Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

johnny99

Użytkownik forum
  • Liczba zawartości

    3
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez johnny99

  1. Rossignol OPEN 500 + Axial 100 (Pytanie) ok 900-950zl - polecisz cos lepszego w tej cenie? Pozdrawiam, Michal
  2. Rossignol OPEN 500 + Axial 100 (Pytanie) Dzieki za pomoc - a tak swoja droga czy uwazacie ze to dobry wybor dla kogos kto jezdzi powiedzmy na 6+ w 10 stopniowej skali? Lubie szybka jazde ale rowniez krotkie skrety - jezdze bardziej klasycznie niz carvingowo. Pozdrawiam i jeszcze raz dziekuje. Michal
  3. Witam, To moj pierwszy post na forum wiec prosze o wyrozumialosc jesli powtarzam czyjes pytanie - mam zamiar kupic narty Rossignol OPEN 500 z wiazaniami Axial 100 - i teraz pytanie - poniewaz katalogowo narta wystepuje z wiazaniem Axium 200 czy warto kupic te narty z Axialami - chodzi mi o wage wiazania i czy ciezsze wiazanie nie bedzie wpywalo na dynamike jazdy. Skracajac czy warto kupowac OPEN 500 z Axialami Pozdrawiam serdecznie, Michal
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2026
×
×
  • Dodaj nową pozycję...