Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

drulek

Użytkownik forum
  • Liczba zawartości

    4
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Informacje osobiste

  • Imię
    Tomasz
  • Miejscowość
    Czechowice-Dziedzice
  • O mnie
    dzsiaj jechałem pierwszy raz; jutro idę znowu; jest fun

Sprzęt narciarski

  • Narty marka
    Volkl AC1
  • Buty marka
    Rossignol Exalt X7
  • Gogle
    Uvex twister

Umiejętności

  • Styl jazdy
    początkujący
  • Poziom umiejętności
    1
  • Dni na nartach
    0

drulek's Achievements

Nowy

Nowy (1/6)

0

Reputacja

  1. drulek

    witam - jestem tu nowy

    witam - jestem tu nowy już znalazłem - CarvingSport. Dzięki; jutro dzwonię
  2. drulek

    witam - jestem tu nowy

    witam - jestem tu nowy dzięki; a jakiś namiar można prosić? Tom
  3. drulek

    witam - jestem tu nowy

    witam - jestem tu nowy witam i dziękuję za dobre słowo na początek. Teraz szukam instruktora; mieszkam w Czechowicach-Dziedzicach więc mogę dojechać do Szczyrku, Wisły czy Ustronia bez problemu. Pozdrawiam, Tom
  4. witam i pozdrawiam forumowiczów; jestem tu nowy. Do tej pory nie jeździłem na nartach ale bardzo, bardzo chcę zacząć w tym sezonie. Sprzet już mam, teraz tylko śnieg i dobry instruktor, taki który nauczy mnie, moją żonę i nasze 2 łobuzy - 7 latka i 3 latkę. Pozdrawiam, Tom
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2026
×
×
  • Dodaj nową pozycję...