Witam,
To moj pierwszy post na forum wiec prosze o wyrozumialosc jesli powtarzam czyjes pytanie - mam zamiar kupic narty Rossignol OPEN 500 z wiazaniami Axial 100 - i teraz pytanie - poniewaz katalogowo narta wystepuje z wiazaniem Axium 200 czy warto kupic te narty z Axialami - chodzi mi o wage wiazania i czy ciezsze wiazanie nie bedzie wpywalo na dynamike jazdy. Skracajac czy warto kupowac OPEN 500 z Axialami
Pozdrawiam serdecznie,
Michal