 - 28 stycznia 2007 r.:
Kujawsko-Pomorskie, Lubuskie, Małopolskie, Świętokrzyskie, Wielkopolskie
22 stycznia - 4 lutego 2007 r.:
Podlaskie
29 stycznia - 11 lutego 2007 r.:
Dolnośląskie, Łódzkie, Mazowieckie, Opolskie, Zachodniopomorskie
12 - 25 lutego 2007 r.:
Lubelskie, Podkarpackie, Pomorskie, Śląskie, Warmińsko-Mazurskie
Killtec - warto??
Mam kurtkę Killtec Level 10. Poza jednym pęknięciem nici w szwie i termometrem obojętnym na zmiany temperatury to jest OK. Nie wiem jak inne, ale moją mógłbym polecić.
Zobacz to:
http://www.skionline.pl/sprzet/index.php?ids=&co=przeczytaj&id_newsa=957
Szukam opinii na temat butów Tecnica TNT Icon XR Ultrafit. Jest to model sprzed kilku lat. Szukam inforamacji na ich temat i interesuje mnie czy warto takowe nabyć czy lepiej coś z nowszych modeli. Jaka moze być cena takich butków? Dzięki za info.
Pozdrawiam