witam - jestem tu nowy
witam i dziękuję za dobre słowo na początek. Teraz szukam instruktora; mieszkam w Czechowicach-Dziedzicach więc mogę dojechać do Szczyrku, Wisły czy Ustronia bez problemu.
Pozdrawiam,
Tom
witam i pozdrawiam forumowiczów; jestem tu nowy. Do tej pory nie jeździłem na nartach ale bardzo, bardzo chcę zacząć w tym sezonie. Sprzet już mam, teraz tylko śnieg i dobry instruktor, taki który nauczy mnie, moją żonę i nasze 2 łobuzy - 7 latka i 3 latkę.
Pozdrawiam,
Tom